2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Seçilcim çok geçmiş olsun bencede kesinlikle başka bir doktora daha sor 3-4 saat denilsede zor işler bizim oğlanın bugün diş çekimi vardı ilk önce fitille uyuttular tam uyumamıştı henüz içeri aldılar , durmamış genel anestezi olmuş, ayılması falan 3 saat sürdü zor Allah beterinden saklasın

İyi akşamlar
emelcim geçmiş olsun Allah beterinden saklasın canım ben pasta yapmayı çok seviyorum çeşit de çok seviyorum normal bir misafir ağırlasam bile 6 çeşit filan yapıyorum
doğumgününde de yapayım artık ben koşturmaktan yermiyim bilmiyorum
çeşitler hep küçük tadımlık gibi olacak
seçil size de geçmiş olsun
derya sağol link için güzel şeyler var
serpil sen de sağol cevap için yine güzel sabunlar var
ama ben yaptırmayacağım herhalde zaten geç kaldım artık

boncuk, bir arkadaşımın altı aylık oğlunda da doktor kasık fıtığı var diye ameliyat önerdi, 2 ayrı doktora daha götürdüler onlarda ameliyat demiş, onlarda normalde anlamamışlar, belki fikir olur diye yazdım.
emelcim onata çok geçmiş olsun, yavrum yine iyi dayanmış...
Aslı bu aralar kendi tabağına yemek koyup kendi haline bırakırsak 1-2 tatlı kaşığı kadar yemeye başladı, bizim için iyi bir gelişme.

günaydın kızlar bugün nasıl keyifler, emelcim canım çok geçmiş olsun nasılsınız şimdi bununla geçmiş olsun tatlım.
canım teşekkürler fikrin için peki ne yaptırdılar ameliyat oldumu biraz daha mı büyümesini bekliyorlar.

ah yavrum kıyamam dişçi koltuğundan öyle korkarım ki hele bide ufacı çocuk varsa orda oturan. inşallah kalıcı dişlerinden çekmez yavrucuk. çok geçmiş olsun. bugün nasıl daha iyimi ağrısı oldumu çok..

boncuk sizede geçmiş olsun. sor bakalım başka dr.larada haberdar et bizi.

derya baban çok iyi yapmış. çok hoşuma gitti valla..

bugünde evdeyim 10 gün daha rapor verdiler. bir sürü ilaç başlıyoruz yine. kocakarı gibi gittiğim heryere 1 çuval ilaçla gideceğim artık 2 yıldır pek bi rahattım. iki ilaçla gezzziyodum şimdi oldu 10. aman şu ağrılardan kurtulayımda yeter bana..

neyse ben şu böreğimi yapayım

tüm gün buralardayım nasıl olsa görüşürüz

selam kızlar yazdıklarımın hiçbiri çıkmamış neyse yeniden yazalım hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum şimdi iyiyiz hiçbir şey olmamış gibi hala kıpır kıpır yerinde duramıyor ağrısı olmazmış öyle dediler

slmlar hanımlar dün defnenin kontroü vardı bi gittik anam doktor izindeymiş bende aramamıştım ordadır die neyse hava güzel olunca eşime dedim sen bizi durağa bırak ananeme geçtik defneyi çok özlüyolar hemde dayımdan sonra defne çokoyaladı onları neyse tesadüf caddeye çıktım ordan yolluk buldum bikaç güne gelecek

bugün bgittik kontrole gayet iyi iyileşmiş çok şükür o kadar bulguya çok hafif atlattınız dedişimdi biraz ev işine girişim

onata çok geçmiş olsun ,

aman iyi olsunda kıpır kıpır yaramaz olsun nolcak dimi. çok sevindim ağrı olmamasına....

nazlı hadi geçmiş olsun. yolluğun da hayırlı olsun. nasıl canın iş yapmak istiyormu bugün..

benim ders çalışmam lazım. 2 vizem kaldı cuma gircez onada. yaa netten giriyoruz sorular ortada ama cevaplar yok. ara bul doğruyu yapıyosun tam not vermiyo sistem. sinir oldum geçen hafta 3 derse girdim 92- 96 - 100 aldım hepsinden 100 almam lazımdı oysa. finalde daha az çalışmak zorunda kalıyorum böylece. şu akulda bi bitsede kurtulsamm.

konsantrede olamıyorum. çağanın ayşe annesi oturmaya çağırdı birazdan da oraya giderim.
böreğide yapamadım yufka bozuk çıktı..

merhaba:))))
onatçıım geçmiş olsun ..azcık kıpırdama da yat annini yormaaa:)))
ufff benim de canım sıkılıo,2 haftada 3-4 kilo almışım olabilir mi yawww(

gazdır o gaz şekerim bende de bir şişkinlik karnım taş gibi bi ara hamilemiyim die düşünmeye başladım defne de ilk başlar çok gazım olmuştuda

saol canbım daha iyileri senin olsun eh bugün biraz daha havamdayım :))) bide yapmazsam aynen dediğim muhabbet ipin ucu kaçacak

merhaba herkese nasılsınız

uzun süre yazamadım vınn aldık alışamadım bir türlü beni netten soğutu bu alet..2 aydır ancak buldum nerede iyi çektiğini.bu arada tam örgüye verdim kendimi..

emel onata geçmiş olsun sadece ön dişlerimi çürüktü_?

meral abla yeğeninde hayırlı olsun allah güzel uzun ömür nasip etsin

Son düzenleme:
benimkide vınn balım ama ben çok memnunum valla çınarcıkta bile çekiyodu
bu arada hoşgeldin neler yapıyosun oğlun nasıl biraz uslandımı

iyiyim nazo oğlumda iyi allaha şükür...sanırım bizim pc de eskidiya artık belki o yüzdende vınn iyi çekmiyor...sen nasılsın kızçende iyimi

iyiyiz şükür bbalım kızçm geçen hafta biraz hastaydı ama iyi şimdi büyüyüp gidiyo işte

merhabalar
bizde bugün kontrole gittik hem 2 yaş için hemde geçen gün ateşi olmuştu 3 günde peditus içirdim iyi gibi ama yutmakta güçlük çekiyor.dr bişeyi yok istersen 2 gün daha peditus ver dedi.
zaten bizim kızın yutma problemi var bir çay kaşığının yarısı kadar yutuyor.onu yedirene kadar kolum kopuyo.napiim diyorum tek yesin de
94.5 olmuş ecenin boyu kilosu 14 olmuş ama hiç belli olmuyo..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…