2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bugün ne hikmetse herkesin evinde mantı var galiba,
bence çizgi film kanallarını iptal et serpilcim, bozulmuş falan der kandırırsın,
bizim uydu oda değişikliğinden iptal oldu, birdaha da taktırmadık sadece trt çocuğa kaldık iyi de oldu.

ah canım biz tv olayını aştık sinema yapıyoruz evde. tv de çocuk kanalı izlediğimiz yok ki bizim. dvd ler var eşim habire yenisini getiriyo benim onu bişekilde iptal etmem lazım.(yani eşimi):)
eşim yokkende çağan bi tutturuyo aç aç diye ben yine direniyorum ama ameliyat olduğumdan beri annem varya o bana izin vermiyo...

Günaydın, nasılsınız_?

Biz de tv olayı sadece trt ve yumurcakta sabahları izlediği bir iki çizgi film var. Ama diğer kanallarda da seçmeler başladı.Arka sokakları çok seviyor, onu seyrediyormuş.Akşamda bize replikleri tekrar ediyor.Çocuğun nerde, söyle bakiim.Elinde silah gibi tuttuğu birşey var bize karşı.Çocuğum sensin, hayıy ben polis amcayım.Çocuğun nerde söyle çabuk.
Akşamları bu şekilde repliklerle ne seyrettiğini anlıyorsun:)))

merhabaa...
mantı mı:))afiyet olsun..
nil de anca çok masum çizgi filmleri seyredio,baby tv yi hala sevio..
ayşegül doğum günün mü,bilemedim???öleyse..iiki dooodunnnnn:))))

ayy polis amcaymış demek. sevsinler o polis amcayı.
bizde dün akşam aslan kralı canlandırdık. önce o iyi aslan oldu ben kötü onu uçurumdan aşağı bıraktım (uçurumumuz koltuk ) söylenecek sözleride sırasıyla söylüyoruz. ben bilemiyorum sözleri bana kızıyo bööle sölüüceksin diyo.. dün açmadık niye benim dizim vardı annem bi ara kanal değiştirmeye kalktı anneme kızdı benim annem osmanı çok sever osmanı izliycek bende osmanı çok severim hem kanalı değiştirmeeeee...
çocuk salıları bana bıraktı

selam ...
seda geçmiş olsun kaana bulaşmaz inşallah...
duru da tv çok izliyo tamirci many,arı kovanı .....ne varsa

merhaba kızlar hasta olanlara geçmiş olsun..elvinde çok izliyo baby tvye nil gibi bayılıo ben çizgi filmi yemek yerken açıyrm çok ii oluyo yemezsen değiştiririm kanalı diyorum hemen açıo ağzını annemin dizilerini benim dizilerimi eşimin ne izlediğini biliyo reklamını görünce dahi sölüyo dün akşam anneminki başladı anane dizin başladı dioo.evde olan çocuk ne yapıcak bütün gün mecbur tv izlicek hele ben çalışıyorum anane ne kadar ona verimli olucak ki üzülüyorum aslında çok

Son düzenleme:
işte benim arada yapabildiğim dil ayarını ingilizceye çevirmek oluyo en azından sözleri ezbere biliyo ya ingilizcesini duysun diyorum. ayy annelik işte sineğin yağını çıkarmak bu oluyo herhelde..

ooo ozaman o iş zor, eş iptali uzun prosedürlü boşver :))
geçmiş olsun ne ameliyatı oldun duymamışım

Hey Allahım polisiye macera herşey var sizinkilerde erkek çocuğu nasıl belli oluyo, benim kızın ödü kopuyo böyle şeylerden, filmleri sevmiyo, insanlar azıcık yüksek sesle konuşmaya başlasa papat şunuuuuu diye bas bas bağırıyo, hele de heyecan, korku çağrıştıran müzik efektleri duyunca kaçacak delik arıyo :))) diyorum ya, en sevdiği şey pepe, keloğlan, onlarda bile pepenin ağlamasından korkuyo, keloğlan'ın cadısıyla vezirinden korkuyo :)) bunlarda korktuğu sahnelerin çıkacağını anladığı anda, yan odaya kaçıp sesini dinliyo, bitince geliyo yada eliyle gözlerini kapatıp parmaklarının arasından seyrediyo sanki öyle görmüyomuş gibi :)))

Bak çocuk sana nekadar saygılı aynı saygıyı senden de bekliyo niye anlamıyosun :)))

aynen yemek yedirirken çizgi filmsiz hayat düşünemiyorum. En iyisi okula vermek enazından yarım gün bende de aynı dert var patlıyo çocuk akşama kadar

Merhabalar
Bu kar hic bitmeyecek galiba.resmen kara doyduk :)
Tv konusunda ben calismiyorum evdeyim ama ece de cok tv izliyor. Ben mutfakta ugrasirken tv acik surekli..yada babasi oyalamak icin hemen tvyi aciyor..bazen kapatiyorum yeter cok izledin diye oyle ustelemiyo oyun oynamaya razi... Ama ev islerini kim yapicak..gerci bazen daliyorum temizlige bizim kizda arkamdan dagitiyo :)) uzun sure onunla ilgilenmezsem mutlaka zarar verecek bisey yapiyo..kagitlari parcalayip otiyor yada kalemle karaliyo sagi solu ..yaptigim iste bosa gidiyor.. Aslinda yarim gun oyun grubuna gitse ikmiz icinde cok iyi olacakk...bizim hala devam ediyor yemek ve uyku savasimiz

valla hatice seni çok iyi anlıyorum. benim detaylı temizlik yapabilmek için bi c.tesim var. onda da çağan rahat dursun diye istediği bi filmi açıyorum açmak zorunda kalıyorum başka türlü olmuyo. bugün kreşe göndermedik ama tv de açmadık gün boyu nerdeyse. annemin caı sıkıldı falan ama neyse tv kapalıyken hiç tutturmadı bi yarım saat önce açtık o da şirinler istedi onu açtım izliyo şimdi

bu arada bel fıtığı ameliyatı oldum canım. bugün tam 3 hafta oldu.

kar burda da başladı dün yağdı ama tutmadı bugünkü tutacak galiba. bana esaret gibi geliyo. çok yağıpta tutmaz inşallah

serpillll temizlik yok sana ,10 gün önceki mesajlarını oku bakimmm!!!
kızlar korkak,erkekler de cesur valla,nil de tırsak

Yapma serpil sagligindan onemli degil hicbisey biliyosun ev isi nankordur bugun supurup sildim heryeri simdi baksan bi parmak toz vardir yerlerde en iyisi haftada bir yapmak diger gunler gormemezlikten gelmek

slm kızlar nasılsınız ne zamandır giremiyordum tatildeyim kara doyduk da terkedecegi yok istanbul u galiba ah okul varken yagsaydı kafadan bir hafta tatil yapardık tatilde yagan karı pek sevmiyorumsizler nasılsınız cocuklar iyidir umarım bizim ev cok hareketli lunapark gibi ben topluyorum onlar arkamdan dagıtıyo titizlik hastası oldum 3 yıldır yoruldum artık biliyo musunuz yeni saat itibariyle 30 yasıma girmiş bulunmaktayım cok geldi bu rakam bana 29 a takılırım birkaç yılazcık okuyum gecmişi....

konu tv galiba metin de cok izliyo sabahtan acmıyorum baktım ne zaman huysuzlanıyo o zaman acıyorum günde 1 saat izliyordur geri kalan oyun oynuyoruz su aralar köpekciliğe taktık agzımıza bişey alıyoruz o kemiklerimiz oluyo sonra köpekçe konusup irbirimizin kemiklerini almaya calısıyoruz kaan da olunca keyifli oluyo ama dizlerim acıyo emeklemekten birde postacılık metin benim cantalardan birini takar içine babasının şirket kartlarından koyarız kapıyı calar kapı acılır kaan la bana mektupları dagıtır sonra sırayla herkes postacı olur ....doktorculuk sever ben hasta olurum tansiyonuma bakar igne yapar serum takar atesimi ölçer kaan da yardımcısı olur metin in
siz neler oynuyosunuz ...

filiz hoşgeldin inan dün aklımdan seni geçirdim. metiş ilk konuşmaya başlayan bebeemizdi dimi. karolin osmanı dövdü osmana bakmaya gidiyorum demişti bi zamanlar. valla biz izlediğimiz çizgi filmleri oyun yapıyoruz.canlandırıyoruz. adım adım gelişim setinin içinde oyunlar var onlara bakıyoruz. mesela çok basit bir kırmızı bir yeşil renkli kağıdı duvara boy hizası gibi yapıştırıyorsun. topla o renlere isabet edicek atışlar yapıyosun. şimdi yeşile at şimdi kırmızıya at falan. epey oyaladı bizimkini.
bide oyuncaklarını konuşturuyo çok. eskiden beri çok yaparda bu aralar repertuarıda genişledi daha hoş oluyo
doktorculuk vazgeçilmezimiz.

merhabaa...
fifoşşşş iiki doodun canım,nice huzurlu,sağlıklı yıllara..öperimmm çokkkk:))
serpilcim yapma canım:)))arkandayım ama annen gitmeden bi kadın bul(bulmadıysan)
fifoş biz doktorculuk,anne-bebekçilik,piknik,kuaförcülük,dans!!,öğretmen-öğrencilik....ve dahası:))aaa aşçılık unutmayayım:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…