2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar unuttunuz beni acaba:) bayadan beri giremiyordum siteye bilsayar bozuktu bayadan muhabbet kaçırmışım şöle bi göz attım da. neyse herkese iyi geceler deliksiz uykular diliyorum.

boncuk isim neydi..
sırf oyuncak mı erkeklere hiç bişey yok. giysi yok bebek yok alet edevat alacaksın napcaksın artık. ben gerçi yazmıştım şu tadelle reklamındaki kırmızı salıncak varya ondan sipariş verdim bugün yarın gelir kargoya vermişler..
bizim oğlan sabah 5 de uyandı. kendi yatağında yatmak istemiyo odasındaki çekyatta yatcakmış dün gece bıraktım çekyatta uyudu. sabah kalkmış işe inmiş yere gitmiş salona ışıkları yakmış masasının başına geçmiş yapbozunu almış eline yapıyo. ayyyy zor ikna ettim yatağa gittik 6 da uyuduk 7 de kalktık.. işte böyleeee....

hangi salıncakmış bu fotograf koyarmısın canım...

gerci binmiyor benimki sıkılıyor hemen ama ber bakalım :))

ezgide ali babayı çokta komik söylüyor. nınını mömö die bagırır.....nınınını miyav kedi miyav die bagırır :)))))) anlaşılıyor söylediği ama çok komik söylüyor...

merhabalar nasılsınız bugün
ayyy ne sıkıcı bi hava soğuk kapalı yağmurlu pöööffff

deryacım ben mama sandalyesini kanyondaki elitte görmüştüm diye hatırlıyorum hatta taşıma koltuğu park yatağı falanda vardı

kızlaar yaaa benimki yine klasik kahvaltıdan sıkıldı yumurta çeşitlerine başlamıştık domatesli baharatlı falan ama onlardan da sıkıldı bugünde tost yaptık başka değişik ne yapabilirim sizler neler veriyosunuz

bizimkide sabaha karşı kaltı hadi yatağa diyorum yok odasındaki koltukta yatacakmış :)))

boncuk isim neydi..
sırf oyuncak mı erkeklere hiç bişey yok. giysi yok bebek yok alet edevat alacaksın napcaksın artık. ben gerçi yazmıştım şu tadelle reklamındaki kırmızı salıncak varya ondan sipariş verdim bugün yarın gelir kargoya vermişler..
bizim oğlan sabah 5 de uyandı. kendi yatağında yatmak istemiyo odasındaki çekyatta yatcakmış dün gece bıraktım çekyatta uyudu. sabah kalkmış işe inmiş yere gitmiş salona ışıkları yakmış masasının başına geçmiş yapbozunu almış eline yapıyo. ayyyy zor ikna ettim yatağa gittik 6 da uyuduk 7 de kalktık.. işte böyleeee....

günaydın kızlar canım seçil benim ismim.haklısın valla hiç bişey yok erkek çocuklarına canım bi resmini bi koyabilirmisin dediğin şeyin doğum günü için alırım belki

merhabalar nasılsınız bugün
ayyy ne sıkıcı bi hava soğuk kapalı yağmurlu pöööffff

deryacım ben mama sandalyesini kanyondaki elitte görmüştüm diye hatırlıyorum hatta taşıma koltuğu park yatağı falanda vardı

kızlaar yaaa benimki yine klasik kahvaltıdan sıkıldı yumurta çeşitlerine başlamıştık domatesli baharatlı falan ama onlardan da sıkıldı bugünde tost yaptık başka değişik ne yapabilirim sizler neler veriyosunuz

bizimkide sabaha karşı kaltı hadi yatağa diyorum yok odasındaki koltukta yatacakmış :)))

valla nazocum valla hayretle okuyom böyle kahvaltı çeşitleri yemek bizim yeme sıkıntısı olduğu için imreniyorum valla ben şu aralar bizimki yumurta ve peynir yemediği için omlet içine peynir ve patetes rendeliyorum biraz sütle karıştırıyorum bazen de un çok hoş oluyo akıtma mücver arası bişey oluyo sebzede karıştırıyorum bazen kabak gibi . çeşit oluyo

hava gerçekten de kasvetli bende bugün doktora gidicem geçen hafta yağız grip oldu sonra bana geçti şimdide öksüreğe çevirdi bende fena öksürüyorum bi doktora gideyim valla çocuklarra bakacaz diye kendimize hiç dikkat etmiyoruz

valla canım maşallah diyim yeme içme problemimiz yok bizim sadece sürekli yiyince sıkılıyo doğal olarak yoksa defne bi irmik helvası bi sütlaç bide bişey daha vardı unuttum onları sevmiyo onun dışında verdiğim herşeyi yiyo

günaydın kızlar

nazocum ne çok gezmişsin okurken ben yoruldum :)

seçil unutmadık seni canım, oğluna serpilin dediği gibi alet çantası alacaksın robot alacaksın kamyon buldozer oyuncak alcaksın malesef başka bir şey yok canım :)

aaa biliyorum bu salıncağı çok güzel..

ezgi evde kahvaltı etmiyor 2 haftadır... zaten yumurta domates zeytin yediğini görmedim daha... salatalık, sigara böreği,peynir ekmek, tost yer ....

okulda ediyor artık kahvaltısını evde uyanır uyanmaz yiyemiyor hanım zaman geçmesi lazım biraz :))))))))) aynı teyzesi tipide huyuda benzemiş :))

geçen reklamlarda gördüğümde benimde aklımdan geçmedi değil ama nereye asıcam diye düşündüm
derya benimi zeytin delisiydi hele yeşil zeytin ama onlardan bile soğudu hımmm börek iyi fikir bi iki haftada öle yesin

Bi Sorum Olcak.. Ben Manuel Süt Sağım Pompası Aldım Biberonlu Falan Ama Forumda Bazı Yerlerde Elektrikli Daha İyi Diyorlar,Siz Kullandınız mı Değiştiriyim mi Sizce Manueli Elektrikli İle?

nazocum valla şanslısın yemeyen çocuk çok zor .ama ne kamyonlar arabalar aldım hepspni hurdaya çevirdi pilli olanları ise pillerini çıkartıyor hurdacı valla benim oğlum

Merhabalar kızlar,
merhabaaaa:)))
iisiniz işallah..valla ben daha iiyim,yarına şu kostümü de bitirirsem süpperrr.
sabah nil okulaaa die ağlıo ,dedimki sabah uyanınca okula gidip akşam geri gelelim mi??cevap:mamam:)))
valla evde nil de mıy mıy ve devamlı ağlıo,dün sinir krizi geçirdi,kendini ısırıo, yerden yere atıo,kafasını vuruo ..ben bööle başarısız bi annemiyim çok üzülüorum aslında???
bugün ali babayı öğretmişler okulda onu söölüo,sizinkiler de şarkı söölüo mu??nilin acayip repertuarı oldu:KK37:
şu bebeklerin boyutları ne kadar acep,malum nil küççük,hahha..
Bizimkine ben öğretmiştim.Bir kaç şarkıyı çok güzel söylüyor.Dün kreşten alırken öğretmeni, müzik dersinde egehan çok mutlu dedi.Tam konuşamasa da tüm şarkılara eşlik ediyormuş.
Akşamda bilgisayarı tvye bağladım.Çocuk müziklerini dinleteyim diye.Yanlışlıkla alibabanın çiftliğini başta açmışım:))))Saat 7 den 9 da yatıncaya kadar döndürüp döndürüp çalmak zorunda kaldım.Her bittiğinde anne bittiiii, baba baba diye çığlık atarak açtırdı.Açtıktan sonra da beni yanından kovalıyor.Dit diye.Döne döne salon içinde hem şarkıyı söyledi hem oynadı.

ay valla maşallah şiirler şarkılar gırla gidiyo çocuklarda daha yağızda konuşma olarak okadar ilerleme yok. ne güzel kızlara bebişler var ama bizim oğlana oyuncak dayan mıyor valla hepsini kırıyo bozuyo o yüzden pek çok iyi bişey almıyorum buaralar ama doğum günü geliyor güzel bişey almak istiyorum kızlar oğluşumu oyalabilecek ilgisini çekebileceği bi oyuncak tavsiye edebilirmisiniz acaba?
Deryanın verdiği sitede erkek çocuklar için oyuncaklar kısmına baktım seçil bende.Bizim ki araba ve motorlara hasta.Evde bir tane motoru var.Bende motor almayı düşünüyordum, fiyatlarıda uygun.Onlardan alacağım.

hangi salıncakmış bu fotograf koyarmısın canım...

gerci binmiyor benimki sıkılıyor hemen ama ber bakalım :))

ezgide ali babayı çokta komik söylüyor. nınını mömö die bagırır.....nınınını miyav kedi miyav die bagırır :)))))) anlaşılıyor söylediği ama çok komik söylüyor...
Kesinlikle çok komik oluyorlar söylerken.Minik kuşu söylerkende cikcik diyor, arkasından ellerim bomboş kaldı deyince de ellerini açıyor, yokmuş gibi:))))

benimkide şarkı söylüyo ama ne söylediğini biz bilmiyoruz. hem söylüyo hem döne döne oyuyo dinlediğimizi farkedincede susuyo..

geçen gün bişey yaptı anlatmam lazım..
babasının pc yi gösterdi babaaa dedi.
benimkini gösterdi annnee dedi.
sonra kendini gösterip eliyle yokk yaptı. mimiklerde neden sorusuna eşlik ediyordu. ben koptum tabi..

merhaba,
serpil aynını kerem de yapıyo ama keremin fisher pirece ın laptobu var ya ondan var onu gösteriyo kerem diye:) babsını olan herşey baba benimkiler anne kereminkiler kerem:) çok tatlı değilmi! doğum gününü kaçırdığım yumurcak olmamıştır umarım ama her ihtimale karsı hepsi iyi ki doğdu iyi ki girdiler hayatımıza hepsini kocaman öpüyorum...salıncak çok gzl ama güvenli olurmuki acaba ben yokken yanında düşebilir gibi geldi

X