2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

sağol ezracım..eğitimciliğini konuşturdun, ben de bu konuda sana katıldım (puanı aldın) yerimseniben bu arada berrak çok tatlı maşallah.

ben de klasik küçük tırnak makasıyla kesiyorum oğlumun tırnaklarını, ama hemen uzuyo..sonra uyuduğu bir anı kollaki tekrar kesesin..uyanıkken hayatta kestirmez! bi seferinde keserken uyandı da yarım kaldı....

saol linaycım senin oğluşun kaç kg olmuş, bak benimde aklıma gelmişti valla senin oğlana berrak hanımı isteyelim diye

ben de bundan sonra teşekkürlerimi o şekilde ileticem barcli..

linay çok sağol bugün sen rahatlattın beni biraz..kimsenin kuzusuna bişey olmasın ya, feleğim şaşmıştı -tatlicadiarzu-

saol linaycım senin oğluşun kaç kg olmuş, bak benimde aklıma gelmişti valla senin oğlana berrak hanımı isteyelim diye

3.ayında 7 kiloydu şimdi evde tartıyorum 7600 falan geliyor ,bakalım kız annesi ne diyecek ekinsucum ,bizi düşündüğün için teşekkür ederiz a.s.

benim tosbikimle biraz önce oynaşıyorduk yüzüstü yatırdım kendini döndürmeyi başardı,sırt üstü yatıncada yarım dönmeye başladı :))

:)) maşallah bebişlerinize..bu arada bisürü minik gelin ve damat çıkacak siteden Şeniz

bizimki bu yıl da bekar takılsın bakalım..gerçi 2 tane mısırlı alternatifi var..biri 5 günlük, diğerinin 1,5 ayı var gelmeye :)

ayçatekin siz ne kadar kalacaksınız mısır da iş için mi oradasınız ?

3.ayında 7 kiloydu şimdi evde tartıyorum 7600 falan geliyor ,bakalım kız annesi ne diyecek ekinsucum ,bizi düşündüğün için teşekkür ederiz a.s.

benim tosbikimle biraz önce oynaşıyorduk yüzüstü yatırdım kendini döndürmeyi başardı,sırt üstü yatıncada yarım dönmeye başladı :))

oh oh maşallah berrak hanımda 7 kg civarıydı denk gelirler işte ne güzel

benim oğluşum tembel dönemiyor daha hiç yormuyor kendini valla bekliyor öyle anası döndürsün diye

evet eşimin işi nedeniyle buradayız, geçen yıl gelmiştik (hamileliğimin çoğunu tr de geçirdim gerçi, annemde) daha 2 yıl kadar burda olucaz sanırım..

ben de yatıyorum, bugün çok yorucuydu oğlum ve benim için..inşallah yarın herşey daha güzel olur..tüm anneler ve bebişler için :Saruboceq:

iyigeceler..

emelcim erkencisin :) sana da iyi geceler tatlı uykular onat'ımızla birlikte canım..

ekinsu koydum bak :) önceden de vardı bu resim belki hatırlarsın. yeni resimlerini yükleyemedim henüz. bu resimleri de kardeşimin telefondan aldım.

pişt linay hera nbr.....
ben daha regl olmadım cok agrılı gecerdi benim kabusumdu regl günlerim yani lüküs hayata devam:))

herkes dağılmış iyi geceler iyi uykular tabi yaramazlar uyutursa :)

herkese ii geceler kıslar bir iki saat uyuyalım bari bebeler kalkmadan :)

iyi geceler hanimlarrrrrrr...bizim gibi gececi olan anneler yok mu?
kizim yine uyuymuyor biz de kk ya girelim dedik:))

iyidir montesori senden ne haber..

bende olmadım daha lüküs hayat bende de devam ama olsa dahamı iyi acaba diyorum.şişkinliğim inerdi biraz bari :jeyyar:

inaysa kanciceğim sizede iyi geceler ,kançiçeğim mesaidesin yine yani :))

evt linay basladik gece vardiyasin zaten hergun ayni kizim beni baya bir uykusuz birakiyor su anda uykusu var ama uyuymamak icin acayip bir inat icersinde agliyor:KK43:

X