2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bütün anneler oradaydık zaten uzaktan izledik başta iyiydi de sonradan değişti bizimki :))) anneli oyun grubu bizim gittiğimiz yer

Son düzenleme:
serpillllll merhaba gördüm seni aşağıda ya sen şu ahşap alet çantasını nereden aldın yeğenim vanda şu an bana alıcak da

Son düzenleme:
slm millet.
konuşanlara bakıyorumda maşallahonlara. benimki daha pek konuşmuyo. anne baba dede süt çüt çişe tiss calliou varya ona da kaa amin falan filan işte. canı konuşmak isteyince hiç tahmin edemeyeceğim kelimeler söylüyo sen bunudamı biliyosun diyorum hııı deyip başını sallıyo ama bidaha söylemiyo herhalde konuşup mutlu etmek istemiyo durup durup bi laf ediyo şaşırtıyo bu daha çok hoşuna gidiyo herhalde.

şimdi komşu teyzesinde bende rahat rahat yazıyorum. ayy kimin sorduğunu unuttum vanda akrabası olan arkadaş. biz bütün oyuncaklarını rus pazarrından alıyoruz. pazara en soldaki girişten ( avrupa pazarı olan taraf değil diğer taraf) girerken hemen sağda bi ahşapçı var oraya girip soracak oyuncak diye kıyıda köşede oluyo adam çıkarıyo elindekileri bide dümdüz gitsin en sonda büyük bi şalcı var şalcının bitişiğinde küçük bi dükkan var bide ordan alıyoruz biz. ama bütün ahşapçılarda çıkıyoo bişeyler. aslında bi ara vakit bulursam resimlerini çekip koyayım bakın isterseniz bende alıp yollarım vakit buldukça tabi..
çok orjinal oyuncaklar var çocuk olasımız geliyo valla... eşim her gittiğimizde en az 100 lra bırakıp çıkıyo. biz ilkokul dahil oyucaklarını aldık nerdeyse paketledim kaldırdım hepsini.

nazocum başınız sağolsun. kuzicim sanada sağ salim doğum dilerim. kaana da kocaa geçmiş olsun. başka.....
çağan geldi..

selam kızlar

bakıyorum kızlar dillenmiş konuşuyorlar bizim oğlanlar tembel tembel kızları seyrediyorlar

ilk günümüz hem iyi hem kötü geçti ilk 1 saat iyiydi ama ondan sonra Onat tozuttu durup durup ağladı bir ara krize girdi resmen zaten 12.30 da çıkıcaktık 15 dk erken çıkmak zorunda kaldık ama Ece iyiydi memnundu çok güzel uyum sağladı ama bizimki hiçbirşeye katılmak istemedi öğretmen şarkı söyletiyor bizimki oturmuyor kaçıyor oyuncaklara gidiyor dansettiriyor bizimki yine kendi istediği yerde oyuncakların başında bakalım ilk gün diyedir belki görücez ilerleyen günlerde

Eminim ki Elif'te gitse aynı şeyi yapar, kendi kafasına göre takılır, canı bişey yapmak istemeyince öyle umursamaz ki, kendimi yırtıyorum dönüpte bu ne diyo diye bakmıyo bile :))

slm millet.
konuşanlara bakıyorumda maşallahonlara. benimki daha pek konuşmuyo. anne baba dede süt çüt çişe tiss calliou varya ona da kaa amin falan filan işte. canı konuşmak isteyince hiç tahmin edemeyeceğim kelimeler söylüyo sen bunudamı biliyosun diyorum hııı deyip başını sallıyo ama bidaha söylemiyo herhalde konuşup mutlu etmek istemiyo durup durup bi laf ediyo şaşırtıyo bu daha çok hoşuna gidiyo herhalde.

şimdi komşu teyzesinde bende rahat rahat yazıyorum. ayy kimin sorduğunu unuttum vanda akrabası olan arkadaş. biz bütün oyuncaklarını rus pazarrından alıyoruz. pazara en soldaki girişten ( avrupa pazarı olan taraf değil diğer taraf) girerken hemen sağda bi ahşapçı var oraya girip soracak oyuncak diye kıyıda köşede oluyo adam çıkarıyo elindekileri bide dümdüz gitsin en sonda büyük bi şalcı var şalcının bitişiğinde küçük bi dükkan var bide ordan alıyoruz biz. ama bütün ahşapçılarda çıkıyoo bişeyler. aslında bi ara vakit bulursam resimlerini çekip koyayım bakın isterseniz bende alıp yollarım vakit buldukça tabi..
çok orjinal oyuncaklar var çocuk olasımız geliyo valla... eşim her gittiğimizde en az 100 lra bırakıp çıkıyo. biz ilkokul dahil oyucaklarını aldık nerdeyse paketledim kaldırdım hepsini.

nazocum başınız sağolsun. kuzicim sanada sağ salim doğum dilerim. kaana da kocaa geçmiş olsun. başka.....
çağan geldi..

sağol canım amin inşallah

bende çok istiyorum bi oyun grubuna katılmayı ama bu taraflarda pek bulamadım olanda çok pahalı geldi

bende çok istiyorum bi oyun grubuna katılmayı ama bu taraflarda pek bulamadım olanda çok pahalı geldi

evet nazocum çok pahalı bizim gittiğimiz yerde aslında 350 liraydı sonuçta haftada 2 gün 2 saat yani ama biz şehirfırsatı sitesinde kampanyasını gördük 1 aylık deneme için 175 liraydı oradan satın aldık yoksa dediğin gibi çok pahalıydı

İyi aksamlar kizlar emel naber uyudumu onat? Ece banyoda oynuyo sularla bende cepten yaziyoru :)
Kizlar sizin bebeisler amin diyo bizim kiz gecen gun cami minaresi gordu anne bak kule diyo )

Yok canim ne uyumasi kudurdu durdu oynuyo simdi banyodan cikinca yatircam uyursa tabi.seninki uyumustur

Ben geldim emel cikmis , 25dakikada uyudu :) sallamaktan topuklarim agridi
Merhaba duygu nasilsin?
Bu arada sana katiliyorum bebeklikten ciktilar. Cimcime oldu bizim kiz

geldim geldim ezele takıldım da

duygucum naber sen Ankarada ne kadar kalıcaksın ben cumartesi gidiyorum

ii akşamlar:))
emelcim anneli oyun grubbunda ve ilk gün çok normal,yavaş yavaş alışır brnce moral bozma..nie anneli seçtiniz azcık kafa dinleyebilseydiniz ya??
ben nili satacak yer <rıorum dün birine bırakıp sinemaya kaçtık en son eyvah eyvaha gitmiştik ondan önce de aroga(bööle daha ii anlarsınız halimizi)...
nilin bi dişi daha geldi bu arada,çok komik dişini gösterio millete:))
demin kızımı yıkadım,saçlarını kuruttum,saç açıcısını sıkıp taradım,ördüm ,uyuttum..çok güsel ya:))
kuzi gelirsen özelden telefonunu atar mısın?

Ezel vardi dimi simdi bizimki cekirdek ister .
Ne diyecegimi unuttum neyse.
Nazo bu yakada otursaydin gorusurduk hatta kendi oyun gurubumuzu kurardik :)
İyi geceler kizlar

ay çok güzel olurdu durusu yaaa ama malesef zaten kendimce şöle bi karar aldım eğeroyun grubuna katılamazsak anaokuluna erken başlatmak istiyorum yani okul öncesi eğitim deilde daha önce zaten bakalım nasıl olcak aralık doğumlu ya
ay bu arada reglyim hiç halim yoktu anca bi süpürge açtım bugün ama akşam akşam gaza gelim tarhana çorbası, kıymalı ayşekadın, makarna bide fındıklı kurabiye yaptım :)))

iyi akşamlar herkese
nazocum başınız sağolsun
kuzi senin de Allah yardımcın olsun
bursa grubu toplanırsa beni de unutmazsanız sevinirim ben ilçedeyim belki katılamam ama bursaya gelebileceğimiz bir günse gelmeye çalışırım
ceylin o kadar çok konuşuyor ki anlatamam hiç susmuyor hiççç
dün gece uyumamştı ışığı söndürüp yattık aç deyince devlet ışığı söndürdü dedik daha da uyumadı babası da uyumazsan devlet beni götürür dediydi nerden dediysek o kadar etkilenmiş ki
devlet babamı götürme ben onu çok sevdim tamam devlet uyudum şimdi diyor nasıl etkilendik
gece de ben tuvalete kalkmıştım bu uyandı baba kalk devlet annemi götürdü diye ağlıyooo
kuzum ne kadar içliymiş
sabah da ben okula giderken hazırlanıyorum bana diyor ki ahu yat da çorabını ben giydireyim

kızlar naber yağızı zorma uyuttum bakalım kaçta kalkacak ben 1 saat veriyorum. şimdi ezele bakıyom üffffff ya burdada ölen ölene bu kadın fazla yaşamaz ezelin anası.

iyi akşamlar herkese
nazocum başınız sağolsun
kuzi senin de Allah yardımcın olsun
bursa grubu toplanırsa beni de unutmazsanız sevinirim ben ilçedeyim belki katılamam ama bursaya gelebileceğimiz bir günse gelmeye çalışırım
ceylin o kadar çok konuşuyor ki anlatamam hiç susmuyor hiççç
dün gece uyumamştı ışığı söndürüp yattık aç deyince devlet ışığı söndürdü dedik daha da uyumadı babası da uyumazsan devlet beni götürür dediydi nerden dediysek o kadar etkilenmiş ki
devlet babamı götürme ben onu çok sevdim tamam devlet uyudum şimdi diyor nasıl etkilendik
gece de ben tuvalete kalkmıştım bu uyandı baba kalk devlet annemi götürdü diye ağlıyooo
kuzum ne kadar içliymiş
sabah da ben okula giderken hazırlanıyorum bana diyor ki ahu yat da çorabını ben giydireyim

baksen şu sen cimcimeye ya evet çocuklar çok zeki ve içli oluyorlar o yüzden aslında çok dikkatli kelimeler kurmalıyız konuşurken bilgisayar gibi kaydediyorlar valla

ceylin aşmış olayı canım. baya büyük insan gibi konuşuyo. kıyamam ben ona devletten korkacak çocuk.
ekinsu mesajımı okudun mu.

X