2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Merhabalar
Gecmis olsun sevda.bizde hasta olacak gibi bogazim aciyor diyo ama ates yok.devam ederse dr. Goturucem.
arabadan hic anlamam o yuzden bisey soyleyemeyeceim.ama hem dizel hemde otomatik vites olursa supper olur.
Bende direksiyon dersi alacagim inss cabuk ogrenirim de baslariz kizimla basbasa gezmeye. Gecenlerde nerden alkina geldiyse ' anneler araba kullanmaz.babalar kullanir dedi :) anlattim annelerde kullanir falan ama orali olmadi.en kisa zamanda ogrenip pratikte eceye gostermem lazim annelerinde araba kullandigini :)
Bizim kiz bu aralar en cok lego oynuyor. Gecenlerde play doh 'dondurma dukkani ' aldik bol bol donruma yapiyor.tabii oyunlara bizde dahiliz her zaman.

geçmiş olsun canım .bencede imkanın varsa ii olur ecede görsün annesi ne güzel araba kullanıyor :)
senin bu play dondurmaya baktımda ii bişeye benziyo bizim duruda sever sanki ama çok dağalan bişeymi acaba bütün ev oyun hamurlu dondurma olmaz dimi :)) duru pek oturup başına oynamazda

valla sevda ben audi olsun derim ama eşim ismi var sadece dedi. bilemiyorum.
pejoyu derya kullanıyordu yanlış hatırlamıyorsam o sana cevap verir.
bende honda jazz var. hem manuel hem otomatik ama 2012 modeli tam otomatik çıkarıyormuş. belki bende onla değiştiririm. bu arabada hız ayarlaması yapamadığım için pek kullanamadım. tam otomatik olursa daha rahat edermişim bilemiyorum.
ayrıca yakarı da benzin ama ekonomik tabi dizel olsa daha iyi olurdu ama dizelide uzun yolda kullanmak mümkünse ekonomik oluyor. belli bi devirde kullanmak lazım falan filan..

valla canım eşimde A6 var çok memnun zaten eşimde var audi hastalığı o hep tercihlerini audiden yana kullandı çok şükür öle büyük sorunlarda çıkarmadı arabaları ama o hep sıfır aldı ben audi alırsam ikinci el alıcam çünkü sıfırları 60 civarı çok fazla ne bilim 2008-2009 model alıcam çok az kullanılmış arabalar var ama genede kafam karıştı sıfır olsun fiestamı olsun di fiestanında bu elektirik kırmızısı renginede bayılıyorum çok zor karar vermek ya

BAya dagiliyo ama oynamasi cok zevkli. Ortu sermeme ragmen kirintilari dokuldu ama ece cok sevdi.bizim ev hep daginik oldugu icin alistim .eger mutfagin buyukse orada oynar temizlesi kolay olur.

uzun bır aradan sonra tekrardan merhaba sizlere benı hatırlayanınız çıkarmı bılmem eyüp asaf adında oğlum vardı ikinciye hamile kalınca forumu bıraktım
artık ıkısı de buyudu tekrardanbır merhaba dıyeyım bakalım kım bana kucak açacak

bende ismini deil ama hatırlıyorum canım hoşgeldi iyisinizdir umarım bebeklerinle

BAya dagiliyo ama oynamasi cok zevkli. Ortu sermeme ragmen kirintilari dokuldu ama ece cok sevdi.bizim ev hep daginik oldugu icin alistim .eger mutfagin buyukse orada oynar temizlesi kolay olur.

ya duru oturup oynamazki hayatım bizimki kurtlu oturduğu yerde durmaz mümkün deil ama yinede bu kadar keyifaldıysa ece bizimkilerde sever heralde alırım dağılırsada dağılsın onlar mutlu olsun keyifli vakit geçirsin saol canım

merhaba..
üolsun şimdiden..
rapunzel hoşgeldin:)
bugün nilimin doomgünüydü ama gene gününde bişi yapamadık,dün kutladık,yarın da okulda kutlanacak,hafta içi ablalarıyla..
kuzularıma geçmiş olsun,nilin öksürükleri de iice çığrından çıkar oldu,ben de götüreceğim artık

canım ben 3008 kullanıyorum dizel otomatik... çok memnunum.. ama o fiyata bulurmusun bilmem... şuan sıfırı 77 bin... birde araba büyük görünmesine ragmen ....bizce arka koltuk kısmı çok dar... ezginin koltugunu koyuyoruz ön koltugu tam öne çekmek zorundayız yoksa ezgi sıkışıyor düşün yani... o yuzden arka koltuklarada dikkat etmende fayda var...

nice yıllara canım.... ayrıca geçmiş olsun...

benim eşime sorsam o da audi derdi :))) ama ben herzaman buyuk araba seviyorum...

kia jeep lere baksan... çok komik rakamlara dizel otomatikleri var... 45 çok rahat bulursun...

audiyle kıyaslanmaz ama içi çok guzle ve geniş babamda var çünkü... konforu süper...

Günaydın kızlar, nasılsınız.İyi haftalar hepinize.Bizde 10 gündür yeni ofis açma işiyle uğraşıyorduk.Bugün tam yerleşemesemde yeni ofisime geçtim.Önünde terası var kocaman.Egenin akülü arabasını da buraya getireceğim, rahat rahat binsin.

Hasta olanlara geçmiş olsun.Havalar gerçekten soğudu.

Araba derdine düşmüşsünüz:))) Ben 207 kullanıyorum peugeot.Ama deryanın dediği gibi egenin ayakları sıkışıyor arkada.3008i tercih et derdim ama arka koltuğun dar olması dezavantaj.
Dizel almanı tavsiye ederim ama ne olursa olsun.50 Tl lik mazot koyuyorum hergün en az 20-30 km yapsamda 10 gün gidiyor. Dizeli hem uzun yolda hemde şehir içinde kullanmak ekonomik oluyor.

Rapunzel hoşgeldin, adını bende hatırlayamadım ama nickini hatırladım.

Nilin doğum günü kutlu olsun.Minicik bebektiler, şimdi 3 yaşlarını kutluyoruz. sağlıkla daha nice yıllar geçirsin inşallah.

Hatice bizde anne araba kullanamaz düşüncesi yok, ama babalar hızlı kullanır, anneler yavaş kullanır düşüncesi var:))))) Geçen gün aldım onları marmarise gidecektik.Daha yeni kalkmışım, viraja gir,yorum, yavaş döndüm tabii.Anne hızlı gitsene dedi.Bende anneler hızlı gitmez dedim.Bana verdiği cevap; Hımmmm, anneler hızlı gitmez, babalar hızlı gider.Düz mantık kurdu.

hepiniz benı hatırlamışsınız neredeyse
adım hülya eyüp asaf ve hamza kutay adında ıkı oğlum var büyüğü sizinkilerle küçük olandan sebep bu kadar ayrı kalmamız aslında ben hep yazılanlara bakmaya calıştım ama ya okuduysan yorum yazamandım ıkı küçük olunca pek vakıt kalmıyor ıkıncı oğlum artık bır yaşında

nilin doğum gunu kutlu olsun zaman ne kadar da çabuk akıp geçıyor daha dun gıbıydı hastahaneden alıp gelmelerimız
geçmişte olsun

arabalar konusunda hiçbir bilgin yok ama arkadaşların inşallah bır yardımı dokunur
oyun hamurları bızde de var tabıkı beraber oynuyoruz
kuçuğum anne mama dıyo bırakırsan yıyecek :))))
waterful hayırlı olsun canım sizede

hahaha..anneler yavaş babalar hızlı mı:))))bizde de anne taklidi şööle:ell kalkar,ayı mısın beaaa!!kapasana kapını!!çekil çekil!!!!ufff!!!:)))
yeni ofisin hayırlı olsun canım,bol kazanç getirsin:))
teşekkür ederim teyzeleri:))valla dün saate baktım hep,ay şimdi ne yapıodum 3 sene önce die:))
hülya Allah bağışlasın ikisini de..
sevda bence de büyük araba daha iidir:))

aslında bende 3008 genişliğinden dolayı tercihlerime eklemiştim ama eğer öyleyse benim içinde çok zor olur bide iki bebek koltuğuyla hepten problem eliyimozaman onu

derya bende tam kia jeeplere bakarken msj gördümm ama bütün jeeplere bakıyorum aslında sıra kiadayken gördüm kalp kalbe oldu :))) canım aslında nasıl seviyorum biliyomusun jeep delisiyim ama ne bilim kullanabilirmiyim korkusu var büyük ya park sorunu yaşarmıyım falan die tereddütlerim var yoksa inan çok daha mantıklı fiyatları ii büyük geniş,yüksek,dizel,otomatik,iç konfor süperr eee daha ne olsun ama cesaret ne bilimm gerçi ne kadınlar kullanıyo sonuçta alışırız heralde :)

bende öyle istiyorumcanım yaa dizel olsun ama otomatiklerde dizel çok az olanlarda çok uçuk fiestada yok audide yenilerinde var 3008 var ama deryanında dediği gibi fiyatlar uçukk jeep mantıklı aradığım bütün özellikler fazlasıyla var ama kullanabilirmiyim.

kullandınızmı kızlar jeep sizce çokmu farklı küçük araçtan?

:))) nissan jeepte güzel biraz daha yükksek fiyat ama.

aslında bende 3008 genişliğinden dolayı tercihlerime eklemiştim ama eğer öyleyse benim içinde çok zor olur bide iki bebek koltuğuyla hepten problem eliyimozaman onu

derya bende tam kia jeeplere bakarken msj gördümm ama bütün jeeplere bakıyorum aslında sıra kiadayken gördüm kalp kalbe oldu :))) canım aslında nasıl seviyorum biliyomusun jeep delisiyim ama ne bilim kullanabilirmiyim korkusu var büyük ya park sorunu yaşarmıyım falan die tereddütlerim var yoksa inan çok daha mantıklı fiyatları ii büyük geniş,yüksek,dizel,otomatik,iç konfor süperr eee daha ne olsun ama cesaret ne bilimm gerçi ne kadınlar kullanıyo sonuçta alışırız heralde :)

bende öyle istiyorumcanım yaa dizel olsun ama otomatiklerde dizel çok az olanlarda çok uçuk fiestada yok audide yenilerinde var 3008 var ama deryanında dediği gibi fiyatlar uçukk jeep mantıklı aradığım bütün özellikler fazlasıyla var ama kullanabilirmiyim.

kullandınızmı kızlar jeep sizce çokmu farklı küçük araçtan?

:))) nissan jeepte güzel biraz daha yükksek fiyat ama.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…