2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlar oğluşum bizi kendine uydurdu sonunda akşam beraber yatıyoruz sabah beraber kalkıyoruz akşam saat 10 du uyuduk ailece sabah da 7 de kalktık

günaydın

Emelcim anne babaların hazin sonu bu işte her zaman galip geliyolar :))

Bizimki de sabaha karşı uyandı yine uyuyamıyo, yatakta dönüp duruyo, bende kızıyorum ne kalktın gene diye, meğer çocuğun derdi başkaymış, birden bire bir kusmaya başladı oluk gibi, onun yatağı bizim yatak foşşşş. hem alttan yapmış hem üstten çıkarmış. üşütmüş herhalde ama neyseki öyle hasta gibi değil maşallah. sabahtan beri çamaşır yıkıyorum.

Salı günü de doğuma gidiyorum Allahın izniyle, bakalım halimiz neçe olarrrr :)))

tünaydın hanımlar yoğun b,kaç gün geçridim iki gün ananemdeydim doluyduk gelen giden biz gittik bi iki gidilcek yere falan dün annemdeydim orda bi iki bişey aldım defneye kendime ama daha eksiğim var bitmedi bugün eşime bırakıp çıkarım diodum ama k.valdem g.antepteydi kardeşi yoğun bakımdaydı haber geldi beyin ölümü gerçekleşmişti makineye bağlıydı kalbide durmuş bugün cenazesi kalkıyo eşimde sabah gitti akşam dönücek

Merhaba kızlar,
merhaba meral abla biz iyiyiz sen nasılsın_? eymende kayunun başlamasını bekliyor şimdi uslu uslu oturyor:))

bende hep sorayım diyorum unutuyorum antalyaya geldinizmi_?
iyiyiz canım bizde, egenin öyle bir takıldığı çizgi film filan yok:)))
Gelmedik canım antalyaya.

Sağol seçil, evet kanımızda var bu manyaklık kiii ben öyle alışveriş için gezen tozan bir insan değilimdir normalde.Ben bile bu kadar alışveriş yapıyorsam, canı sıkıldıkça alışveriş yapanlar ne yapıyor acaba diye düşünüyorum bazen:)))

Geçmiş olsun canım, aman hasta olmasın tam doğum üzeri.
Sanada hayırlı doğumlar canım.Yeni bebğin kokusuda bir başka olur şimdi:))Sağlıkla gelin evinize.

Başınız sağolsun canım.Neyse daha sonra eksikleri tamamlarsın artık.

İki gün sonraki salidanmi bahsediyorsun :))) kaçıncı haftandasin ki sen
aman Allahım bir bebek daha :)) hem güzel hem zor valla bravo cesaretine tekrar
isim buldunmu

merhaba:))
kuzicim canım hayırlı olsun şimdiden ,rahat,kolay doğum olur ,işallah:))
nazocum geçmiş olsun
boncuk sen de haklısın kendine göre ama??
emell,2 gün önce bizde de aynı şey oldu,hahahhah,şaka gibi bu çocuklar..

geçmiş olsun(

Kuzicim hayırlı doğumlar Elifde üşütmemiştir inşallah yedikleri dokundu akşam belkide

Nazocum sizinde başınız sağolsun mekanı cennet olsun inşallah

kuzi salı doğumamı gidiyosun ne kadanda rahat söylüyosun sanki başkası doğurcak

Napiyim korkunun ecele faydası yok :))) ya şaka maka doğum bebek falan değilde düşündüğüm, Elif'i düşünüyorum, ençok ondan yana endişeliyim. Ben hastanedeyken babannesinde kalacak, her nekadar oraya alışık olsa da sanki üzülecekmiş gibi, sanki onu terk ediyomuşum falan gibi hislerim var

Başınız sağolsun bu arada.

Sağol meralcim, çok şükür bişeyi yok hasta olsa iyice aklım onda kalacaktı. Amin inşallah. Evet bende bugün bebeğin yatağını hazırladımda, burnuma mis gibi bebek kokusu geldi aynı şeyi düşündüm :)

Sağol canımcım. İnşallahhhh

İki gün sonraki salidanmi bahsediyorsun :))) kaçıncı haftandasin ki sen
aman Allahım bir bebek daha :)) hem güzel hem zor valla bravo cesaretine tekrar
isim buldunmu

Aynen öyle bu salı :)) 38.haftadayım, bu seferki hamilelik nasıl geçti bende anlamadım çok şükür ki çok rahat, az kilolu, sıfır şişlikli bi hamilelikti. İnşallah doğumda güzel geçer, sadece son zamanlarda dikiş yerlerim baya gerilmeye sızlamaya başladı okadar. Bebekte Elif gibi kilolu değil, Elif 3.925 kilo doğmuştu, bu 3 kilo ancak doğacak sanırım, hiç bakamamışım bu bebişe, neyse sağlıklı olsunda buna da şükür.:44: Cesaret benim cesaretim değil ama başa gelen çekilir napalım :)) malesef hala ismi yok çocuğumun, doğmadan koyamıycaz herhalde yine

Bu arada Gökçe ismi nasıl sizce, eşim buna da hepsine olduğu gibi "o ne öyle yaaaaaaa" diyo ama, bana hoş geliyo aslında :)

Kuzicim hayırlı doğumlar Elifde üşütmemiştir inşallah yedikleri dokundu akşam belkide

Nazocum sizinde başınız sağolsun mekanı cennet olsun inşallah

Sağol emelcim, hem midesini üşüttü hem yediklerinden sanırım, çünkü gündüz hep dışardaydık, akşamda gerçekten karmakarışık şeyler yedi, birsürü mandalina, çikolata, mısır, yemek hepsi birbirine girdi ama şimdi bişeyi yok şükür.

canım kusura bakma ya,ben sadece beyin ölümü die anlamışım!başınız sağolsun,mekanı cennet olsun(

kuzici geçmiş olsun yediklerini çok karıştırmış galiba neyse şimdi iyise problem yok.canım hayırlı doğumlar bir havazda anlamadan geçer biter hayırlısı ile arkadaşım. ayyyyy ne güzel yeni bebek kokusu daha ağlamayı bile bilmeyen bi ses şu annelik mükemmel bişey allahım isteyen herkese yaşatsın.evet kızını düşünmek te haklısın hele bu zamana kadar hiç ayrı kalmadıysanız olsun güzel bişey için ayrı kalıyorsunuz öyle düşün canım .

günaydın kızlar oğluşum bizi kendine uydurdu sonunda akşam beraber yatıyoruz sabah beraber kalkıyoruz akşam saat 10 du uyuduk ailece sabah da 7 de kalktık

aynı valla bu kadar olur akşam 9 gibi yatırıyorum 10 na kadar anca uyuyo ve biz yatasaya kadar 2 veya 3 kez kalkıyo cıyak cıya tabi bütün gece bitiyo yatmam 1 ri buluyo ve sabah en geç 7 de kalkıyo bu kadar olur dimi valla (((((

nazocum başınız sağolsun mekanı cennet olsun. boş ver daha bayrama var ben daha tamamlamadım yağızın bayramlıklarını aslında son güne bırakmak çokda istemiyorum .

Sağol boncukcum, aynen öyle canım Allah kimseyi mahrum etmesin bu duygudan, yokluğunuda varlığını da fazlasıyla yaşamış biri olarak söylüyorum çok şükür halimize, Allah her isteyene tattırsın inşallah.

nbr filiz az kalmıs dogumuna bende metin i kime bırakcam kim bakar nasıl olur derdine düşmüştüm hem de aylAr önce....hastaneden gelince de yüzüne bakamamıstım ilk gözgöze geldigimizde de cok aglamıstım o günleri yasadım şimdi....
kaanım hasta oldu ilk defa burnu tıkalı panik olup cıglık atarak aglıyo içim gidiyo bu gece nöbetçiyim basında metin de hasta babası da onun basında pc den yazısıyoruz odadan odaya:)

iyi geceler:79:

nazo başınız sağolsun

monte sizede geçmiş olsun inşallah hemencik iyileşir oğluşların

kuzi inşallah sende hayırlısıyla alırsın kucağına şimdiden heyecan başlamıştır merdeyse saatler kalmış doğuma.

meral abla bir ara gezmeye gelicez hafta sonu demiştin o zaman gelmediniz yani...bende hep sorayım diyorum üzerinden aylar geçti ama ben henüz yeni soruyorum:44: çok unutkanım çooook

Günaydın kızlar, nasılsınız_?
Geçmiş olsun filizcim, çabucak atlatsınlar inşallah hastalıklarını..

Gelmeyi düşünmüştük canım ama sonradan vazgeçtik.Gelmiş olsaydık dönüşte sana da uğramayı düünüyordum.Gelecek olursam ararım zaten seni:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…