2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

doktorumuz aradı ıdrar tahlilimiz iyi çıkmıs:teytey::dance::sm_cool:sırnaşık şey

ben makyaj temizleme pamukları var ya poposunu hala onla temizliyorum masallah hiç pişik olmadık....

kızımın pişiğide geçmiş çok şükür:dance::teytey:
ılık suyu ile pamuk kullanıyorum birdaha olmaz inşallah:Saruboceq:
puan için tşk kızlar

ben de kaynamış ılımış su ve pamukla temizliyorum..birkaç gün misafirlikte nivea kremli ıslak mendil kullandım pişik yaptı..aman dedim bir daha..

selam hanımlar biz de yarın dr kontrolüne gidicez çok heyecanlıyım kaç kilo oldu acaba miniğim.az kilo aldı diye üzülmeyin kızlar bakın benim ilk ay hiç kilo almadı yavrum tam tersine verdi.ama şu anda gayet güzel gidiyo kilo alımı.yakında açığı kapatır inşallah.en önemlsi sağlığı yerinde çok şükür.

canım hiçbir şey yapmıyor.ben sevmem hatta tombiş bebek.ne anlarlar tombiş tombiş derdim benimki tombalak olma yolunda.bizimki sürekli memede olmak istiyor:ecrin_bebek:üç saatte bir vermek istiyorum ama yok iki saati zor ediyoruz.)))bu hamişken doymamışda çıkmış erkenden diyorum gülülüyoruz...maşallah diyelim tüm bebeklerimize.sağlıklı olsunlarda tombiş zayıf farketmez...

monte gözün aydın seninde...

bizimkininde kakası bir gün yeşil bir gün normal anlamadım gitti niye oluyor...yeşil olunca yaparken çok zorlanıyor gibi geliyor bana...

şu puan işini konuşmayın kızlar,yiyeceğiz yine fırçayı..

esraaaaaaaaaaaaaa nbr....
hera asık sagolun kızlar...
kız esra senin kız yapılı olcak benim oglum minyon ben senin kızdan vazgectim ela yada alisha nın kızını düşünüyorum:))

monte kız ben talibim alishanın kızına.klava: aramız açılmasın şimdiiiiii...çıtı pıtı olacak maşallah alishanın kızı.bizim tombalağı beğenirlermi bilmem....
ben yeni resim yüklemek istiyorum başaramıyorum.resim yüklediğimiz site neydi birde ordan deneyeyim..

gözün aydın filiz ii çıkmış sonuçlar,
demek vazgeçtin aşkolsun,benim kızım ne de olsa izmirli ya boylu poslu olcek maşallah:))))
şaka bi yana dr 3 aylık bebeğin boyunun 58-60 cm olmasını beklıoruz,berrak uzun olucak dedi 66 cm şimdiden,bende merak ettim diğer bebekleri,topiği bulamıorum ya ne güzel burda vardı kaldırdılar başka yere,

aşık haklısın canım filiz yine rtükten fırça yemek istıo,:))))ama gerçektende bizim ocak anneleri çok mesaj yazmasına rağmen kimse puan vermıo,dikkat edelim barı,ben aklıma geldikçe puanlıorum

heracım böyle cam gibi pipisininyan tarafındaydı öyle kka içindeki tanecikler gibi değil kum tanesi gibi minicik 2 yada 3 tane anca

canım o taneceikler arada bizdede oluo,ama ben bezden kaynaklandığını düşünüorum,içindeki emici kristaller bence bezden dışarı çıkıo arada

canım o taneceikler arada bizdede oluo,ama ben bezden kaynaklandığını düşünüorum,içindeki emici kristaller bence bezden dışarı çıkıo arada

işallah öyledir ezracım bugünn takip etçem bakalım devammlımı oluyor

ay bu kız beni delirtti 3 gündür ya..
daha yatırmadan başlıo ağlamaya valla sinirlerim bozuldu,demin yazarken başladı gene aldım parka uyudu hemen geldim yatağa koydum bilgisayerı açtım ağlamaya başladı gene ,2 dk ya uyu di mi,bakmadım daldı hemen uykuya tekrar..off ne anlattım he:))
monte geçmiş olsun..
kristaller bizde de oluo çok çiş yapınca..
kilo konusu doğum kilosuyla ölçülüo kafaya takmayın.!!!
ay gene ağlıo ne oluo kızıma ya çok da kusuo bişi mi var ki??

monte canım gözünaydın :dance:
kızımın resmini bende koyamadım zaten yapışık ikiz gibiyiz kızımla offf terledim haaakaydirigubbakcemile3sürekli kucağımda :1no2:
marsg nerde yaw hiç gözükmüyofisfisfis

duygu bende biraz önce berrağı uyuttum oh dedim,ewin işini yapıım bu arada,15 dk sonra uyandı bıcırık,hiçte uyucak gibi durmuo,ewi silip süpürmem gerek akşama kuzenim gelicek ,çarşıya çıkmam lazım,offff çok iş var bugün yapılacak,bide size bakmam lazım arada:)))))

ela canım nedir senin bu kızdan çektiğin yaaww,kızlar daha uslu olurlar aslında ama,hiperaktif demek:))))emziğe alıomudu seninki,öle olsa azcık rahat edersin,ben şimdi emziği verdim öle yatıo etrafına bakıo en azından duruo yani

bizimkiler aynı zaten öle herşeyi bilecek ve görecekler,hayat kaçıo ya
evin belli odalarını süpür yeter, bizi ihmal etme:dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…