2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

monte artık daha az almaları normal ılk 2 ay daha fazla alıyorlar senın kı bı de kusuyorsa ustune tuz bıber olmuştur.

alişha ela monte hepinize puan vermeye çalıştım umarım becerebilmişimdir

hera seni görmemeiştim hemen senide puanladım zevkliymiş bu ya:))))))))

sagolun kızlar ya rahatladım su da cok tüketiyorum halbuki...bende elevite baslayım bari:))

ben çoğunuza önceden verdiğim için şuan tekrar veremiyorum sanırım farklı 20 kişiye verilince tekrar verebiliyorsun.

banada eleveiti ve demir hapını iç diyor dr ama usandım artık aylardır pek düzenli içemiyorum :KK43:

nasıl içiyorsunuz 3 lt suyu yaww valla 3-4 bardak anca içiyorum bu aralar normalde suyu çok severim ama şu sıralar içemiyorum

inaysa kristal dediğin nasıl şeyler bezin içindeki tanecikler gibi mi

heracım böyle cam gibi pipisininyan tarafındaydı öyle kka içindeki tanecikler gibi değil kum tanesi gibi minicik 2 yada 3 tane anca

kullanıcı panelinden kimlerin rep verdiğini görebilirsiniz ilk açılan sayfada

puancılar..son mesaj yazanları, elimin değdiklerini puanladım.

ya kilo olayını neden takıyosunuzki, benimki 2 ay 2 haftalıkken 4 800 dü daha..sizinkilere bakıyorum da hepsinin maşallahı var..Allah nazarlardan saklasın..sağlıklı olsunlar yeter..

uyku konusuna gelince; benimki de akşam ilk yatırmamda 5-6 saat, daha sonra 2 saat arayla uyanıyo..yaklaşık 2 haftadır böyle..şu 5-6 saatler acayip rahatlattı beni :dance:

ii geceler kızlar,
inaysa başın saolsun canım allah geride kalanlara sabır wersin,
ya ütüden bahsetmişiniz,bizde tembellik had safhada,berrağın sadece gezmekliklerini ütülüorum ben,zaten yıkama bitince hemen düzgün asınca kırışmıoda:))))bide minik minik bin parça şey walla uğraşamam,ütüyede değmio,bazen 1 gün giyip atıoruz yine kirliye

bizde bugün dr kontrolüne gittik,7 150 gr 66 cm olmuş,dr bebeğin gelişimi 5 aylık olarak gözüküo,bizim gibi 3 aylık olanlar kilonuzu ve boyunuzu yazarmısınız???

seda,birgül nbr?
birgül,kıss tickerı yapıom yapıom ,ama sen yapıştırmıon bı türlü :KK43:((,dün yaptım yenisini gördunmü?

canım nil şimdi 5800 çıktı ama mezurayı göremedim ama en son 58 di,maşallah berra:nazar:kımıza

selam kızlar geçmişi okuyamadım umarım tüm anneler ve melekleri iyidir:Saruboceq:
kızımın ıslak mendilini değiştirdim acayip altı pişmiş hiç durmuyo kollarım koptu kucağımda sallamaktan kulaklarım sağır oldu ağlamasından ay yavrum gözyaşalrı dökülüyosenağlamahemende nasıl pişirdi yaaaÇok üzgünüm çoookeşimde nasıl görmezsin diyo:mymeka:acayip vicdan azabı çekiyorum :çok üzgünüm:

geçmiş olsun canım,vicdan azabı çekme bi bezde değişio valla popoları bu bebeklerin..hemen geçer kremle merak etme:)

kızlar bloomsla görüştüm iyiymiş yogunluktan giremiyormus emir iki hafta sonra ameliyat olcakmıs....

Bu kristale benzer şeyler benim kızımdada oldu.. Ama bezdendir diye incelemedim.. Bidaha olursa dikkat edicem...

kızımın pişiğide geçmiş çok şükür:dance::teytey:
ılık suyu ile pamuk kullanıyorum birdaha olmaz inşallah:Saruboceq:
puan için tşk kızlar

X