2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

durucuğa geçmiş olsun,
duygu deli olan deliyim der mi!!!Zor bir dönem atlatıyorsun, herşey yoluna girecek ama biraz sıkacak işte.
ezgi'nin duygularını bu şekilde ifade etmesi bence çok güzel, belki sizin onu dışarıda beklemediğinizi bilse daha uyumlu olur....

seda inşallah gönlünüze göre ev bulursunuz!araba aldınmı neyaptın?
filiz dişçiye gitti gelemedi topiğe :KK43:(

mrb kızlar

canım biz evi kendimiz yaptırıyoruz başka türlü burda zor istediğimiz özelliklere uygun ev yok zemin kat falanda yaptırıyorum spor odası çamaşır odası vs..inşallah güzel olucak ama burdaki sıkıntı insanlara paranla iş yaptırmak bile ölümden beter bi iş verirsin bii gün gelirler ertesi gün keyfi izin yaparlar tembel insanlar çok burda cam balkon yada pimapen siparişi verirsin 1-2 ay sonra gelip takarlar sallar dururlar,boya yaptırıyorsun bigün gelip boyuyolar bi hafta kurumasını belkiyolar :)) ..yanii paranla yalvar yakar oluyo işler burda para yok die ağlarlar ama iş beğenmezler,dükkanlar iş yok die ağlar ama kapı önünde tavla oynamaktan gelen müşteriye oturdukları yerden buyrun diyip ilgilendiklerini sanırlar :)) bir garip memleket burası.
araba aldım canım ben sportage alıcaktım aslında ama ne bilim büyüklüğünden yana cesaret edemedim kullanırken zorluk çekerim die eşimde küçük araba al iice pratikleştikten sonra alırız büyük araba dedi bende 2011 c4 aldım ve memnunum çok keyifli bi araba Allah kaza bela vermezse bi süre kullanırım gibi.

sedakt hayirli olsun simdiden eviniz...hemen yaptirr yerlesirsiniz insallah..

duygu seni cok iyi anliyorum..tr.ye geldigimde biz de annelerin yaninda kaliyoruz..bikac hafta eh idare ediyo da insan fazlasi zor geliyor..insan kendi duzenini istiyor...insallah hemencecik ev bulursunuz da yerlesirsiniz..

ya yine girdim de siz uyuyosunuz ya:KK43:( neyse ce demis gitmis olayim..ha bu arada benim kizin dis eti iltihaplanmis..kopek disinin oldugu yer..atesi 3 gun surdu dis cikartiyor sandim degilmis...

sedakt hayirli olsun simdiden eviniz...hemen yaptirr yerlesirsiniz insallah..

duygu seni cok iyi anliyorum..tr.ye geldigimde biz de annelerin yaninda kaliyoruz..bikac hafta eh idare ediyo da insan fazlasi zor geliyor..insan kendi duzenini istiyor...insallah hemencecik ev bulursunuz da yerlesirsiniz..

ya yine girdim de siz uyuyosunuz ya:KK43:( neyse ce demis gitmis olayim..ha bu arada benim kizin dis eti iltihaplanmis..kopek disinin oldugu yer..atesi 3 gun surdu dis cikartiyor sandim degilmis...

neden iltihaplandı acaba birşeymi battı ne oldu geçmiş olsun...

seda arabanın güle güle kazasız belasız kullanırsın inşallah :)
lida geçmiş olsun .!

lida,ela tşk ederim kızlar duru kreşinin 3 günü bugün ve maşallah ii gidiyor ama hiç sorun çıkartmıyor umarım böylede gider..
bugün okulda cinsellikle ilgili bir seminer var çocuklara anlatım ve çocukların kendilerini tanımalarıyla ilgili detaylı bilgi olucak sanırım yazmaya çalışırım sizede aklımda kaldığı kadarıyla.

güzel bir gün geçirmenizi diliyorum..

Kimsecikler yok :KK43:
Sevda araban hayirli olsun.gule gule kullan..
Bende istiyorum araba ama nerde .....
Biz bugun tiyatroya gittik gene bizim kiz cok seviyor bugun de hayvanli bi oyundu cok keyif aldi...bundan boyle her firsatta tiyatroyaa... Aksam yatmadan once " anne ben sinemaya gitmek istiyorum,korkmuyorm sinemadan ben buyudum yemeklerimi yedim yedim buyudum kocamanim " :))) tamam dedim gotururum .ama abiye soyle sesini kissin biraz :)) tamam kizim uyuuuu

Günaydın,

Lida geçmiş olsun kuzucuğa...
Sevda araban hayırlı olsun, keyifli bir araba almışsın. Duru başlamış kreşe sen de biraz rahatlamışsındır.
Yerim ben büyümüşde sinamaya gitmek isteyen şekeri, hem de sesi kısılacakmış!!! Bende tiyatroya götüreceğim ama ne zaman bilmiyorum; bu hafta sonu çalışacağım, bir sonraki hafta sonu Ankaradayım, bir sonra kine yine çalışacağım ve programımız var........

selam...
durusu gelicekmisin pazar günü winx in gösterisine biz pazar günü saar 12 de kozzy deyiz :))

Gunaydin
Pazar gunu babamiz calisirsa gelebiliriz gerci bilet almadik ama o gun bulabilirmiyiz bilmiyorum...extra bisey cikmazsa geliriz bizde :)

Kimsecikler yok :KK43:
Sevda araban hayirli olsun.gule gule kullan..
Bende istiyorum araba ama nerde .....
Biz bugun tiyatroya gittik gene bizim kiz cok seviyor bugun de hayvanli bi oyundu cok keyif aldi...bundan boyle her firsatta tiyatroyaa... Aksam yatmadan once " anne ben sinemaya gitmek istiyorum,korkmuyorm sinemadan ben buyudum yemeklerimi yedim yedim buyudum kocamanim " :))) tamam dedim gotururum .ama abiye soyle sesini kissin biraz :)) tamam kizim uyuuuu

Günaydın,

Lida geçmiş olsun kuzucuğa...
Sevda araban hayırlı olsun, keyifli bir araba almışsın. Duru başlamış kreşe sen de biraz rahatlamışsındır.
Yerim ben büyümüşde sinamaya gitmek isteyen şekeri, hem de sesi kısılacakmış!!! Bende tiyatroya götüreceğim ama ne zaman bilmiyorum; bu hafta sonu çalışacağım, bir sonraki hafta sonu Ankaradayım, bir sonra kine yine çalışacağım ve programımız var........

serpil .filiz nerdesiniz?

saolun kızlar allah kaza bela vermesin inşallah
ne güzel buluşuyosunuz imreniyorum valla ama nerdee burdan kimse yok ist gelincede yarış atı gibi sağa sola koşturuyoruz anca işler bitiyo off poffff

seda sen nerde oturuyosun?
çocukla planyapıp buluşmak zor oluyo aslında ya hasta oluyo ya keyfi olmuyo :KK43:(

seda sen nerde oturuyosun?
çocukla planyapıp buluşmak zor oluyo aslında ya hasta oluyo ya keyfi olmuyo :KK43:(

hayatım ben şarköyde yaşıyorum ben istanbulda olsam çocuklu çocuksuz rahatça gezebilirim sanırım bakan çok olur allaha şüükür burdada bakan yardım edenlerim var bide uyum sağladık artık iki bebekle tatil dahil her yere gidiyoruz :))

seda çok şanslısın ozaman canım! benim kimse yok olanda işe yaramıyo malesef biz hep eşim duru ben muhteşem 3 lü :))

seda çok şanslısın ozaman canım! benim kimse yok olanda işe yaramıyo malesef biz hep eşim duru ben muhteşem 3 lü :))

evt hayatım şanslıyım çok şükür inşallah çocuklarımızda şanslı olurlar..olsun sizde uyum sağlamışsınızdır artık duru 3 yaşını geçti daha ne olsun hergeçen gün büyüyolar..
ben kimseyi bulamassam eczane altta orda babasına bırakıp çıkıyorum işime gücüme istanbulda ablamlar var çok ii bakarlar burda kayınvalidem arada görümcem dede var bakarlar yani,anne derseniz kendine faydası yokki bana olsun çok üşengeç ve hiçbi bekletin olmamalı ondan..zaten duruda kreşe başladı sabah 9,akşam 5 yok daha ne olsun biraz havalar ısınsın hergün oğluşla sokaktayız duru okula biz gezmeye şimdi hava soğuk anca avm oda sıkıyo artık ben açık hava gezmelerini seviyorum..deniz sezonuda açıldımı ohh değmeyin keyfimize saat 12 gideriz 3-4 gibi gelir ablayı karşılarız hafta sonuda hep beraber yazın burası çok güzell beklerim yollarınız düştüğündee

Son düzenleme:
selam millet. malum işe başladım uğrayamaz oldum. herkes iyidir umarım. biz iyiyiz çok şükür. ama iş beni yordu biraz. bel ağrılarım tam geçmemişti iyice arttı. bakalım nolcek.
duygu üzgünmüşün kıyamam ben sana şimdi ben ne desem boş bilirim dualarım seninle tez bitsin inşallah.
derya ezgide alışır alışmazsa da küçüklüğüne ver artık.
duru hastaymış galiba geçmiş olsun.
arzu en kısa zamanda tiyatroyu denemelisin.
sevda hayırlısı ile yerleşin sizde içiniin sineceği eve. araban da hayırlı olsun.
hepinizi öpüyorum. çocukları da..........

merhaba kızlar nasılsınız bugün kimseler uğramamış , bende oğlanla boğuşup duruyorum artık aramızda çok çekişmeler başladı hiçbir sözümü dinlemiyor sürekli kendi istediği olsun istiyor çok inatlaşıyor ağlıyor bağrıyor yırtıyor kendini yinede dediğim dedik nasıl bir çocuktur nasıl bir inatdır anlatamam size şu anda karşıma geçmiş avazı çıktığı kadar bağırıp ağlıyor

merhaba...
emel nil de öle oldu herşeye hayır!!bi de hasta şimdi,döveceğim öle bi sinirleniorum ki gece uyumaz sabah 7 de kalkar,yemez..anca aldırsın bişiler...onu isterim onu da ...sen vermezsen babaannem verir!!şımarıklık diz boyu:KK43:(
sevdacım eviniz ,arabanız hayırlı olsun canım,mutlulukla oturun,sürün işallah:))
serpil nası gidio iş??yorma kendini!!

X