2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Ay evet Sağol Nazlıcım, hepimizin kadir gecesi mubarek olsun hayırlara vesile olsun inşallah.

Çok haklısın Meral düz olan dalgalı, dalgalı olan düz ister hiç şaşmaz :))

Oluyo öle arada serpilcim geçen bende hep okudum ama yazamadım ne bilim hem çok şey yazmak istedim hemde içimden gelmedi öle işte sıkma sende canını bu mübarek gecede Allahım içindeki sıkıntıyı alsın götürsün

kızlar bu mübarek günde işallah hepimizin duaları abul olsun..
haha meral ben de pırasa olsa saçlarım daha ne isterdim:))
valla nil 2 yaşında diil di tamamen bıraktığında(
ben saçlarımı nilin isteğiyle kızıl yaptı dün ama önleri boyalı kaldı alnımın iğrencim(illa süslü olacakmışım,oje sürüp makyaj yapacakmışım,beni bööle istemiomuş..büyüüyünce bana topuklu ayakkabılar alacakmış:))),

Günaydın ayyy midem bulanıyo uykum var bu arada saç baş demişken aslında uzatmak istiyorum ama epey zamandır belli bi boya geldimi resmen duruyo ve uzadıkça uçları dahada inceliyo niyeyse bide bu yaz daha doğrusu röfleden sonra bide heralde stresten tomar tomar çok döküldü ön tarafta derim çok belirgin z.yağ maskesi yapıyorum yeni çıkıyo ama enseden

Günaydın, niye miden bulanıyor hayatım sabah sabah. Geçmiş olsun.

Duyguuu, süslü kızın seni de süslü yapmaya karar vermiş desene:))))Şimdiden beğenmiyormuş annesini:)) Anneannemin bir lafı vardır, kestane çıkmış kabuğuma bak kabuğuma bak demiş. Onun gibi bu da kabuğuma kabuğuma diyor.

yeni nesil meralcim bunlar analarını da beğenmezler, babalarını da, herşeyi en iyi kendileri biliyorlarya sıpalar...
nazo geçmiş olsun, üşüttün mü acaba...

Oruçtan dolayı meralcim bu sene şükür iyi gittim bikaç kere 1hafta tutyodum bulantı başlıyodu istifra edip 1hafta midem kendine gelemiyodu tabi bende orucu tamamlayamıyodum iki gün tutup bi iki gün ara veriyodum hamdolsun bu sene sadece regl yüzünden ara verdim duygu seninki iyi kızıl istemiş benimki pembeye boya diyo

merhabaa...
ay canım ya nil de pembe mavi yeşil,rengarenk olacakmışım gökkuşağı gibi ama bi kaç aydır anlatıorum en son kırmızıyı kabul etti,tabi ben de bi değişiklik olsun bare dedim ama yakışmıo bana kızıl(
geçmiş olsun canım ya valla çok zor oruç tutmak Allah'tan ilaç alıorum da bahanesi var yani..

Sağol serpilcim de anlamadım nası kimse doğru yazmamış derken anlamadım geçmiş olsun emelcim Allah şifa versin bu arada saçlarımı kestirdim küt gibi bişey omuzlarımda gibi şimdilik sevdim hatta daha bile kısalabilirdi dedim ama fönlü tabi bakalım yıkanınca nası olcak o zaman karar veririm belki tekrar kısaltırım bide kızıl çikolata diye bi boya aldım kızılımsı bişey deniyim diyorum bakalım röfle yaptım karamel yaptım açık kestane yaptım en son koyu kestane kendi saçıma yakın boyatmıştım eh bide kızıl denim bare :)

güle güle kullan canım,içinin ısındığına sevindim..saçın koyuysa açılmaz ama dikkat et,ben palette'nin yoğun renk açıcısını görüp de aldım süper açtı ama ilk boyam sninkkiydi,kötü oldu akşama bi daha boyadım..

Sağol duygucum valla bende baktım baktım palettenin rengini beğendim onu aldım bende deniycem bakalım beğenmezsem tekrar boyarım artık alıştık nasılsa :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…