2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ohh ohh oh maşallah gözümüz yok ama niye olsun :)))) şaka bir yana ne varsa devlet işinde var, bizde yok öyle bişey, geçen seneki iznini geçen sene kullansaydın bu sene yanar, cumartesi pazarlar ve bayram tatili falan karışırsa işin içine iznine dahildir, yazın kullanmak zorunda değilsin kışın kullan izinlerini nevar :)) cevaplar bunlar bizde malesef

Meral, çalışıyorum ya bir yandan, vekalet vermeye geldi de kızın biri, okur yazar değilmiş, 1986 doğumlu daha, onu demiştim.

:)) Aman da utanırmış annesinden:))) bu ara Elif'te bana değilde defne falan geldiğinde yapıyo aynı şeyi, gelmesin anne, bakmasın çıksın diyo, anlıyolar artık bazı şeyleri.
benimkilerde banyoya karşı bir zaaf var, sinekler ışığa gider ya, ışığını açık görmesinler banyonun ikisi birden soluğu orda alıyorlar, beş dakika da bir onları ordan çıkarmaktan illallah geldi suyla oynuyolar herşeyi ellemeye uğraşıyolar, zıkkım kapıda dışardan kilitlenmiyo içerden kilidi, asma kilit vurucam artık :))

Uff yaaaa, ne berbat durum.Kimbilir neden okuması yazması yok kızcağızın.

Bir ara egehanda vardı, allahtan şimdi unuttu:)))Banyoya girer, biz farketmeden suyla oynardı.Özellikle de kışın, ben yatırır salona çıkardım, o alt katta kalkar, banyoda suyla oynar, üstünü başını ıslatır, arkasından ben farkedinceye kadar hasta olurdu.

Gülce , ne güzelmiş senin işyerin:))) Ben kendi işim olmasına rağmen özendim bu tatilleri duyunca:)))) Nerede çalışıyordun sen_?

Günaydın yine başım ağrıyo sanırım deliksiz bi uykuya ihtiyacım var sahurdan sonra hemen dalamadım küçük hanımda akşam 7de yatınca sabahta 7de kalktı tabi ne sorcam kızlar defnenin akşam uykusu geldimi çok hırçınlaşıyo hani uyku başına vurdu derler ya öle neler yapıyo ne sinir yapıyo görseniz sizinkilerde oluyomu böle bide ne dicem benim saçlar omzumdan biraz uzun ama sıcaktan hiç açık kullanamıyorum hepo toplu acaba şöle küt kestirsemmi varmı öle kullanan rahat eden

Günaydın,

Egehan öyledir hayatım.Uykusu geldiğinde aşırı hırçınlaşır.O yüzden geç bile olsa öğle uykusunu atlammaya çalışıyuorum.Öğlen uyumazsa 4-5 gibi yanına hiç yaklaşılmaz, her şye muhalefet olur, mızıl mızıl olur.Akşamda aynı şekilde eğer bir yere gidersek ve uyuyamazsa aynı şey olur. Bende uykusu başına vurdu diyorum öyle durumlarda.

Benim saçlarım sırtımdaydı.Ama yaz kış sürekli toplu.Hele yazın hiç açamıyorum.Banyo yaparken sorundu.Yazın hergün banyo yapıyorsun, saçları hergün yıkamak beni sinir etmeye başlamıştı.Gitttim kısacık kestirdim:)) Şimdi rahatım.Uzadı biraz zaten, yine gidip kısaltacağım.

Aynen meral yaaa gündüz uyumuyo akşam erken yatıyo ama o yatma saatini geçlrsin hoş geçmesede çok gergin ve aynen herşeye muhalefet peki rahat ettinmi kısa saçla sabah kalkınca banyodan sonra falan düzgün şekil alıyomu

Benim saçlarım düz ve az zaten.
Hem de nasıl rahat ettim.Zaten kuaföre şekil olarak sakın fön çekeceğim, sürekli bakacağım saç modeli yapma dedim. Kullandıkça bazen sorunlu bölgeleri farkediyorum:))) Kulak hizamdakilerin iyice kısalması gerekiyormu.Şimdi tekrar gittiğimde onu öyle yaptıracağım kabarmasın diye.

Benim ince telli ve dalgalı daha önce kısa saç deneyim ve tecrübelerim oldu bi türlü şekil veremedim dalgadan dolayı mesela kat kestirlrdim bi taraf içe kıvrılır bi taraf dışa bi tuhaf görüntü oluyo

Ahhh ah meral kendim ettim kendim buldum çocukken pırasa saçlıydım ortaokulda okula giderken örüp örgüyüde topuz yapıp giderdim yatarken bile açmazdım akşam banyo yaptımmı tek tek örerdim bilirsin gazete bezle sarardı öle öle dalga yaptım saçlarımdaki iki hata perma ve röfle permayı ilk evlendiğimde yaptım su dalgası istedim ince ince bişey yaptı anca jöleyle şekil alıyodu duyruluru filiz diğeri biliyosunuz deren doğduktan sonra röfle

merhaba...
canım ya dalgalı saçı sakın küt çenende falan kestirme ,bana öle bi kestiler delirdiğim bi gün hani şu önden arkaya kısalan modelden..fönsüz hiç durmuo ama yok gene toplarım sadece kısalsın yeter diosan ancak o zaman kestir...
nil asabi olmuo ,sabah 7 de kalkıo sadece yatmamak için direnio,hiç bi zaman uykusu yok..:)

Günaydın,

Emel malesef okadar çok varki böyle okur yazar olmayan gençler, hadi bu kız'dı okutmadılar diyelim, bakıyosun 20 yaşında delikanlı okur yazar değil.

Nazlı'cım, Meral Egehan'ın uykusunu anlatmış ya, tıpatıp Elif böyle işte, üstüne söyleyecek birşey bulamadım yani o derece aynı :))) gündüz uykusunu mutlaka uyumalıdır, akşam mesela uyku saatine yakın dışarı çıktıysak o uykunun üzerine birde yorulduysa artık hiç dokunmayın Elif'e çılgın gibi birşey oluyo, ne uyutabiliyosun ne susturabiliyosun bu sefer, dün akşam gezmeye gittik mesela gündüzde çok fazla uyumamış akşamda yorulunca bağıra çağıra geldik eve ağla ağla kıyamet koptu zor uyuttum.

Ahhh ah meral kendim ettim kendim buldum çocukken pırasa saçlıydım ortaokulda okula giderken örüp örgüyüde topuz yapıp giderdim yatarken bile açmazdım akşam banyo yaptımmı tek tek örerdim bilirsin gazete bezle sarardı öle öle dalga yaptım saçlarımdaki iki hata perma ve röfle permayı ilk evlendiğimde yaptım su dalgası istedim ince ince bişey yaptı anca jöleyle şekil alıyodu duyruluru filiz diğeri biliyosunuz deren doğduktan sonra röfle katsız kısa kestirim diorum perçemde yakışır ama sıcakta çekilmez

Duygu nie erken kalkmasını istemiyosun bende tam tersi ramazan die sarktı 8-8.30da kalkıyolar geç buluyorum ramazandan sonra tekrar eski düzene döndürcem 7-7.30 iyi oluyo hem onların öğünü kaçmıyo hemde benim işlerim rayında oluyo saçlarıda bakalım yapcaz bişeyler filizcim defne o kadar değil en azından uykuya çabuk geçer yani bi kitap okurum veya koltukta arabada sızar kendi kendine

Nazlı bencede hiç kısaltma sen saçını, toplamak daha mantıklı sıcakta, kısalınca düzeltecem diye fönle bu sıcakta uğraşılmaz,

benim saçımda hafif dalgalı, öyle kendi haline bırakınca şekle şemale girmez, fönle düzeltmem lazım sürekli, ben yıllardır kısa kullanıyorum da Defne doğduğundan beri pek kestirmedim omuzlarımda şuanda, perma istememin sebebi de fönden kurtulmak, normal hali şekilsiz ya öyle jöleyle falan uğraşacak vakitmi var bende, perma olursa herzaman hazır bir şekli olur diye düşündüm. O söylediğin tehlikeyi biliyorum herkesin başına gelen bir durum su dalgası dersin zenci saçı yaparlar :))) bunu bildiğim için gözüm üstünde olacak hele bir ince sarsın mahfederim adamı, zaten saç dalgalı tepeme toplanır valla

ben nilin erken kalkmasını seviorum diğer türlü hiç bitmez ama canımlar nil çook uzun saatler ayakta ve ben yoruluorum ..7 de kalkıp 7 de yatmıo ki!!insan bi es istemio diil yani..neys artık hiiçç takmıorum aybaşında bi iatanbul yapacağım ,gelirim okul açılacak:))

İşte filiz perma yaptirim yıka çık yapim olmuyo anladım duygu benimkiler erken kalkıp erken yattığı için

Amaan ben zaten azıcık havam değişsin diye istiyorum neyse zaten gidemiyorumda kuaföre baksana :)

Duygu haklısın valla, çocukların bir saat uyumaları bile insanın kafasını dinlendiriyo biraz gündüz, benimkilerin en iyi huyları gündüz uykularının olması sanırım yoksa napardım gece yat kalk yapıyoruz zaten, hele de ben hafta sonları ikisini aynı anda uyutuyorum ki ozaman tadından yenmiyo işte :)) biri uyur biri uyanırsa kötü oluyo.

Bende biraz olsun dalga olsaydı keşke diyorum.Zaten düz saçlılar dalga olsun ister dalgalı saçlılar düz:))) Hiç memnun olmayız halimizden:))))

Valla duygu gerçekten zor iş.Hiç olmazsa şöyle 1 saat uyusa gün içinde sen de kendine gelirsin.Ama hatırladığım kadarıyla Nil çok küçüktü, öğle uykusunu bıraktığında.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…