2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

:))) kızımla konuştum şimdi artık baya baya telefon muhabbeti ediliyo be :)

Anne ben her seni ayıyodum (heryerde beni arıyomuş)
Anne Yunus okula ditmiş, bende okula ditcem,
bana Yunus gibi çanta ay, sonyaaaa kayem ayyyy, sonya hepini ay (sonra kalem al, sonra hepsinden al)
tamam kızım alırım, akşam ne getiriyim - donduyma ay
dondurma alamam hava soğuk, yaaaa offfffff ve bir takım sinir sesleri çıkarıp telefonu terketti. :))

Dünde bir elbise aldım ona, verdiği cevap ; Aaaaa anne çok düzelmiş, kaç liya bu :))))

hep ay annesi hep ay. bişeycikte eksik kalmasın hepsinden ay.
yirim onun ağzını ben.
dün okumuştum mesajını taş kum olmasın dediğini okurken güldüm ahh ah diye..
iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. sırada ne varmerak ediyor musunuz? :))
şu reklam çokhoşuma gitti.
hayattan rengi alın geri neyi kalır kii

aslında forumda yeni gibi gözüksemde oğluma hamile kaldığımdan beri her gün bu forumu takip ettim.yani sizinle doğum yaptım sizinle büyüttüm an be an diyebilirim.en sonunda böyle dışardan okumakla olmaz geçte olsa benide aranıza kabul ederseniz bende yazmaya başladım.aslında dedimya ben sizin hepinizi tanıyorum.ikinci doğumlarınızı bile takip ettim:)oğlum 2009 ocak doğumlu.hepinizi öpüyorum.

Son düzenleme:

Aman sırada başka birşey olmasın Serpilcim iyilik güzellik sağlık mutluluk olsun inşallah

e bizde seni tanıdığımıza sevindik geçte olsa hoşgeldin :)) Allah bağışlasın oğluşunu

Gülceee Ümraniye sondurakta 4.noter var, onun altında NK diye bir çocuk giyim mağazası açıldı, güzel şeyler var bilgine. öncedende vardı da adı başkaydı.

merhaba..
serpilcim geçmiş olsun(((
annesi bana da donduyma al:))))küçük magnum,çift kaplı:))
canım hoşgeldin,hahah biraz geç olmuş ama sen tanıosun şimdi bizi,sen de anlatsana...
benim dünkü sınavım oktan(bugünde sunum hazırlıorum valla 8 milyon çıktı parası verdim,hahhaöğrencilik zor çıktıya para,fotokopiye para.hahahhahahha..
çok öpüorumm:))

Alıyım Duygucum ayıpsın :))

ay iyi uğraşıyosun valla ben hiç uğraşamam okumayla falan, kitap okumaktan bile nefret eder oldum, hoş oldum olası sevmezdim de zaten.

evet geç oldu ama hoşbulduk.aslında bu kadar uzun takip edeceğimi bilseydim daha önce üye olurdum.evet ben çoğunuzu tanıyorum.kendimden bahsedeyim.36 yaşındayım.2 kızım 1 oğlum var.kızlar 13 ve 10 yaşlarında.felsefe öğretmeniyim.hepinizi öptm

Maşallah yarenahsen sende deneyimli ve hızlı annelerdensin desene negüzel, keşke bende daha erken anne olsaymışım hayatımdaki keşke'lerden biridir.

Herkese merhabalar ne kadar uzun zaman oldu sizleri çok özledim umarım herkes iyidir

selam...
serpil canım geçmiş olsun üst üste gelmiş hastalıklar inşallah son olur Allah beterinden korusun ...
kuzi canım gözün aydın bebek yokmuş bende sevindim inanki :))
yarenahsen hoşgeldin :)
merhaba nazo arkadaşın vefat etmişti yanılmıyosam başın sağolsun...umarım sende iyisindir ,

sağol Gülcecim :))

yukarıda mağaza adı yazdım sana gördünmü

duygu taşınma işiniz ne oldu....
kuzi dediğin mağzalara karınca ve nk hafta içi bir gün uğrıcam trafik hastasonu çok kötü oluyo(sağol canım
buyakaya dün uğradım hala gyboree (ismini yanlış yazmış olabilirim )açılmamış(

trafiği hiç sorma pazar günü bi carrefour'a gidelim dedik burnumuzdan geldi, ümraniye yaşanmaz bir yer olmaya başladı valla sokağa çıkılmıyo, birde Haldun Alagaş'ın yanına ümraniye avm yapılıyo şimdi hepten bittik

Sağol elagülce serpil söledi heralde malesef çok genç ve ani bi kayıp oldu alışmaya çalışıyorum hala rüya gibi

Başın sağolsun nazo, beklenmedik ölümler etkiliyo insanı

İki çocukla hayat nasıl gidiyo.

Saol canım valla nasıl olsun bayağğğ tempolu geçiyo bide bi ay oldu küçüğe ek gıdalara başladık eşimle bende diyete başladık kısaca mutfaktan çıkamıyorum sütüm azdı mama veriyodum ama defne kadar değildi fakat 49 günlükken apandist amel. Olunca memeye tepki gösterdi emmedi sağıp verdim dolayısıyla kesildi

aa apandist ameliyatımı okadar çocukta da apandistmi olurmuş ya işe bak.

herkese ayrı yemek derdi başlamış sende ozaman zor işin var Allah kolaylık versin :)

filiz apandisit ameliyatını nazlı oldu bebiş değil.
yarenahsen di dimi. hoşgeldin. şimdi sen bizi biliyorsun ama bizim için gizemlisin hadi bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…