2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Şu annelere bak yavf.. Dünürüm diye konuşuyorlar... Yokmu bizim kızada bir dünür -tatlicadiarzu-

walla şaka maka 3.5 ay olduk,su gibi geçio günler,
kızlar benm yine okula gitmem gerek imza atacakmışım,bıktım bu prosedürlerden((((((((((((
yağmurda yağıo offf
kendinize ii bakın öpüorum

hediyedenizi die bi sitede doğum gününüzde olanlarla ve kişilik özellikleriyle ilgili bi bölüm var,nil için yatttt artıkk die bağıran anneden bahsedio...çok gözüm korktu(

kuzuyu uyuttum :lepi:

aldım rezeneyi de geçtim kk nın başına..bu rezene güzel şey :1rolleyes:

ben kendime göre emzirme ve uyutma saatleri belirledim..15 saat uyumaları gerekiyomuş ya hani..programa uyma oranı % 60..inşallah zamanla oturur..sizlerde var mı böyle genel bir düzen.

seren serengilmi kaybetmeiş yasık ya Allah sabır versin çok üzücü kadıncağız çokjta istiyordu

ayçatekin valla benim kuzu bir gün uyuduğu satte ertesi gün uyumuyor düzen falan hakgetire yani bu huyu babasına çekmiş ben bu konularda çok düzenliyimdir :)

hediyedenizi die bi sitede doğum gününüzde olanlarla ve kişilik özellikleriyle ilgili bi bölüm var,nil için yatttt artıkk die bağıran anneden bahsedio...çok gözüm korktu(
ben anlamadım af buyur, kim kime bağırıyor fisfisfis hem temizlik,hem msn, hem kk,hem oğlanı pışpışla kapasite düştü tabi kafamçokkarıştı

Şu annelere bak yavf.. Dünürüm diye konuşuyorlar... Yokmu bizim kızada bir dünür -tatlicadiarzu-

olmaz mı fıstığa.ben talip olunca dünür kaçtı,sende kaçmayasın.

Son düzenleme:
çok küçük doğmuş yazık bebecik 24. haftalıkmış ama 21. haftalık gibymiş. çok zor valla allah sabır versin

doğum parası için hangi evrakları götürdünüz ben de bugun yarın gidicem demek şahsen gitmene gerek yok bunu öğrendiğim iyi oldu yoksa ailecek gidecektik

HERA benim tetenoz aşıma daha var ama ben olcam 5 yıllık koruyomuş sanıırm

AYCATEKİN ben gündüz uykusunu düzene oturtamıyorum kontrolüm dışında uyuyo,gece uykusunu kendi bir düzene oturttu 9-9:30 gibi uyuyor sabah 8 e kadar.Çok şükür gece emmek için uyanınca hemen tekrar uykuya geçiyo

aşık benim kızı bıraktı demek senin oğlan, gerçi bizimkinin gözü de balım ınkine kaymıştı geçen
agu aguu mehmet eymeeen die ağlıodu zilloş , çok karıştı bu aşk trafiği bakalım hayırlısı artık
ay ne güzel ya hepiniz lüküs hayata devam ediosunuz biz orkididmle 62. günde tekrar bir araya geldik, zaten küçükken de ilk ben regl olmuştum 11 yaşımda kural bozulmadı bu kırmızı nine beni çok seviyooo

teşekkür ederim heracım:)
valla bizim bi düzen yok kendi düzeni var..:)

aşıkçım o sitede doğduğun güne göre karakter analizi var,burç gibi..ordan nil için baktım öle yazıodu,yani yaramaz,uykuyu sevmez:))

nerelerdesin alisha???bizde kaçtınız sandık gelin ararız.)))) bizim oğlan bul hemen bir tane dedi.))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…