2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

canım evde hamaten yokmu hemen başla sık sıkda ısıcağa yakın ılık su ile yıka ve kremi sür çok çabuk toparlar.geçmiş olsun

kız hangi arada yapıyosun ay benmi yeteneksizim 2 çeşit yemek ve kızıma bakmaktan başka iş yapamıyorum vaktim yok :bbo:

canım evde hamaten yokmu hemen başla sık sıkda ısıcağa yakın ılık su ile yıka ve kremi sür çok çabuk toparlar.geçmiş olsun

sağol canım hametan yok ama yarın aldırıcam ılıksu ile temizliyorum şimdi uyudu oturduğum yerde sallanıyomuşum eşimdiyo napıyosun kız kucağında değilkaydirigubbakcemile3

41kere maşallah berrak hanıma :dance:

inaysa canım başınız sağolsun Allah sabır versin mekanı cennet olsun inşallah:Saruboceq:

esracim ben iyiyim canim sen nasilsin berrak ne yapiyor bende nurumu uyuttum 2 sattir uyuyor bugün asisi vardi canim tickeri yapistiriyorum ama olmuyor bende anlamiyorum baska siteden yapsak olurmu acaba

ela bu kız senın canına okudu valla şaftın kaydı -tatlicadiarzu-

kız hangi arada yapıyosun ay benmi yeteneksizim 2 çeşit yemek ve kızıma bakmaktan başka iş yapamıyorum vaktim yok :bbo:

alışkanlık canım ve tecrübe ikinci çocuk 13 yıllık evlilik.
vede uykusuzluğa alışık olmak ben çoğu günler 2-3 saatlik uykuyla duruyorum gece ütü yemek yaptığım çok olur mesela.

sağol canım hametan yok ama yarın aldırıcam ılıksu ile temizliyorum şimdi uyudu oturduğum yerde sallanıyomuşum eşimdiyo napıyosun kız kucağında değilkaydirigubbakcemile3

kız o bişeymi ben tencere karıştırırken piş piş dediğimi biliyorum

herkese günaydınlar arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum iyiki varsınız amcam yaşlıydı ama yinede insan üzülüyor işte ezracım senin bebeğin doğum kilosudab yüksekti bildiğim kadarıyla bence kilo gelişimi doğum kilosuna göre normal

günaydın bebişler ve güzel annişleeer
ekinsu bedtime ii yani nemlendiriyo ama tabiki uyku falan getirmiyoo, ay geçen gece eşime bedtime ı getirsene dedim, bebekte ağlıyo alık kociş gelmiş kötü zamaaaaan kötü zamaaaaaaan geliyooo diye şarkı söylüyo:))))dedim ne alaka yani yatak zamanı o bad diil beddaha da korkuttu çocuumu:)
ben nerdeyse hergün kızı çıkarmaya başladım, yarı ağlıyo yarı uyuyo en azından temiz hava alıyo dışarıya alışıyo ben de kendime geliyorum,akşamüstü gibi de küvetini sıcak suyla doldurup onu biraz içinde tutuyorum tabi kafasını sokmuyorum tekken.böyle biraz yoruluyo daha güzel uyuyo

kıslar bişey sorucam gece bebekleriniz kaç saat uyuyor yada kaç saatte bir emziriyosunuz özellikle 3 aylık olanlar çağan 5 saat uyumak istiyor uyandıramıyorum zaten az emiyordu gece emzxireyim diyordum artık gecede uyanmak istemiyor

alişha maşallah hergün nasıl yıkıyosun ya ben haftada iki kere zor yıkıyorum banyomuz küçük bizim odada yııyoruz çağan banyo malzemelerini hazırla yıka steril et valla 2 saate mal oluyor

inaysa bnm kızım da gece uykusunda önce 5saat sonra 3 sonra 2, 10saat uyuyo nerdeyse, uyandırmıyorum o 5saatte zaten aç oldumu durmaz ki
ben de banyoda yıkamıyorum güneş alsın diye,üşür gibi geliyo banyoda.ben o kadar sterilize falan etmiorum musluk suyuyla yıkıorum,aklıma geldimi dolduruyorum küvetini 2dkda, 2dkda içine daldırıp çıkarıyorum azıcık sabunluyorum o kadar, ama o bile ii geliyo emiyo uyuyo rahatlıyo çocuk,üşütmedikten sonra bi zararı olmaz heralde büyükler der ya çocuklar yıkandıkça büyürmüş
sizin bebekler de kalkmaya çalışıo mu ya bizim kız ne zaman elimizi uzatsak tutunup kafasını hatta belini bile kaldırıyo diyorum bi sabah bi kalkıcaz naz kalkmış bize bakıyo:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…