2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

yedi aylık oldu kaan emekliyo ama metin hep üstünde....
aylin in teyzesi bakıyo cocuklara memnunum aksam biraz karısıyodu ortalık ama şimdi hersey rayına oturdu ikinciler kolay büyüyüo metin gazlıydı kaan da o yok metin kucaktan inmesi kaan da o yok metin yemezdi kaan da o yok metin cok hastalanırdı kaan da o yok
ikinciler bozuk düzene geliyo hengamede büyüyo nasıl büyüyo anlamıyosun....
bu arada nazın dogum günü fotoları cok güzel anne kız yakıyosunuz
kızlaaar siz düşünmüyomusunuz 2. bebek bir annenin cocuguna verebilecegi en güzel hediyedir kardes rahatlıgınız için ertelemeyin ikinciyi abi yada abla olma hakkını almayın ondan zor ama cok keyifli güzel dün aksam bayagı oynadı abi kardeş onları seyretmek cok güzel....
bu arada trt cocuk cok güzel metin bakmaz tv ye izlemez calliou filan ama trt cocukta aksam 19:30 dan sonra mimocan paytak gece bahcesi filan var cok egitici onları sevek izliyo metin özelliklede mimocan ı
cnm nazı tanıyan herkes başka çocuk tavsiye etmiyo bana:KK1: sende etmezdin eminim çok fena çoook.ben bu kızı büyütene kadar 3çocuk falan büyütürdüm heralde.çok isterdim 2-3çocuk ama şans işte çocuk var çocuk var bi de naz var:KK23: nazın kardeşi olmakta çok kötü bi şans olurdu heralde:))he ama mesela naz şöle 4-5 yaşına gelsin eşim kocaman paralar kazansın bana yatılı bir bakıcı bir de bu hayata uygun bir ev ayarlasın neden olmasın di mi:))
bizde çıkmıyo60.kanal ya neden anlamadım iki kutuda da bozuk o kanal

uyandı şimdi her öğlen uyanışı gibi her yerimi tekmelemle meşgul Allahım neydi günahım

merhaba okadar yazdım bağlantı kesildi

emel eskiden girerdim hergün ama şimdi eymen bilgisayarın tuşlarını kopardı ekranı kırdı uyanıkken kesinlikle açtırmıyor açarsam kucağımdan inmiyor tuş koparıcam diye uğraşıyor artık saklıyoruz bilgisayarı.

meral abla banada mail gönderdilr inceledim ama bilmiyorum iyi mi yaptım kötümü...benin oğlan kayyu hastasıya belki tv izlemez masal dinlesin onun yerine diye düşünmüştüm hafıza kartımızda gelmedi henüz.

bu arada bende kardeşler arasında fazla yaş farkı olmamasından yanayım işte cesaret istiyor...yemeyen huysuz çocuk gerçekten insanı yıpratıyor ne kadarda takmamaya çalışsan olmuyor.benim asıl korktuğum hamilelik dönemi.

merhaba hanımlar sabah yazdım ama hiçbiri çıkmamış...

bugun iyiyiyim... hasta olmak berbat birşey ya ...

filizcim akşam gittik micky e çok keyifliydi. sahne, müzik gösteri salon bir numaraydı .... kesinlikle tavsiye ederim. çok kalabalıktı ....1,5 saat sürdü. ezgide bayıldı gözünü kırpmadan izledi.

valla bir naz da bende var aysegül nasıl huysuz anlatamam hiçbirşeyden memnun edemiyoruz ezgiyi.
gezdir aglar yedir aglar giydir aglar... bazen çok daraltıyor gerçekten ikinciyi düşünemiyorum.

hala akşam yatıp sabah kalkamayan bir çocuk ...

yemek yememk için direnir.

kreşten almaya gidiyorum ağlıyor.

evde aglıyor aman ne biliyim bu ara geldiler iyice bana

Bu arada şu kirpiklerden bende taktırdım... 15 günde döküldüler birde kendi kirpiklerimde döküldüler... berbat birşey sakın yaptırmayın....

ççok komik birşey oldu...

hürriyet çocuk kulubunden aradılar disneye bilet kazanmışız :))))))))))

AYYY banyo kapısında ağıyo.suyla oynıycak çeşmede. banyo yaptırdım kıyameti kopardı haftada bir zor banyo yaptırıyorum ama suyla oynamaya gelince oynuyo iyi valla. bende banyo yapmıyosun demekki suyu sevmiyosubn o zaman oynamakta yok dedim. küstü. iyi yaa biz her istediğini yapalım o bize hep yamuk yapsın..

akşam akşam kızdırdı beni..

derya tebrik ederim mi diyim ne diyim süperrrr

:)))bakıyorum herkes çıldırmış bugün bende dahil , Serpil senin dediğini ben bugün dedim sabah 7 de uyandı tüm gün hiç uyumadı akşam 8 de zorla uyuttum hemde ne ağladı hiç susmadan 15 dk ağladı kendini yırttı boğazı kesin şişer yarın bende dedim bu ne yaaa 13 saatdir her istediğini yaptım gezdirdim oynattım daha ne istiyor bu çocuk hep biz istediğini yapıyoruz o bi tane bile yapmıyor aynı senin dediğin yamuk olayı :))

iyi geceler herkese
egeye küstüm aldım laptopu geldim buraya :KK19:
sıpa altını doldurmuş açtırmıcam diye kıyameti kopardı zorla temizledim
şimdi git ne yaparsan yap ben senle konuşmuyorum dedim :KK20:
babası yedirdi giydirdi beraber kanepede yatıyorlar:KK1:
bensiz uyumaz gerçi sıpa bakalım napıcak
huysuz sıpa
herkesler iyidir umarım
biraz okuyayım bakayım

Offff of bende bu uyutma ve yemek yuzunden bezdim.helede uyku allahim nasil kipir kipir hic dumuyo kolunu bacagini tutuyorum bu defa parmaklarini oynatiyor :KK52: onun disinda ece cokk iyi.ama ikincide boyle olursa diye gozum korkmuyo degil.esim ikinci daaa fena olur diyo cevreden ornekler verip.hele bide erkek olursa yandin diyo.biz kizimla sinemaya gideris sen evde bogus:KK53: :KK64:
Birde ece oyuncak bebegi aglayinca cok stres oluyo hemen biberon yada emzikle susuruyor.bi kardesii olsa ne yapar acaba ?

kayınvalidem komaya girdi bu akşam çok üzgünüm..naz da anladı sanırım yavrum sanki duruldu bikaç saatte büyüdü:KK43:(

Yaa cok uzuldum ne diyim daha fazla aci cektirmesin rabbim.hakkkinda hayirlisini versin.nazda hissetmistir tabii her konusulani anliyorlar.haberlesiriz o zaman

tamam cnm saol ama düşündüün için.haftaya konuşuruz yatıyım bende bi kişi sağlam olsun yarına herkes uykusuz acillerde

günaydın kızlar

Ayşegül çok geçmiş olsun canım umarım en kısa zamanda düzelir

aylar sonra nihayet güzel bir uyku uyudum gece 1 kez uyandı onda da su içip hemen yattı o yüzden onu uyandı bile saymıyorum Allahım ne güzelmiş uyumak inşallah bu gecede uyur

Ayşegulcum çok geçmiş olsun... Umarım iyi haberler alırsınız...

Emelcim nasıl bir duygu uyumak anlatsana :)))

günaydın kızlar
dün ananemdeydim bi gün yoktum maşallah kaç sayfa yazı olmuş :))) eskisi gibi oldu buralar cıvıl cıvıl
ayşegül k.valdene geçmiş olsun
ahhh ah duygu bende karar verdim ama nası olcek bende bilmiyorum

ay kızlaaaar dün gece anladım sizi yani emel seni offf doğru dürüst uyumadı noldu anlamadık sırtım göğsüm ağrıyo yanımızdayken üstümmü açık kaldı ne ağladı durdu gece vakti eee etçem diyo yok anneme diyo yok şimdi mayışık halde duruyo anlamadım noldu çocuğa ya nazar ettim heralde

X