2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

hava kötü ama inşallah herkesin hafta sonu güzel geçer pazartesi görüşmek ümidi ile ....

Derya bende birincide mutluluktan ağladım, ikincide çok erken oldu diye üzüntüden ağladım çok zoruma gitmişti, Elif'e bakıp bakıp ağlıyodum ama bu bambaşka birşey, iki hamileliğimde 2'li-3'lü testleri bile yaptırmadım ben, ne olursa olsun aldırmayı düşünmem mümkün değil diye yaptırma gereği bile duymadım ama böyle birşey olursa ki inşallah olmaz Allah o günaha sokmasın beni. Kafamda bir dünya Tilki dolaşıyo

duru hastaydı galiba geçmiş olsun. kızlar kesik kesik okuyabiliyorum atladıklarım kusura bakmasın lütffen.
filiz inşallah idrar doğru diyprdur. allah kimseyi karar vermek zorunda bırakmasın . mirana diye bi spiral varmış. arkadaşlar kullanıyo memnunlar. birde bu fazla kanaması olanlara özellikle tavsiye ediliyorrmuş. adet kısa ve az oluyormuş. haa ben taktırmam bide onun için canımı yakamam. ama çaresiz isen deneyebilirsin bi araştır. tüpleri bağlatmak işte o da çok zor bi karar. büyük geçmiş olsun sana

merhaba kızlar

filizcim umarım hamiloş değilsindir

bende hastayım dün sabahtan beri yatıyorum her yerim ağrıyor boğazım şiş bir ter bir sıtma ateşlendim of ne zor be allahtan hafta sonu eşim evde onatla ilgileniyor

emell geçmiş olsun. salgın vr yine diyeceğim diyemiyorum artık salgının olmadığı zamanı haber vermek lazım çünkü. ben de yeni atlattım sayılır.
bu seferde idrar yolu enfeksiyonu oldum. damla damla allahım canım nasıl acıyor. bugün sinemaya girdik maxın maceraları birici seansın bitmesine 5 dakka kala dayanamadım wc ye çıktım tamda o anda sağ böbreğime bir ağrı felaketti. ordan sinemaya girdim seans bitince eşime söyledim ikinci seansa girmedik çağanında çok hoşuna gitmişti. filmin adını sinemalar aslanı kkoydu:))
ordan hastaneye acile. yattım serumladılar antibiyotik ti ağrı kesiciydi derken yarım saatte ağrım geçti. ama ufak ufak yoklamaya başladı inşallah artmaz.
allahn gücüne gitmesin töbe de bi ara allahım azcık ara ver nolur dediğimi hatırlıyorum biraz fazla oldu bu aralar sanki..

nazlı ve duyguyla konuştum. nazlı malum işten güçten ikinci daha küçük ya onun giremiyor. birde çok yakın bir arkadaşını kaybetmiş morali çok bozuk.
duygu da hala ankaradaymış. nette sorun varmış çok selam söyledi herkese.
neyse vazifemi yerine getirdim çıkıyorum görüşmek üzere

Günaydın,

Emel, serpil geçmiş olsun kızlar. Allah beterinden korusun inşallah.

Günaydın herkese çok şükür hamile falan değilmişim ama korkumda bana yetti, cuma günü bir test daha aldım, test bozukmuydu neydi, ne olduğu belli olmadı üzerinde pembe pembe dalgalar, yandan bakıyorum çift çizgi, üstten bakıyorum tek çizgi ayyyy kafayı yedim, resmen hamile moduna girdim, ne yapıcaz diye tartışıyoruz eşimle kavga ettik sabah yine bir test alayım derken sabah kalktığımda iş bitmişti. Normalde saat gibiyimdir hiç günüm geçmez, 5 gün geçti bu sefer .

1. yada 2.günü spiral taktırılıyormuş, 2.gün pazara geldiği için gidemedim bu ayı başka birşeylerle geçiştiripte, birdahaki ay spiral düşünüyorum ama çokta korkuyorummmmm, yıllarca kadın doğum doktorlarından çıkamadığım için ve bir sürü operasyondan geçtiğim için sanırım, acayip bir korku yerleşti içime muayene bile zor oluyorum.

Serpil Geçmiş olsun geldimi üst üste gelir zaten böyle şeyler, taş, kum falan olmasında birde , felaket tellalı olmiyimde

Emel geçmiş olsun sana da, sende salgına yakalanmışsın anlaşılan inşallah çabuk atlatırsın.

gözün aydın diyim guzelim o zaman :)))

çok geçmiş olsun böbrek agrısı nerden çıktı varmıydı daha önce böyle birşey... allah sağlık versin... o olmadımı olmuyor işte

geçmiş olsun canım...

kızzlar taş düşürüyormuşum. birer birer geliiiinnnn..
işin ilginci çok gülüyorum artık halime. normal insanlar gibi grip nezle olunca hastayım demeye utanıyorum diyemiyorum. hep hasta hep hasta olmuyor. yarım santim büyüklüğünde artık o nasıl çıkar o kadar küçük yerden bilmiyorum..

filiz geçmiş olsun.

aaaay serpilcim okurken içim gitti önce idrar yolu sancısı hastane serum iğne sonra taş sonra yarım santim oku oku ardarda canım ya çok geçmiş olsun umarım izinlisindir bu halde birde nöbet falan yoktur

emel çalışıyorum valla. ama ameliyattan sonra 6 ay nöbet tutamaz raporu aldım. allahtan nöbetim yok. zaten böyle giderse nöbet tutacak bir ben kalmayacak bende.
daha geçen hafta otit oldum konjuktivit oldum. göz tansiyonum üst sınırda çıktı takip önerdi dr. daha iki gün geçmeden bu. valla ne diyeceğimi bilmiyorum artık. eşim de şaşırdı iyice. dün sinemadan çıktık çağan kucak diyo ben iki büklüm eşim şaşmış annen hasta sen bağırıyon ben hanginize bakccam diyodu dedim sen beni dert etme oğlanı taşı gönlünü et yeter. o direk aha dedi pyelonefrit oldun. artık en kötüsünü düşünüyo. sürprizlerle dolu bir bünyem var nede olsa. ben şükrettim taş olduğuna nefrit olsa allah korusun çok kötü. neyse emel ya sizde hep beni hastalıkla dinliyorsunuz. ama beni görseniz hiç öyle hastalıklı bi görüntüm yok. bugün tüm gün kolumda serumla çalıştım millette şaşıyo. bırak hasta olduğuma inanmayacak kimse. hatta çok sağlıklı bi görüntüm olduğunu söyleyenler bile var düşün yani:)))))))

günaydın kızlar

serpilcim maşallahın var valla ben 3 gündür hastayım pelt oldum valla dayanıklısın vücudun dirençli maşallah umarım bütün dertlerin biter iyileşirsin arkadaşım benimde bu sabah mide ağrım tuttu yaşlanıyoruz mu ne ondan mı çıkıyor bunlar hep teker teker ne de olsa yaş 37 yolun yarısını geçtik

ayyy serpiiiillll dün demiştim ya sana okudunmu taş kum olmasın diye, şom ağzımı açmışım galiba ya, bayağı da büyükmüş Allah kolaylık versin, bende de taş vardı ama 8mm'di , kırdırmıştım. Geçmiş olsun inşallah kolay düşürürsün zor valla.

merhabaaaaaaaaaaa.........
kızalar nasılsınız??çok özledim yahu,netim yoktukaybetti bizi hatun)serpilcim aradı sağolsun:))
ben demin sınavdan çıktım ama bu sefer gıcıktı(aman 30ndan soona bu kadar oluo:))
ne var ne yok okuyamadım tabi,umarım herşey yolundadır..kuzucuklar iidir:))
öpüorum kocamann :)))
(umarım yarın da girebilirim)

hay allahım çok geçmiş olsun geldimi üst üste geliyor resmen..

çok zor işin allah yardımcın olsun canım ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…