2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

iyi geceler herkese.bugün benim içinde çok zor geçti.yeni uyudu oğlan tabi bir kaş turu attıktan sonra uyuyabildi.

başak kerem nasıl oldu iyileştimi_?

aylin,boyu boyuna kilosu kilosuna hem huyu huyuna ( uslular ya )denk walla,dünürcu başı ekinsu olsun,werdım gitti kızıhihoyyyt heyytttt artıkın benımde bir dünürüm warrkaydirigubbakcemile2

esracım berrak aynı sana benziyooo çok tatlı maşallah

Baby Einstein - Baby Mozart - Mozart's Lullaby
Baby Einstein - Mozart-Variations On Twinkle, Twinkle Little Star, K_265
Baby Einstein Music Box Orchestra - Clair de lune, Claude Debussy

Baby Einstein - Concerto For Flute And Harp In C

kızlar ben baby einstein müzikleri dinletıorum gece uyuturken hemen dalıo,tavsiye ederim

benimki daldı,kaçıorum ii geceler herkese
bu arada ianna nerdesin canım gözlerim seni aradı:)))koçişe bakmaya gittin pir gittin

barclim aynı durum bende de var canım ilk gebeliğimin sonunda da olmuştu geçti
şimdi yine doğumdan sonra başladı üzerine basamıyorum çorap giyinemiyorum acıdan mahvoluyor ayaklarım
tatlım isresen biraz sabret ve bekle zamanla geçiyor bende öyle olmuştu enazından o yüzden bu defa geçer ümidiyle gitmiyorum dr'a:çok üzgünüm:

Günaydın meleklerin annişleri..

Bugün altıda kalktık. Kanepeyi ve perdeyi açtım, kızım güneşleniyor... Bu arada emzirirken o ağlama krizleri bizdede oluyor bir haftadır.. Dalamıyor bir türlü sinirlenip ağlıyor.. Ama sakin sakin ninni veya şarkı işe yarıyor...

günaydın arkadaşlar ve kuzular:))
dün akşam için kusura bakmayın ,uyuyakalmışım koltukta(

italya'da olan depremde ölenlere Allah rahmet eylesin,kalanlara sabır versin..

inanna cnm sen tek başına mı cıkıyorsun kızınla araba ile
imreniyorum böyle olanlara yaa maşallah maşallah maşallah biz kapı önüne inemiyoruz ikimiz :)

canım ben kanguruyla çıkıorum araba almadık daha,istanbuldan bakçam malum..
dün bizim binek arabada değiştirdim altını..
ama çıkın ya bu güneş çok faydalı hem çok da keyifli:içelim:

ayçacım iyileişio işallah bebişimiz:)
barcli,zeynep geçmiş olsun
onat beyle ege kaan beyimize de maşallah:)
ay kızlar dönüo artık bu bebekler yakında emekleyecekler soona yürüme amanın valla anne olduk:))))maşallah:)
benim de lüküs hayat devam:)))

günaydın hanımlar gece kaynatmışsınız yine yaww o saate kadar nasıl duruyonuz ben 10 deyince uyuyorum benim kızda gündüz uyumuyo dun banyo yaptırıp yatırdım şükür ki 8 e kadar uyudu ayy anne olmak ne zor işmiş

Günaydın herkese,
bizim apt su boruları değişiyo 1 hafta sular kesik o yüzden annemlere geldik sanki tatil yapıyor gibiyim :)

Emerken ağlama krizine gözlerini bezle kapatarak kendimce bir çözüm buldum çoğunlukla işe yarıyor.

Ben de daha hastalanmaya başlamadım böyle gayet iyiyim yazıda da atlatsam süper olur. sıcakta hışır hışır çok sinir bozucu bişey.

Batık normalde ben de zaten oluyor ama doğumdan sonra farklı iki parmağımda oldu çok şükür hemen geçti. Geçmeseydi batan yere tırnakla et arasına biraz zahmetli ama küçük bir pamuk koyarsanız baya bi rahatlatıyor. Tırnak uzayıp batan yeri kurtarana kadar pamuğu yeniliyorum ben, çok kısa kesmeyin ordaki tırnağınızı

EVET anne olmak çok zormuş bana kimse bu kadar zor olacağını söylememişti

merabalar:))
ben hep erkenciyim tatlım ama nil uyumadığı için bazen günaydın bile diyemiorum:))
ezracım ya raporun hayırlı olsun dememişim demin bi de yeni dünürlüğünüz de:))

kızlar sizde de oluyor mu yaa ruh halim çok değişiyor. bi gün çok mutsuzum bi gün mutluyum karma karışık işte. bugün yine mutsuzum mesela senağlama

günaydın herkese,
gecenin yarısına kadar uyanık kalmak bide sabah erken kalkmak zor oluo yawww.(((
saol duygucum,bi tek sen kutlamışın:)))
hera o bende de war canım,doğum sonrasında girmedim depresyona ama şimdi şimdi bunalmaya başladım,1 gün suratım asılıo sebebsiz,herşey batıo,ertesi gün yine normal oluom
neyse biz bi kahvaltı edelim ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…