2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

merhabaaa...
ay 3 sayfa olmuş,maşallahaa..
serpilcim geçmiş olsun ya,off bi de yol zor olmuştur ama neyseki bitmiş,yeni hayatınız çok mutlu olsun işallah...
tanem çokkk tatlı ama nedir 10 kg Allah annesine yardım etsin:))))maşşallah...
ezgi de tam bohem ortaköyün havasını şimdiden çekmiş içine,maşallah...
ne oldu şimdik kargo olayı,artık bende bişiler almak istiorum:)
haa çağanın ayşe teyzesiyle öpücüklerle biten vedası da çok hoş..atmıştır aklından artık ağlamaları:)

al artık duygu ya :))))))

artık başka isimlere başka adreslere gönderiyoruz :))

ama sen hiç alım yapmadın o yuzden sorun yok gönül rahatlıgıyla alabilirsin yani....

25 dolarlık kargoyu seç 20 dolarlık kargo 1 ayda geliyor digeri 3-4 günde

yaz için 2-3 dolara tişörtler var ben seneye için stok yaptım :))

tuvalet olayı beni de çok kasıodu hatta yeni bez almıştım ama o gün geldi ve nil delirtince ben de bağlamadım..ne gece ne gündüz ,7 saat çiş,3 gün kaka yapmadı..dışarı çıktık biz valla anne çiş dedi ve bıraktı..bizim oyunumuz tut tut oyunuydu,ben wc ye koşuorum tut tuttt die bağırıorus:))ilk başta ben de direkt wc ye yapsın istedim ama baktım lazımlık daha rahat,dışarda wc evde lazımlık yaptık sanırım 1 ay falan soona hep wcye..nil arabada ya da otobüste biraz zorluo,tutuo ama mesela bugün okula biz bıraktık,çişim geldi dedi,tutuabilir misin dedim tutamam çok geldi dedi,şuraya yapalım mı dedim,toprağa,hayır..hayır asla wc dışında bi yere yapmıo,ilk zamanlar yol kenarına 2 kere yaptırmıştım:)))neys zaten 1 hafta zor soona alışıo,gece de yapmadı nil 1 ay ,ama arada kaçırıo,uyanmadığı geceler,bi de banyo yapmışsa..

bende ezgiyi şu alaturka tuvaletlere tutunca rahatsız oluyor yok çişim diyor yapmıyor :))

gece kendi kalkıyormu duygu çişim var diye ezgi ilk zamanlar sabaha kadar tutuyordu sonra bozdu o işi gece kalkması şart oldu ...

ben kaldırıyorum çok nadir çişim var diyor gece

saol canım makinede bunlar vardı,pazardan:))
gece nil de nadir söölüo ama kesin kalkıo o zaman soruorum varsa yapı ama nilin şööle kötü huyu var,çok gelmeden söölemio..
alaturkada bizim de sorun ben yapmadan yapmıo,hahhahah,yok dio..dene sen de bu yolu..

Nil cadısıda çok tatlı olmuş, maşallah.Büyüdüler bunlar yaaa.
Kızlar, neredeyse 3,5 yıllık bir tanışıklığımız oldu sizlerle:)))))
İnşallah daha nice yıllar geçiririz burada.

gerçekten 3,5 yıl oldu,geçen demetle konuşuoduk,burak dediki nası oluo bu iş netten tanımadığın insanlara güveneiosun,anlatıosun..ben de deim ki ben tanıorum onları,hala bikaçını gördün dio:)))
ben çok seviorum sizi:)

nili de ben aliimm.
bak benim oğlumda yakışıklı. sende bizi kaçırmaaa
vallaa bu gidişle burda bi dördümüz devam etcez gibi arada bi uğrayanları saymazsak tabii..

bizim tuvalet işi baya halloldu aslnda ama arada inat edip ya da unutup tutuyo sonra şrrr yere, kakasını falan kendi yapıo aklna gelince

Oooo nazda kocaman olmuş maşallah tavuk süper ya arkadas gibi pozvermisler birde :))

uzunbir zaman oldu buraya girmeyeli
şöyle bir baktım geçmişe maşalllah kuzular pek büyümüşler anneler rahata ermiş oh maşallah herkesin iyi olmasına sevindim bizlerde gayet yiyiz tuvalate eğitimine başlıyacağım ama nerden başlıyacağımı bilemiyorum bir kere klozete oturtmak istedim oturmadı lazımlık aldık istemiyor içine topp atıpp basket oynuyor nasıl başlasam bilemyorum erkek bebek anneleri nasıl başladınız önceden k.k sı gelince sölerdi şimdi onuda sölemiyor çiş desen hiç sölemiyor neler tavsiye edersiniz

X