2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Onat bebekken öyleydi gündüz 2 kere uyurdu tam 45. dk da uyanırdı hiç 46 dk uyuduğunu görmedim desem yeridir

slm kızlar ay ne soguk okulum dagın bası sehirden 3-4 derece düşük ısısı eve geldim uyumusum az öncee kalktım ne kadar cok uykusuzluk cekiyosuzunuz metin gece cok nadir uyanır kaan da iki kere emmiyo artık eşim gece cizim yaptıgı için o bakar kaan a aksam yatar sabah kalkarım ben 2 saatte öglen uyurum ....
deryaaaaaa gecmiş olsun bende bir kere ögle zehirlenmiştim bütün dünya balık kokuyodu sanki bana ....
accu ewt en yaramaz ocak oglu bende galiba seen ne işinle mesguldun....
emeeeeeeel yeni fotolar nerde
nazlı masallah defneye kızlar metin daha elma havuc armut salatalık ısıramıyo cigneyemiyo ceviz fındık yiyemez daha napcaz bilmiyorum

bi uyumuşum kızlaaarr saat 5 de eşim aradı uyandırdı. çağan seni çok özlemişti dedi. hemen gittim almaya bana küsmüş. yanıma gelmedi gelmiycekmiş benle orda kalcakmış neyse biraz oturdum bende sonra kalktı kendiliğinden montunu aldı eline bizde öylelikle geldik evimize. dün akşam nöbette üst kat komşumla nöbetçiydim. karı koca ikiside nöbetçiydi. sabah arkadaş nöbet kulubesinde sara nöbeti geçirmiş. kulubede olduğundan doğal olarak kimsede görmemiş. sonra kendiliğinden kendine gelmiş. yanıma geldi abla ben nöbet geçirmişim herhalde diye neyse bi baktık kafayı vurmuş kafa mosmor omuz kol mosmor dilini ısırmış dil parçalanmış sabah sabah bide ona çok canımız sıkıldı.. adamda hiç bişey yokken bu yaşta sara çıktı. yani yoğun bi geceden sonra bide arkadaş öyle olunca üstüne tuz biber oldu.

neyse derya geçmiş olsun ikinizede

duygu nilin resim sergisine de bayıldım çağanında çok hoşuna gitti..

serpil gecmiş olsun ne zor tekken rahatsızlanmak...hiç kolay bir işin yok arkadasım yogun bakımda bashemsireydi nöbeti olmasa bile hersey ondan soruldugu için gecenin bir vakti bile sorun olunca gittigi olurdu...

günaydın kızlar

Serpil'cim çok geçmiş olsun arkadaşına zor bir hastalık Allah yardımcısı olsun

Fifoş brezilya fönün şimdiden hayırlı olsun , iyi cücelere baktım güzel bir yere benziyor orayıda bi deneriz bakalım sağol

Günaydın kızlar,
Serpil sana kolay gelsin, arkadaşına da üzüldüm.Genç yaşta böyle bir hastalık.Allah kimseye vermesin.
Filiz ben hiç bilmiyorum hayatım brezilya fönünü.Nasıl bişeymiş bu_?

Meral saç 6 ay falan düz fönlü kalıyormuş nasıl oluyorsa pahalıda bi şey

kızlar günaydın. serpilcim arkadaşınada çok geçmiş olsun üzüldüm. kızlar nasıl bişeymiş bu fön bütün kuaförlerde oluyo mu acaba fiyatı nekadarmış ki acaba.

slm daaa pek kimseuğramamış bugün. bizim nöbet istirahatleri iki güne çıktı . bugünde evdeyim. çağanı arkadaşta uyuttuk ben eve gelip temizlik yaptım duşa alıp onlara gitcem..

ohhh bee seneler sonra insan olduğumu anladım. nöbetten çık bi gün evdesin ama nöbette hiç uyuma ve hep ayaktasın oturmak yok nerdeyse sonra eve gel iş güç dinleneme akşam yat sabah kalk işe git koşturmaya devamdı. dün dinlenememiş olsamda bugün gayet iyiyim bakıınn güne bile gidiyorum süper bişey.

bugün hastaneye gittik çağanı götürdük. dr. iyi öyle çok ufak tefek değil dedi. biraz minyon olacak sadece dedi (herkes gibi oda) kan aldırdık kansız görünüyo dedi kan alınırken ağladı ama hiç elini oynatmadı neyse ki bi defada alındı kan. biliyosunuz küçüklerden çok zor alınıyo. neyse sonra görüşürüzzz

iyi olmuş valla canım senin için 1 gün yatar dinlenirsin 2. günde işlerini halledersin zor gerçekten ben evdeyken hiç iş bitmiyo sen nasıl başa çıkıyosun hayret ama çalışınca insan daha düzenli oluyo bugünün işini yarına bırakmıyo benimde çalıştığım günlerde öyle idi ama şimdiöyle değil aman yarın yaparım öbürgün yaparım derken birikmiş işler .
hadi bakalım sana iyi gezmeler serpilcim .

selam kızlar deryacm geçmiş olsun serpil gözün aydın bol bol dinlen cnm ben nazla artık gezmek falan istemiorum dün ark a kahvaltıya gittik zehir etti aynalara kafa atıyo delimidir nedir ya:))
brezilya fönü bende istemiştim hatta normalde 700-800 fiyatı ama benm saç az olduu için 400e yaparız dediler fakat zaten saçı olduundan az gösteren bi uygulamaymış, özellikle kıvırcık çok yoğun kabarık saçlılar tercih ediomuş tabi 6 ay kalıcağına da inanmadım çnkü saç en az 6cm uzıycak o esnada ve dipler bozulucak.aslnda ben bakım olarak düşünmüştüm saça keratin yükleniyo sonuçta saç kuvvetlenir dedim ama bi kuaför arkım var o kesinlikle yıpratıcı bi uygulama geçici bi çözüm tavsiye etmiorum dedi uani yaptırma filizcim ayrıca benm gibi meraklıları varsa sakın öle 6aylık kirpik falan takıolar taktırmayın bütün kirpiklerimizden olurmuşuz:))

aysegül dediklerine aynen katılıyorum zaten ince telli ve az sacım var birde bunu cektirirsem saclarım iyice söner diye düşünüyorum bende netten arastırdım kabarık saclar için uygunmus sanırım yaptırmıcam ama bir yandan da cok yaptırmak istiyorum öyle hep dümdüz ne güzel olur ama her güzel şey zararlı her güzel sey pahalı her güzel sey kilo aldırıcı
oooooh serpil ne güzel dinlen bol bol
boncuuuuuuuk yagız nasıl fıtıgı naptınız
derya nerdeeeeeeeeeeeee mickey e gitcekti

boşver ya zaten sıkılırsın bi süre sonra hep aynı..ama katılıorum her güzel şeyin bir bedeli var bkz:çocuklar:)
nasıl gidiyo hayat ne kadar oldu küçük oğlan 2çocukla napıosunuz ya valla çok çılgın bi hayat olmalı:84:

yedi aylık oldu kaan emekliyo ama metin hep üstünde....
aylin in teyzesi bakıyo cocuklara memnunum aksam biraz karısıyodu ortalık ama şimdi hersey rayına oturdu ikinciler kolay büyüyüo metin gazlıydı kaan da o yok metin kucaktan inmesi kaan da o yok metin yemezdi kaan da o yok metin cok hastalanırdı kaan da o yok
ikinciler bozuk düzene geliyo hengamede büyüyo nasıl büyüyo anlamıyosun....
bu arada nazın dogum günü fotoları cok güzel anne kız yakıyosunuz
kızlaaar siz düşünmüyomusunuz 2. bebek bir annenin cocuguna verebilecegi en güzel hediyedir kardes rahatlıgınız için ertelemeyin ikinciyi abi yada abla olma hakkını almayın ondan zor ama cok keyifli güzel dün aksam bayagı oynadı abi kardeş onları seyretmek cok güzel....
bu arada trt cocuk cok güzel metin bakmaz tv ye izlemez calliou filan ama trt cocukta aksam 19:30 dan sonra mimocan paytak gece bahcesi filan var cok egitici onları sevek izliyo metin özelliklede mimocan ı

merhabaaa:))
ayy teşekkür ederiss sergimizi beğenmişsi?iss:))
ayy sara kötü bi hastalık,Allah şifa versin(
off saat 3 oldu ,dışarı çıkasım var..
sanırım c.tesi ankaraya gidiorum emellll gelsene:)))
o fönü ben de istedim ama soramamıştım neys vazgeçeyim ama burda o kadar pahalı diil??

kızlar kocalarınızla nası vakit geçiriosunuz??abes bi soru ama biz çok koptuk galiba dooru düzgün sohbet edemiorus(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…