2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba ...çok sayfalar geçmiş okuyamadım. gün içinde okurum :))

dün eşimle kaytardık. doğum günüydü... balık tutmak hayatta en zevk aldığı şeydir ama... gece gunduz çalışmaktan fırsatı olmuyor...

dün kaçırdım onu... karaburun diye istanbul a 40 km olan bir yere gittik. cennet gibiydi :)) havada harikaydı... o balık tuttu ben kitap okudum :)) ne kadar ihtiyacımız varmış. böyle relax bir güne meger. harika geldi. tatile çıkmış gibi olduk :))

şimdi işer birikmiş tabi :)) onlara gidiyorum . görüşürüz :)

Ohhh derya süper valla sen anlattın bana iyi geldi valla serpilcim tavuk yokmu bi tavuksote yap yada yap bi salçalı makarna tamam

Ohhh derya süper valla sen anlattın bana iyi geldi valla serpilcim tavuk yokmu bi tavuksote yap yada yap bi salçalı makarna tamam yada bi bulgur pilavı yanınada ayran

ooh derya bana da iyi geldi :))

ben dün şu link'ini verdiğim yerden bir pantolon, bir gömlek siparişi verdim ama bakalım nasıl birşey gelecek hadi hayırlısı, teslimat süresi 14-21 gün arasıymış yalnız :KK43:

Ben dün düdüklüye baget, küp doğranmış patates, kabak, birde şu kırmızı biberler varya köz yapılan onlardan doğradım, tuz koyup kendi suyuyla öylece pişirdim, yanına da pilav, pilav'la tavuklar yendi sebzeleri bana kaldı ama olsun :))

Sorma meral her hafta mangal hergun aksama kadar ne yesek diye dusunen kari - koca :)) ama bizimkinin de dunden beri tansiyonu yuksek hemen rejime basladik :)) aslinda o na kalsa bayramdan sonra baslayalim dedi ama istanbula godene kadar bi kac kilo versem iyi olacak... Dunden beri pek bi suratsızdım meger regl olcakmısım oluyorum :KK43:

Bizim adamda harcamaya bayililir ben ne gek var almayalim desem olsun ucuz al der sonra kredi kartlari yuklu gelince baslar bana iste ben idare edemiyorum sen bari kontrol et der :))) hepsi bi alem ...onceleri her soyledigine bende cok alınırdım ama artik alıstım uzulmuyorm :)))

ayy benimkide cimridir, gerçi benim alıp sattığıma karışmaz ama...

hahaaa..bu erkeklerrr...
serpilcim yazık olmuş yemeğine..ben de bilmiorum valla şimdi migrosa gideceğim..bi de nil herşeyi yemio:KK43:((
canım ya mangal demeeee...demeeee....tok evin aç kedisiyim ben:))
güle güle giy canım cicilerini...hangi link??

Yaa birde ben ne istiyorum biliyomusunuz, kendime ve kızlara aynı model kıyafet :))) böyle ördekler gibi gezelim bir örnek istiyorum :))) aslında hiç sevmem kızları bile öyle ikiz gibi giydirmem ama canım çekti işte.

Journey diye bir mağazanın varmış böyle ürünleri çokta güzel şeyler var ama fiyatları fena.

Bende bakıp duruyorum kıyafetlere ama almicam tutuyorum kendimi :)) duygu gel canım esim mangal yakmak icin bahaneye bakıyor :))
Ben etli taze fasulye pisirdim ,dunden kalan mercimek corbasi var yeter de artar bile... Bugun de cok sıcak burası :KK37: yapılacak iş cok ama hiç yapasım yokk ...bayrama esimin abisi gelecek ailesiyle bi telas kosturma gecer... Bu byramda yanlız gecmecek mutluyum :)))

Filiz zara da guzel kıyafetler olurdu ama bu sezon hic bilmiyorum analı kızlı bi örnek bende istiyorum :)) bulursam alıcam...

burcu biz iyiyiz canım siz --de iyisiniz inşallah..

iyiyiz cnm idare ediyrm işte ev iş elvin hamilelik derken zor geçiyo ama yıkılmadım ayaktayım bakalım nereye kadar dayancam ne zamn pes dicem hiç yorulmak nedir bilmiyorum sanki hamile değilim ne zormuş ya 2. Hamilelik dinlenmek istesende fırsatın olmuyo evde bi cadı olunca 1 dk olsun uzanamıyorum kaldırasıya kadar ağlıyoo napıcam bakalımm...senin yemek gitmiş tüh kolay bişiler yapıcan artık tavuk en iyisi

FİLİZ bende çok seviyorum takım giyinmeyi ama yok bi yerde görmüştüm nette çok pahalıydı:KK53:

Son düzenleme:
Bende bakıp duruyorum kıyafetlere ama almicam tutuyorum kendimi :)) duygu gel canım esim mangal yakmak icin bahaneye bakıyor :))
Ben etli taze fasulye pisirdim ,dunden kalan mercimek corbasi var yeter de artar bile... Bugun de cok sıcak burası :KK37: yapılacak iş cok ama hiç yapasım yokk ...bayrama esimin abisi gelecek ailesiyle bi telas kosturma gecer... Bu byramda yanlız gecmecek mutluyum :)))

Filiz zara da guzel kıyafetler olurdu ama bu sezon hic bilmiyorum analı kızlı bi örnek bende istiyorum :)) bulursam alıcam...

e siz bayramlarda da gelmiyosunuz bu taraflara yani, siz temelli oralı oldunuz , yoksa misafirlerden size fırsatmı kalmıyo :))

Evet zara'dan da çok alırdım eskiden ama orada da bulamıyorum artık bişey,

ama çocuk reyonuna hastayımmmm kendimi kaybediyorum oraya girince, tabi fiyatlar uçuk, indirim sezonunda alıyorum birşeyler.
ablam dikiş biliyo, ona diktireyim bari analı kızlı kıyafetler ama bayrama yetişmez.

iyiyiz cnm idare ediyrm işte ev iş elvin hamilelik derken zor geçiyo ama yıkılmadım ayaktayım bakalım nereye kadar dayancam ne zamn pes dicem hiç yorulmak nedir bilmiyorum sanki hamile değilim ne zormuş ya 2. Hamilelik dinlenmek istesende fırsatın olmuyo evde bi cadı olunca 1 dk olsun uzanamıyorum kaldırasıya kadar ağlıyoo napıcam bakalımm...senin yemek gitmiş tüh kolay bişiler yapıcan artık tavuk en iyisi

FİLİZ bende çok seviyorum takım giyinmeyi ama yok bi yerde görmüştüm nette çok pahalıydı:KK53:

işte Journey'dir o gördüğün kesin, çok güzel şeyler var ama çok pahalı.
artık ağırlaşmaya başlarsın sen zor iş valla, nasıl atlatmışım o günleri ya, kucağımda birtane karnımda birtane geziyodum sürekli :))) Allah kolaylık versin, çabuk unutuluyo ama.

Evet filizcim sen daha çok zorlanmışsındır elvin yine biraz büyüdü...unutuluyo ilerde iyi ki dicez mecbur katlanıyoruz işte napalımm

mrb kızlar

valla duygu zaten bazan netten alışveriş yapmak daha mantıklı geliyo. hem yorulmuyorsun hem daha ucuzunu bulabiliyorsun hemde daha çok model görebiliyorsun. markasını bildikten sonra da kalitesinden de şüphen olmaz. işte kalıbıma uydurabileceğimi bilsem kıyafetlerimi de alırım daa. birde ben kapıda ödeme yapıyorum o yüzden sürekli alamıyorum güvenliğe para bırak unutabiliyorum bazan.

burda da öyle bişeyin ucuzunu bulmak zor. o iş istanbulda güzel

kızlar yemek yaktım. şimdi ne pişireyim bana akıl verin. yaktıım yemek patlıcanlı yemekti evde de bişey yokki. varda yok aklıma bişey gelmeyi
nce herşey yok oluyor.

bende kıymalı yeşil mercimek ve bulgur pilavıyla salata var cnm

merhaba ...çok sayfalar geçmiş okuyamadım. gün içinde okurum :))

dün eşimle kaytardık. doğum günüydü... balık tutmak hayatta en zevk aldığı şeydir ama... gece gunduz çalışmaktan fırsatı olmuyor...

dün kaçırdım onu... karaburun diye istanbul a 40 km olan bir yere gittik. cennet gibiydi :)) havada harikaydı... o balık tuttu ben kitap okudum :)) ne kadar ihtiyacımız varmış. böyle relax bir güne meger. harika geldi. tatile çıkmış gibi olduk :))

şimdi işer birikmiş tabi :)) onlara gidiyorum . görüşürüz :)

ohh ne güzel valla en iiyisini yapmışsınız arada başbaşa kalmak çok güzel ve dinlendiricili oluyor.

bende internetten çok alışveriş yapıyorum hatta alışverişimin çoğu netten ist uzak olunca heran aradığını bulamiyorsun

evet kesinlikle iyi yaptık Burcu

Sevda özellikle alışveriş yaptığın, memnun kaldığın siteler varsa bilgilendir bizi de

çok mutsuz döndüm alışverişten.
hiçbişey alamadım. ne doğru dürüst bişey vardı nede olanlardan üstümde iyi duran. iyice kilolu olanlar napıyo yaaa..
60 kilo oldum bişeycik bulamadım üstüme göre. offfffffffffffffffffffffffffffffffffffff daha uzatabilirim bu ofu
yorulduğumla kaldım. neyse biraz enerji harcamış oldum dimi buda bişeydir. çıkmadan bi yemek uydurdum sağolun fikirleriniz için..

filiz journey de güzel oluyo ama bugün baktım ama denemedim yani deneyemedim bi aksilik oldu şimdi pişman oldum denemediğime. bi arkadaşla buluşşacaktık onun vakti kısıtlı diye denemeden çıktım.. pantolonlar 1oo -15o arası 200 tl lik alışverişin 50 sini iade ediyorlar dı

X