2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Benimki de şurup içmiyor..Doktora ne zaman gitsek ağlamaktan kusuyor...Hasta olmasın diye dua ediyoruz

Aynen derya, bende şurup şişesiyle birlikte getiriyorum kaşığı.İçtikten sonra anlıyor ama iş işten geçmiş oluyor:))))))

ah kızlar yaaa tam kararımı veriyorum birilerinden gaz alıyorum sonra başka birileri gazımı alıyo :))) kafamı karıştırıyosunuz galiba bu konuda en iyisi kalbinin sesini dinlemek veeee itiraf ediyorum herşeye rağmen ikinci çocuk için yanıp tutuşuyorum ve mart nisanı zor bekliyorum ama bu ne eşime nede başkalarına belli etmiyorum sizden laf çıkmaz :))))))))))))))))))))

ezgide bir ara surup içmiyordu fenalık geliyordu artık... neyseki vitaminin tadını begendi ondan sonra içmeye başladı...

ama dönem dönem çok değişiyor ezgi..

buda çok doğalmış ... doktorlar hep sabredin sevgi dolu olun deyip duruyorrrrrrrr :)))

ah kızlar yaaa tam kararımı veriyorum birilerinden gaz alıyorum sonra başka birileri gazımı alıyo :))) kafamı karıştırıyosunuz galiba bu konuda en iyisi kalbinin sesini dinlemek veeee itiraf ediyorum herşeye rağmen ikinci çocuk için yanıp tutuşuyorum ve mart nisanı zor bekliyorum ama bu ne eşime nede başkalarına belli etmiyorum sizden laf çıkmaz :))))))))))))))))))))

valla anladığım kadarıyla senin kızın sorunsuz ... mamayla büyüdüğü için uyku problemide olmadı ...

çişten bile kurtuldunuz baksana ..

benimki hep zıpırlık peşinde...

koltuktan habire üzerimize atlıyor...

gecen gün yerde oturuyorum göya onunla oynuyoruz eşimle konuşurken bir atladı arkamdan boynum çatt etti onu da yere 1 santim kala tuttum kafa üstü çakılıyordu...

dedim böyle ölünüyor demekki ...

hala bidaha bidaha diye koltuğa tırmanmaya ugraşıyorduu

nazlıcan vardı meral hatırlıyormusun ne yapıyor acaba oglu nasıl oldu...

evet hatırlıyorum.Minik ege:)))
Bir ara girdiğinde söylemişti.Ege düzelmiş.Ufak tefek sorunları kalmıştı.İyiydi en son durumu.Bazen msnde de görüyorum.

evet hatırlıyorum.Minik ege:)))
Bir ara girdiğinde söylemişti.Ege düzelmiş.Ufak tefek sorunları kalmıştı.İyiydi en son durumu.Bazen msnde de görüyorum.

merhaba hanımlar,
vala ben bir girip bir çıkıyorum ama son zamanlarda hep okumaya çalışıyorum sizleri
Herkesin iyi olmasına sevindim bebekler büyümüş ne güzeller hastalara acil şifalar diliyorum. Benim de oğluum çok hasta:KK43: acayip bir vürüsmüş bu
benden geçti engel olamadı tepemden inmiyorki akşam olduğunda napcağımı şaşırdım antibiyotik bittişimdide acayip burnu akıyor bazen tıkalı ve çok öksürüyor Allahtan ateş yok nasıl atlattınız nasıl bebeişeriniz sizde de varmı acil şifalar diliyorum

geçmiiş olsun

burun tıkanıklığı için bizim doktor 5 dk kadar yüzüne soğuk buhar utun dedi...

ben odasında buhar makinesini açık bırakıyordum gece kapıyordum o yanlışmış...

direk yüzüne 5 dk tutmak lazımmış...

5dk tutcam öylemi bende buhar makinesi neden açmıyor diyorum:)) teşekkürler canım saol aman çocukalr işte hep aynı dönemlerde hastalar kuzi 2.yi doğuruyor aman Allalhım düşünen varmı kızlar bende çok isiterim ama maddi açıdan rahat olcaksın ki 2. olcak çok zor bu şartlarla Allah sağlık versin tüm dünyaya ya gelen bebekelere

ya kırk takla attırdı velet bize çok zorladı valla bu kez ama bu fotografı yakaladık sonunda heralde 300 tane çekilmiştir :))) bir tane ancak duzgun çıktı o da tam istediğimiz gibi değil ama idare edicez artık...

ooo maşallah süper çıkmış :) ... dergi hangi dergiydi?....ben de her sene 31 aralıkta stüdyoda fotoığraf çektimre kararı aldım...geçen sene başardım...bu sene de inşallah

ii akşamlar hanımlar..nasılsınız??
pazara gittim geldim....araba kocaman..yollar daracık burada...park yeri bulucağım diye yürüsem daha iidi valla...
ikinci konuşmaları varmış....arada ben de gaza geliom ama benim afacanla imkansız....hiç bişi yoksa kucak muhabbeti var daha....

:KK53:aaaa bi de arkadaşım doğurmuş bugün gittik hastaneye hayırlı olsuna..Allahım nası küçük ..nil kadar ama unutmuşm valla o halini..dünyadan bi haber uyuo öle yamuk burnuyla:KK52::nazar:
offf bazen çok kardeş yapasım gelio nile:KK53:

YAPSANA DUYYYGUUUUU:)))

buda evimizin duvarını süslüycek şuhh kızım benim :))

çok güzell maşallahh

ya kırk takla attırdı velet bize çok zorladı valla bu kez ama bu fotografı yakaladık sonunda heralde 300 tane çekilmiştir :))) bir tane ancak duzgun çıktı o da tam istediğimiz gibi değil ama idare edicez artık...

bizim derginin ocak sayısının kapağında yine ezgi olacak hanımlar

çok beğendim ben ya maşallah ezgiye

günaydın hanımlar
kahvaltımızı yaptık mutfak camını sildim geldik anaaa sitede çalışma var zar zor açtım :))) benimkide ilk defa caliou izliyo hoşuna gitti sanırım
benimde eltim doğurdu bi haftalık oldu bebek benimki ne zaman hırkamı giysem bebişime anne diyo :))) pek sevdi benimde bayağğğ bayağğğ doğurasım var mart nisan gibi niyetim var ama arada tırsıyorum zeynep küçücük geldi ama defne ondan da küçüktü ama tuhaf oldum ay bide gece uyumuyomuş falan böle çk iyiyim gece erkenden yatıyo sabah vaktiyle kalkıyo ne yapsa yiyo ayyyy bilmiyorum hem yalnız kalmamalı diorum hemde olcaksa hemen olsun sonra ay yok bi tane yeter diorum offffffff

yapsanaaa kızzzzz sendee

valla ben iki yıldır uyumuyorum iki yıldır doğru düzgün bir gezemiyorum iki yıldır oturup bir restorantta yemek yiyemiyorum...

iki yıldır daha bir sürü şey yapamıyorum :)) onlara başladığım zaman ve bu günleri unutunca yapabilirim ama şuan hiççççç istemiyorum :))

sen yapmaa deryaa :)))

sen yaparsan canım yaparsın olmuşsun sen :))
kızmı istiyon erkekmi barii tabiki önce sağlıkkta sonra?

valla anladığım kadarıyla senin kızın sorunsuz ... mamayla büyüdüğü için uyku problemide olmadı ...

çişten bile kurtuldunuz baksana ..

benimki hep zıpırlık peşinde...

koltuktan habire üzerimize atlıyor...

gecen gün yerde oturuyorum göya onunla oynuyoruz eşimle konuşurken bir atladı arkamdan boynum çatt etti onu da yere 1 santim kala tuttum kafa üstü çakılıyordu...

dedim böyle ölünüyor demekki ...

hala bidaha bidaha diye koltuğa tırmanmaya ugraşıyorduu

erkek fatma ya duruda öleee

kuzi doğurdu kayboldu gelsede anlatsa nazoya iki çocuklu olmayı :)))

kuzi yok sevda olmaz mı :))ben anlatim nazoya yap hemen ara verme daha fazla daha sonra daha zor

hehehehe milleti doğurtcam kafaya taktım :)))
slm kızlar nasılsınızzz

selam kızlar

bugün okulumuzun son günüydü ve de çok mutluyduk onat tam alıştı okul bitti :KK43:(((

ikinci ocak bebişleri geliyor ha nisanda kalın hamilede ocak 2012 bebişleri olsunlar bir arada olalım yine :))) bende bazen düşünmüyor değilim am gözüm hiiiiiiç almıyor deryanın dediği gibi 2 yıldır hala uyku yok gezmek yok vs. vs. neyse herşey kısmet

valla duygu çeliyommm bendede ne korkular vardı anlatamam ama bak doğduda 8 aylık bile oldu kaan şimdi sizin bu ayy ikinciyi yapsakmı konuşmalarınıza bakınca ohh ne güzel arka arkaya yapmışım benimki 8 aylık oldu ocak anneleri daha yeni yapıcakta büyütücek havasına giriyorum :)))kızlar ne yalan sölim sizde şimdi yapsanız doğurduktan sonra aynı havaya girceksinizz bu böle yanii artııı allah kolaylığını veriyorr valla.maddi olarak bişi diyemem düşüncelerinize ama manevi olarak büyüyolar .

günaydın hanımlar
deryacım biliyorum ikinci çocuk çok zor yani iki çocuklu olmak zor misal c.tesi arkadaşlarla kahvaltıya gidicez hepimizde bitane kocalara satıcaz bikaç saatliğine düşünüyorum ikinci olsa imkanı yok fakat böle kıl tüy yüzünden de kızım kardeşsizmi kalsın neticede oda büyüycek yani bu gezememe dönemleri falan bitecek ama şu konuda haklısın defne kolay bi bebekti ondan da böle düşünüyorum aynen mama içti gece uyudu şimdilerde beni zorluyo biraz malum 2 yaş sendromları
sevdaaaa aslına bakarsan gaza gelmeme gerek yok çoktan gazlandım baksana
emelcim valla benim niyetimde mart nisan diorum ya aralık yada ocak olsun istiyorum defneyle aynı zamanlara gelsin istiyorum ben kış bebeğinde rahat ettim yaz geldimi bayağğğ serpilmiş kucaklık duruma gelmiş oluyo defneye nisanda kaldım ocakta olucaktı erken geldi aralıkta oldu bunada martta kalim aralık olur olmadı kasım olur diorum :))))))))))

X