2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın,

ınaysa başın sağolsun.
Lida işin yoğunmuş kolay gelsin.
Benim kızım geceleri 5-5.5 saat kesintisiz uyuyor, ama gece yatmadan mama veriyorum çünkü sütüm yetmiyor. Gece uyandığında emziriyorum 3 saat daha uyuyor, yaklaşık 10 gündür böyle, bu arada kızım 77 günlük.

benim kızımın gece uykusuna geçmesi biri ikiyi buluyor,zaten o saate kadar karnını iyice doyuruyor.Sonra sabah altıya kadar uyuyor.

sizin bebekler de kalkmaya çalışıo mu ya bizim kız ne zaman elimizi uzatsak tutunup kafasını hatta belini bile kaldırıyo diyorum bi sabah bi kalkıcaz naz kalkmış bize bakıyo:))

Evet cnm bizim kızda kalkmaya çalışıyor.. Öğleleri uyanınca odaya gidiyorum bakıyorum başını kaldırmış battaniyeyi emmeye çalışıyor.... Yakında kendiliğinden kalkacaklar galiba...

alişhacım haklısın aslında ama benim oğlum açkende ağlamıyor bir garip oğlan bu çocuk açken şapır şupur memesini emiyor öyle anlıyoruz aç olduğunu bende acaba oyurken uyuyakalırsam çocuk aç aç uykuya dalarsa diyye korkuyorum

alişhacım ben pilav fırında tavuk yapıcam yanına kociş geç gelcek bugün o yüzden çorba falan yapmıcam

merhaba hanımlar...

canım senin suçun yok.bu pişik birden oluyor.bende pişikten çok çektim.normalde ıslak mendil kullanmıyorum.dışarı çıktığımda mecbur kullanıyorum bazen bir seferde pişik oluyor.biz krem de kullanamıyoruz hepsi allerji yaptı.en iyisi marsg söylediği yöntem.poposunu yıka her çişte yumuşacık bir bezle sil.bezi dokundurarak çok yavaş sonrada nişastayı dök pudra gibi birde parmağınla yavaşca sür orası iyice kurulandığı için bir günde geçecektir.

benim oğlumda 2, ayında 6200gr dı kıyafetle.bu ay da 7200 olur doktor bize fazla filan demedi çok güzel dedi.bu arada benim kuzum 3000 kilo doğmuştu...

alisha ben senin ticketteki fotoya bayılıyordum oyuncak bebek gibi çok tatlıydı kızın.maşallah bu foto da çok tatlı....

Son düzenleme:
merhaba hanımlar...

benim oğlumda 2, ayında 6200gr dı kıyafetle.bu ay da 7200 olur doktor bize fazla filan demedi çok güzel dedi.bu arada benim kuzum 3000 kilo doğmuştu...
.

Canım maşaAllah bebişine.. Yaa nasıl bukadar kilo aldırıyorsunuz bebeişlere yavf... Yoksa benim sütüm mü yaramıyor...

Biz 2 ay 2 haftalıkken gittik 5250 grdı. Ne diyelim hayırlısı olsun. Sağlıklı olsunda...

günaydın kızlar, benim oğlan dünden beri huysuz nazar değdi çocuğuma , güzel güzel meme emerken hatta tamda uyumak üzereyken birden kendini atıyor ciyak ciyak ağlıyor anlamadım gitti, uyuturkende öyle yapıyor alıyorum kucağıma omuzumda dik tutuyorum susuyor tam yatıracakken daha sırtı yere gelmeden yine avazı çıktığı kadar bağırıyor, -tatlicadiarzu- böyle oldum dünden beri

aynı yarışmada ben de varım destek vermek için üye olacaksanız ben de oy isterim ergenekon diye aratınca çıkıyor.
şeyda oyladım seni 2317 oldu puanın :)) efede çok tatlı maşallah allah nazarlardan saklasın

gülcecim pişiğiniz iyileşene kadar her kaka yaptığında altını zeytinyağlı sabunla yıka iyice kurula ıslak kalmasın sonra hamaten sür çok çabuk iyileşir

sen dert etme aç olsa yırtar kendini ağlarken uyanır merak etme , benimkinin bir uyanışı var gece sanki iğne batırdılar bir yerine birden bağırarak uyanıyor her zaman öyle değil ama yapıyor bazen sonrada cuk cuk cuk emiyor, benimki genelde 3-3.5 saat uyuyor ilk yatışta sonra 2 saat sonra 1.5 saat en son 1 saat uyuyup sabahı ediyoruz, ama dr gecede 1 kez 4-5 saat uyuyabilir normaldir dedi uyandırma dedi

slm kızlar cok moralim bozuk:çok üzgünüm:kontrolden geldik metin bu ay sadece 630 gr almıs anlamadım ben bu işi bez degiştirir gibi gögüs pedi degiştiriyorum bir gögsümü emerken öbüründen süt fıskırıyo nasıl oldu da az kilo aldı anmalamadı gecen ay 5.180 di bu ay 5.810 sinirlerim bozuldu humana aldım eczaneden aktardan cer cöp ot ne varsa topladım çok cay tüketiyorum caydan da gectim ...cok kustugu için doktor idrar testi istedi 1 saat sonra sonucu bildircek bana o kadar cok kusuyo ki agzına bant yapıstırcam artık.....

kızlar bişey dicem niye birbirimize rep vermiyoruz mesaj sayılarımız cok yüksek ama puanlarımız cok düşük günde 10 kişiye puan verebiliriz ben veriyorum sizlere hadi hadi pamuk eller cebe....

selam kızlar ...montesori canım senin sütünle alakası yok demekki kustuğu için kg almamıştır ayrıca çok bitki çayı tüketme sütün kalite ve tadınında değişiklik yapıyo 2 fincanı geçmemek gerekiyomuş a.s

humana still tea yüzünden berbat 1buçuk ay geçirdim, 2 fincan bile aşırı gaz yaptı benim bebeğe, bence hiç tüketme su iç daha ii,kusma asıl problemi

alisha valla bende hergün 30 dk bile olsa çıkarıyorum naz ne kadar güzelleşmiş son resmine bayıldım kaydirigubbakcemile2
geçen gün eşim olmadan tek yıkıyım dedim ay cadı kayıp gidicekti elimden sulara büyüdükçe daha zor bunları yıkamak kaydirigubbakcemile3

filiz puan verebildimmi sana anlayamadım valla....???
humana banada yaramadı ne zaman içtiysem kızım kıvrandı gazdan ben 3 lt su içiyorum mutlaka elevit tab.alıyorum günde 1 kere ve sütüm daha iyi streste yapmıyorum artık belkionunda etkisi vardır

montecim sütünle alakalı değil benim oğlumda az kilo aldı benimkide emmek istemiyor bu ay tekrar kilo durumuna bakıcam olmadı önümüzdeki ay ek besinlere başlarız napalım artık
kıslar bugün çağanın altını değiştiriken küçük kristaller gördüm idrardan olmuş herhalde baktım nette önemli değil yazıyor ama yinede içime kurt düştü acaba eşimi arasam dr a mı gitsek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…