2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar sizde de oluyor mu yaa :KK43: ruh halim çok değişiyor. bi gün çok mutsuzum bi gün mutluyum karma karışık işte. bugün yine mutsuzum mesela senağlama

evet bende de oluyor sanırım hayatımız değiştiği için ve ben eşimin işi dolayısıyla doğunun ücra bi köyündeyim ve yürüyüş alışveriş yapabileceğim yerler yok ve devamlı evdeyim artık basımın agrımadığı gun olmuyor hava alamamaktan dolayı memlekete gideceğimiz günleri bekliyorum sabırsızlıkla

:) günaydınlaar

biz bugün daha iyiyiz, herkese teşekkürler..

bende regl belirtileri başladı..vay be, 1 yılın ardından tuhaf, alışmıştık böyle :))

ezracım ben de baby einstein dinletiyorum, çok seviyo..emzirirken falan..uyuyakalıyo zaten,huzura eriyo resmen..lullaby clasiccis le başladık..onlarda yaşlara göreymiş galiba..

ay olmaz mı ya ben de dün çok kötüydüm eşim de hadi kahvaltıya çiftliğe gidelim dedi.küfür gibi geldi tartıştık soona gittik ama..bana dioki ben biraz rahatla istiorum sen kötü bişi yapmışım gibi davranıosun!!1offf ama off napim mutsuzum:KK43:(

Günaydın hanımlar..hepimiz için güzel birgün olsun..

esracımm bende aldım gitti senin fıstığı..hadi hayırlı olsun dünürlüğümüz..iki koca yanak mutlu mesut olsunlarkaydirigubbakcemile3

esracım sen sigortaya başvuru yaptınmı paranı almak için..eşim bugün gitti sigortaya halletmiş bakalım ne zaman verecekler paramızı..

kızlar annelik zor ama dünyada onun kadar tatlı bişeyde yok..birkaç zaman sonra rahata ereceksiniz,zaman öyle hızla geçiyorki hiçbirşey anlamadan..keyfini çıkarın anneliğin zorluğun..
sağlıklı dünya güzeli yavrularımız var elimizde bununla mutlu olun bakıyım :))

inanna sen eşine biraz fazla mı yükleniyorsun ne :) yapma yazıktır adamcağıza :)

selam arkadaslarrrr
bu ruh hallerı bende de oluyor en ıyı cozum dısarıda hava almak tabı mumkunse....
yaz gelıyor arkadaslar artık her fırsatta gezerız bunları dusunun emı

kızlar tetanoz aşısının diğer dozlarını olcakmısınız? benım yarın 3. doz için günüm ama bilmiyorum napsam.

herkeslere gunaydinlarr nasilsinis bakalim kislar opuyorum hepinisi deil bebislerinisi:dilcikar: neyse sonrasindada sislerisırnaşık şey

herkese günaydınlar umarım herkes ve tüm bebeişler iyidir bende daha lüküs hayata devam ediyorum tek korkum regl olamadığım ız için hamile olup olmadığımızı zor anlarız valla :KK43:
bu bir gn iyi birgün kötü ruh hali bendede var ay evde takılıp kaldıkya ondan oluyor kıslar ben doğumdan önce bir gün evde durmazdım ay alışveriş merkezine gitmeyeli 3 aydan fazla oluyor anam havalarda ısınmadı gitti izmitte hala yağmur var :KK43:
kıslar devit vitaminide kakayı yeşil yapıyormuş haberiniz olsun kakada yeşil olayına çok takmayın artık

heracım ben yaptırdım 3. dozuda artık diğeri 1 yıl sonra dedi ebe

dünürüm benim oğlanda dönmeye çalışıyor ama tam dönemiyor bu seferde kızıp ağlıyor yavrum şimdiden başarızılığı hazmedemiyo :)))

ya ben de mutsuz olma lüksüm yok,sağlıklı bi kızım var var mı benden daha mutlusu diorum ama işte kocişe sinirlenmeden olmuo!!!
ben de olcam tetatozlarımı:))
dünürüm sen bi kız beb de bi oğlan daha doğuralım onları da everelim:))))))))))))

ay dünürüm deme kıs öle bunları büyütsek yeter valla bir ikinci çocuk düşünemiyorum uzun süre

dünürüm benim oğlanda dönmeye çalışıyor ama tam dönemiyor bu seferde kızıp ağlıyor yavrum şimdiden başarızılığı hazmedemiyo :)))

oyy yerim onu ben:teytey:kollarına dikkat et ters olunca dönemiolar bu modellerkaydirigubbakcemile5
az önce nil çiş yapmış onu değiştiriodum krem sürerken birden elime kakasını yaptı:eek:klava:kapı da çalmaz mı aynı anda ..sucu geldi,üstümde müsait diildi -tatlicadiarzu-halimi görseniz acırdınız valla ama hemen hallettim:hooray:

huuu tribün halkı anam aşağısı kalabalık uyuyormusunuz hanımlar kimseden ses çıkmıyor gidem bie çay kahve yapem bare kendime :)))))

oyy yerim onu ben:teytey:kollarına dikkat et ters olunca dönemiolar bu modellerkaydirigubbakcemile5
az önce nil çiş yapmış onu değiştiriodum krem sürerken birden elime kakasını yaptı:eek:klava:kapı da çalmaz mı aynı anda ..sucu geldi,üstümde müsait diildi -tatlicadiarzu-halimi görseniz acırdınız valla ama hemen hallettim:hooray:

aferin güzel gelinime ben çok sverim böle kakişini çişini yapan bebeği aman yapsın da eline yapsın anacım yapamaması daha dert zaten bu uscularda hep böle zamanlarda gelir anacım :)))))))))))

günaydın hanımlar.... günaydın dediğimede bakmayın nasıl uyku akıyor gözlerimden...
bizimki dün gündüz hiç uyumadığı yetmezmiş gibi gecede uyumadı doğru düzgün.anam gecenin üçü gülücük atarmı bir çocuk.))))bu ocak bebişleri niye uyumuyor
dünürler sohbete dalmış...bende almaya geliyoruz gelini dedim o günden sonra kayboldular...tamam tamam gelmiyoruz korkmayın çıkın ortaya....

Günaydın hanımlar..hepimiz için güzel birgün olsun..

esracımm bende aldım gitti senin fıstığı..hadi hayırlı olsun dünürlüğümüz..iki koca yanak mutlu mesut olsunlarkaydirigubbakcemile3

esracım sen sigortaya başvuru yaptınmı paranı almak için..eşim bugün gitti sigortaya halletmiş bakalım ne zaman verecekler paramızı..

QUOTE]

amanın aman dünürümde gelmişşşhihoyyytbende biraz sefasını süreyım bakimmm dünden beri çatlatıolar bizi,karşılıklı dünür konuşmalarıbenneyaptımki

canı benım emekli sandığı,ben zaten maaşımı alıorum,ssk maaş ödemediği için sen toplu maaşını alacaksın,inşallah kısa sürede alırsın

huuu tribün halkı anam aşağısı kalabalık uyuyormusunuz hanımlar kimseden ses çıkmıyor gidem bie çay kahve yapem bare kendime :)))))

yok kısss uyumuyoz kahvaltı yapıodum,çay keyfi yapıorum şimdi

kızlar şimdi tv de izledim,seren serengil bebeğini 6 aylık sezaryenle doğurmuş,400 gr miş bu sabah bebeğini kaybetmiş,allah sabır wersin,:çok üzgünüm:

ay siteye bazen sinir oluorum yazıorum yazıorum sayfayı göremio!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
haklısın dünürcüm 2.yi ben hiiiççç düşünmüorum..
kızım bak kaynanan sevdi seni yap dio ananın eline:))
ben de isterim kahve yaw,gerçi sabah içtim ama du ben de:))

X