2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlar

filizcim geçmiş olsun ay bir çocuk hastalanınca zor ikisi birden hastalanınca ne zordur kimbilir kolay gelsin arkadaşım

bizde bugün oyun grubuna başlıyacağız bakalım nasıl geçiçek

Duygu nile ayakkabı aldın mı hayatım_?Bot alacaktın ya, bobbi shoes te güzel botlar var ve indirime girmiş.İstersen bir bak.

iyi haftalar herkese

nasılsınız hanımlar ne çabuk geçiyor bu hafta sonu hiç anlamadan

ezgi konuşmayı aştı artık bizi yine şoka soktu

cumartesi günü eve arabayla eve yaklaştığımız anda EVE GELDİKKK dedi şok olduk :)))

bu sabahta babası gelince yanımıza BABA GELDİ dedi ... tek tek söylerdi ama iki kelimeyi koymuyordu hiç yanyana ...

yine bu sabah telefonlarımızı almış eline 2 TANE dedi ...

acayip gelişti konuşması ve çok komik oluyor ...

öteki, burda,orda, aynı, hadi , çok değişik kelimelere başladı ...

Merhaba Deryacım, maşallah ezgiye.Zaten kelimeleri öğrendikten sonra birleştirmeleri gecikmiyor.Cümle kurmaya başlamış hanım artık desene:))))Sayıları bile öğrenmiş:))))

Egehanda artık menim, oyda, buyda, gibi söylüyor.Her söylediğimizi tekrar ediyor.1-2 hafta içinde çözer cümle kurmayı da diye bekliyorum.Daha tek tek kelimlerdeyiz.

ah marsg ah dillendikçe tatlı oluyolar defnede kuzenimin köpeği var bazen kızdırmak için köpüğü çağarcam diorum ''ama emine ditti o'' dio yani evine :))) bi iki gündürde şu var anne alo derde , anne babam derde :))) biri benim terliğimi giysin annemin ooooo die bağırıyo ve herkesin yerini eşyasını çok iyi biliyo babası banyodan çıkıyo babaaa bıdıbıdımı ettin sen, abiye abiş amine de amiş dio mesela biri Allah korusun desin buda atlıyo hemen amiş die :))) daha neler neler bu çocuklar anlatılmaz yaşanır

ay çok tatlılar ya

ezgi birde yemekten sonra afiyet olsun deyince amin demeye başladı :))) elleriyle yüzünü de kapatıyor
kreşte yemek duası ediyorlar herlade oradan aklına geldi :))

çok tatlılar gerçekten.Herşeyide hemen öğreniyorlar.Şu anda beyinleri tam öğrenmeye kodlanmış durumda.Biz ona hayır derken kafa sallıyoruz sağa sola, o da hayııııır diyor hem de kafayıo sallıyor.
Bazen bak bu böyle olur diyorum, o da onaylıyor güya, kafayı öne arkaya sallıyor:)))))

geçmiş olsun Allah kolaylık versin Filizcim, aynı evde pc'le görüşüyosunuz demek neyse onunda ayrı bi güzelliği olsa gerek :))

Aynı şeyleri hissediyorum bende işte

Sağol balımcım inşallah, şaka gibi geliyo bana hala :)

merhaba:)))
maşallah kızlarımıza,bülbüllerim benim..nil de hemen herşeyi söölüo bazen bayıo bile,hahah..
kuz,c,m hayırlı doğumlar,son gün canını sıkma,kızını da düşünme,sonuçta götüremezsin oraya di mi..bol dua et bebeklerimiz için,öpüorum:)
Duygu nile ayakkabı aldın mı hayatım_?Bot alacaktın ya, bobbi shoes te güzel botlar var ve indirime girmiş.İstersen bir bak.
alamadım canım daha perşembe ankaradayıs oraya bırakmıştım havalar da ii gidince ama çok ucuzmuş bunlar ya bi terslik olmasın
geçmiş olsun kaana büyümüş de hasta olmuş anası..ay siz bi hoşsunuz ya,valla tanışalım sizinle:))
süper çok sevindim,bizi de bilgilendir emelcim,umarım çok ii geçer:)

kızlar nilin 1 dişi daha geldi,acaba ondan mı hep elleri ağzındaydı,çıkarır mı dişleri tamamlanınca??
ya bi de büyüdü artık kızım bebek diil,siz de fark edio musunuz??değişik hissediorum:??

ekincim hadi hayırlısı bakalım inş. çok iyi geçer. bende heralde ya bayramdan sonra yada 2 yaşını doldurunca başlatacam beklememin sebebi son 4 azı dişi kaldı bahsettiğim gibi çok zor çıkarıyo kendide işkence çekiyo banada çektiriyo hatta şuanda çok sıkıntısı var ama görünürde bişey yok en iyisi onlar bitsin dedim birtanesi çıkınca arkasıda en fazla 2 ay içinde tamamlanıyo çünkü kimsenin onun nazını çekmez diye düşünüyorum.

arkadaşım kaana çok geçmiş olsun çabuk atlatırsınız inşallah

Canım, arada böyle indirimler yapıyorlar.İndirimi yakalarsan güzel şeyler alabiliyorsun.Bence de çok güzel indirim yapmışlar, %50 civarında.

aferin valla ezgiye evet çok tatlı oluyolar yarım yamalak konuşmaları çok hoş daha bizde cümle kurmaya başlamadık en yakın zamanda inşallah yağız da başlar.

kızlar nilin 1 dişi daha geldi,acaba ondan mı hep elleri ağzındaydı,çıkarır mı dişleri tamamlanınca??
ya bi de büyüdü artık kızım bebek diil,siz de fark edio musunuz??değişik hissediorum:??

ohhh süper valla 2 .azı galiba dimi ne güzel darısı başıma bitiriyonuz galiba artık canım kaç tane kaldı .

kızlar yağızda ezan sesini duyunca anne anne bak amiiii diyor ellerinide yüzüne götürüyor her duyduğu yerde yapıyo çok hoş oluyo:))

selam kızlar

bakıyorum kızlar dillenmiş konuşuyorlar bizim oğlanlar tembel tembel kızları seyrediyorlar

ilk günümüz hem iyi hem kötü geçti ilk 1 saat iyiydi ama ondan sonra Onat tozuttu durup durup ağladı bir ara krize girdi resmen zaten 12.30 da çıkıcaktık 15 dk erken çıkmak zorunda kaldık ama Ece iyiydi memnundu çok güzel uyum sağladı ama bizimki hiçbirşeye katılmak istemedi öğretmen şarkı söyletiyor bizimki oturmuyor kaçıyor oyuncaklara gidiyor dansettiriyor bizimki yine kendi istediği yerde oyuncakların başında bakalım ilk gün diyedir belki görücez ilerleyen günlerde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…