2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

tabiii Allah verirse rabbim kimseye aratmasın kimsenin kucağını boş bırakmasın
ben böle konuşuyorum hava civa Allah göstercek neler olcağını
veeee Allah verirse sağlıklı eli ayağı düzgün hayırlı ve mümkünse yine kız :)))))))) eşim duymasın o erkek istiyo

Günaydın kızlar, Nazo sen epey ilerletmişsin güzelim yeni bebek olayını.Hayırlısı olsun.Allah gönlüne göre versin.
Benim için bu olay bitti:)))yeter 3 tane. Bundan sonra yeğenlerimi ve torunlarımı severim allah izin verirse:))))Kızım bugün evlense yarın çocuğu olur nasıl olsa:))
Çok ara vermiştim ama egeyi iyiki yapmışım diyorum.Diğerlerinde anlamadığım şeyleri yaşadım bunda.Onlar bir harala gürele içinde büyüdüler. Ama deryanın dediği de çok doğru, şu 2 yıldır doğru dürüst uyumadım, bir restorana gidip doğru dürüst yemek yiyemedim.Akşam gezmelerim hiç olamadı.Şöyle karı koca bir yerlere gidelim yapamadık.Her şeyi egehana göre ayarlamak zorunda kaldık. Yaklaşık 10 yıl ne rahatmışız:))))Ondan öncesi diğer çocukların büyümesi dönemi.Son 2 yılda egehanın dönemi.4-5 yaşından sonra sanırım yine rahatlarız.
Bu gece hiç uyumadık desem yeridir.Ateşi yoktu, gözlerinin çapaklanması fazla yoktu.Ama herhalde 15-20 kez uyandık. Sürekli kendi yatağımdan onun yatağına gideyim derken ben hasta olacaktım neredeyse.En sonunda onunla odasında yattık.Sabah iyiydi, kreşe gitti.Bakalım bugün nasıl olacak.

amin meralcim Allah herkesin gönlüne göre versin
aaa bu arada kızlar unutyorum sürekli yaklaşık bi ay oldu biz beze dönüş yaptık aslında alışmıştı bi sıkıntı yoktu dışlarad 5 saat tuyodu gece bile kalkıyodu fakat noldu anlamadım sürekli kaçırmaya başladı bi gün iki gün derken bi hafta böle sürünce baktım hem çocuğu hem kendimi geriyorum en iyisi bağla gitsin dedim kimisi küçük sölediği için dönüş olması normal kimisi nazar olmuştur dio şimdilerde kendi tekrar sıkılmaya başladı sanırım yalnız bezi bağladıktan sonrada ipin ucunu bırakmadım farkettiğimde sabah kalktığında falan tuvalete götürüyorum bikaç gündür günde 4-5 kere kakaya çıkıyo buda pişik olmasına neden oldu tam iyleşicekken kaka yapınca geçmiyo iştahsızlık ateş huysuzluk yok neden bu kadar çıkıyoki acaba
bu arada çok babacı oldu sabah gözünü babam nerde die açıyo gecede babayı istiyo baba die ağlıyo eşim bazen kızıyo sende kalk dio ama ben kalkınca sen diiit babam gelsin dio :))) bende yırtıyorum hiçbişey olmasa kendi yatağında yatacak babası karşısıbdaki koltukta bizi nerdeyse yanyana bile oturtmak istemiyo dolayısıyla beraber yamamızda istemiyo

nazo idrar yolu enfeksiyonu olmuş olmasın. sık kaçırmaya başlamışsa o da olabilir. benimkide babasına çok düşkün. onunla yatsın onunla kalksın. dün gece babamızın yemeği vardı dışarda 9 da uykusu geldi ama yatmadı babasını beklemiş meğer babası gelince tuttu elini bize iyi geceler öpücüğü yaptı yatağına gitti babasıyla yattı uyudu. geceleride kalkıp kontrol ediyo babam yanımdamı diye yoksa basııyo yaygarayı. bizde bi çağanın odası bi yatakodası mekik dokuyoruz.
valla ikinciyi düşünenlere allah versin. ben düşünmüyorum düşünemiyorumda. hani yapabilsem şimdiye yapardım ara vermeden. tam rahata alışınca bu sefer ikinci için ara vereceksin gezmelere. ikisi bi arada 5 yılı çıkarırdım gözden ama yok yapmıycam allah izin veririse. kaza maza olur bilememde. zaten hastalığımında ilerlediğini hissediyorum tuhaf tuhaf tepkiler vermeye başladı vücudum neyse hayırlısı bakalım.
deryaaaa ezgi çok cici... öp benim yermie.
ben yılbaşında nöbetçiyim yaaaaaaa...
bu arada annemle babam geldi. çağanı 9 aylıktan beri görmüyolardı. annemden pek hoşlanmadı ama babamı çok sevdi. deddee diyip duruyo elin nenesini seviyo öpüyo anneme yok. annemde kıskanıyo napsın..
neyse benden şimdilik bu kadar.

sepetçi baba düşkünlüğümüz aynı bizimkide bekliyo hep babamız bi hafta erken bi hafta geç geliyo geç geldiğinde gözünden uyku akıyo ama yok direniyo beklyo
idrar yolu iltihabı olsa hem ateşi hem iştahsızlığı olur iki kere geçirdik ordan biliyorum
bizimde babamız yılbaşları anca 12ye doğru gelir hep menkul değerler şirketinde çalışıyo devir işlermleri oluyo

her zaman ateş ypmayabilir. dikkatli olbence.. gerçi sen çocuğunu en iyi tanıyansın benimde aklıma direk sağlıksorunu geliyo napıyımişte...

günaydın bayanlarrr..nasılsınız
ya benim ufaklık epilasyon aletinin başlığını kaybetti....aylardır bulamaıyorum...tüm servisleri aradım almanya dan parça bekliyoruz diyorlar...napcam ya :KK43:

Ezgi bana duskundur hep beni ister tersi olsa çok üzülürdüm :))
kıskanmasi yok olmaması için çok uğraşıyoruz gorumcemin kızı aanne babasını Yan yana oturtmaz çok kıskanır hala 12 yasında gicik olurum bende
ilk nisanlandik esimle ailece yemek yiycez oturduk masaya yan yana bu kız geldi aramıza oturcakmis
kayınvalidem dayısını kıskandı otursun dedi
hadi dedim git bakım annenin yanına :)) hiç orali olmadım hc sevmem böyle vicikliklari

Son düzenleme:
merhabaaa:))
nil ikimizi de işine gelince kıskanıo ama umursayan yok:KK52:
bugün doktora gittik ,kreşe başlayan çocuğun 1 sene burnu akar dedi:KK53::KK53:

merhaba kızlar

Duygucum demek birşeyi yokmuş geçmiş olsun

Derya ezgi çok tatlı çıkmış maşallah

Onatda çok babacı baba diye deli oluyor gece bazen kalkınca babaaa babaaaa diye ağlıyor sabah uyanıyor baba diyor evde olmadığı geceler zor geçiyor

slm kızlar iyi dilekleriniz için tesekkürler damatlıgını da askerligini de harika bir üniversite kazandıgını da hep beraber yine burda saglıkla yasayalım.....
hasta olanlara gecmiş olsun ezgi çok seker cıkmıs nazar göz degmesin :nazar:
ikinciyi düşünenler ertelemeyiz allah kolaylıgını veriyor inanın zor ama güzel keyifli korkutmayın gözünüzü zaten düzen bozuldu ilklerde ikinci de cıksın aradan ondan sonra düzeltmeye calısın bişiyleri korkmayın arkanızdayım:emir_bebek:

kıskanmasi yok olmaması için çok uğraşıyoruz gorumcemin kızı aanne babasını Yan yana oturtmaz çok kıskanır hala 12 yasında gicik olurum bende
ilk nisanlandik esimle ailece yemek yiycez oturduk masaya yan yana bu kız geldi aramıza oturcakmis
hadi dedim git bakım annenin yanına :)) hiç orali olmadım hc sevmem böyle vicikliklari

ahhh derya haaa bende pek hazetmem ama geldi işte başımıza bende sürekli anlatıyorum annecim anne babalar yanyana oturur beraber uyur falan die yani o dedi die istedi die kalkmıyorum senin dediğin değil benim dediğim diyorum

merhabaaa:))
nil ikimizi de işine gelince kıskanıo ama umursayan yok:KK52:
bugün doktora gittik ,kreşe başlayan çocuğun 1 sene burnu akar dedi:KK53::KK53:

merhaba kızlar

Duygucum demek birşeyi yokmuş geçmiş olsun

Derya ezgi çok tatlı çıkmış maşallah

Onatda çok babacı baba diye deli oluyor gece bazen kalkınca babaaa babaaaa diye ağlıyor sabah uyanıyor baba diyor evde olmadığı geceler zor geçiyor

Allahtan egehan babacı değil o kadar.Yoksa ben de çok kıskanırdım:)))Sadece akşam eve beraber giriyoruz, ilk kim girerse arkasında kalanı arıyor.Yoksa illaki anne ya da baba düşkünlüğü yok.Yalnız bu aralar anneanneye düşüyor sanırım.Bu gece her uyandığında neredeyse, anneanne deyip durdu.Ben de o yatıyor, hadi bizde uyuyalım dedim.Neyse annem uzun zaman olmayınca o bağlılığı kalmaz:)))))
Bizi de öyle kıskanmaz.Deryanın dediği gibi olmaması için uğraşıyoruz biz de.
Derya senin söylediğin gibi bir olay benim kızkardeşimin başına gelmişti.İlk evlendiği zamanlarda görümcesinin oğlu 12 yaşlarındaydı.Dayısına çok düşkünmüş, görümcesi bunlara geldiği zaman dayısı ile yatmak istiyormuş.Kayınvalidesi filanda yatsın dayısını özlüyor diyormuş.3 kişi yatıyorlarmış, aralarında 12 yaşında çocuk.Düşünebiliyor musun_? Ben o yaşta kendi oğlumu alıpta yatmadım aramıza.2-3 sene böyle gitti.Ben öğrendiğimde kızkardeşime kızdım.Olacak şey değil, koskoca çocuğun aranızda ne işi var diye.

supersınn ii yapmıssın :KK33:

günaydın kızlar nasılsınız

benim sayfanın sonunda cevap yazma paneli yok bu mesajı alıntı yaparak yazıyorum bakalım oda çıkarsa tabi sayfadamı sorun var acaba bende mi

günaydın hanımlar
emel bende de gözükmüyo panel ama konu cevaplama paneli var ya onda açılıyo

dün akşam misafir vardı defneden 5 ay küçük kızları var kız nasıl arkadaş canlısı ve hareketli eve girdi hemen salonda bi tur attı defneye sarılmak istedi bizimki ço şaşırdı kendinden daha hareketli olmasına yemek falan yedik birbirlerine bak baka yediler sonra defnede alıştı beraber oynamak istedi bende odanızda oynayın dedim fakat sahra durduğu yerde duramıyoki oynamadı bizimki gidiyo geliyo arkadaş gel diye çağrıyo ama sahra sadece ordan oraya koşuyo bizim kızdı oynamadı die bu seferde odasına sokmuyo kıza sen gelmeee diyo kız buna dokunmak istiyo ellemeee diyo :))) yalnız giderken anlaştılar ikiside birbirne bay bay diyip öpücük yolladı
aaa bide acaip uykusu geldi gözünü açamıyo hadi yatağa diorum hayır diyo oturdu sahrayı seyrediyo o var diye gidip yatmadı

X