2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Geçmiş olsun nazo, gerçekten zor işin hayatım.

Duyguuuu, bu yazdığını anlamadım:)))))ama yerimde oturduğum için emin değilim kızımın Türkiye cumhuriyetinde yaşayacağını:KK43:(

Maşallah eceye:)))))Şimdiden neyi nasıl yaptıracaklarını biliyor bu veletler:)))
Egehana da Anneannesi sen kimin oğlusun deyince anneanne diyor. Ben sorunca bana anne diyor, babası sorunca da baba diyor.
Bu şebeklikleri olmasa zaten:))))

evet çok da anlamlı olmamış::
hiç politik olmayıp,her önüme gelene evet dediğim için cumhuriyetin kalıcılığından emin değilim demek istedim..
canın sana tahinli kurabiye tarifi vericem hem kolay hemde mlz. az
2 çay bardağı sıvı yağ,
2 çay bardağı tahin
2 çarbağı pudra şekeri
alabildiğine un

şimdi canım karbartma tozu yok yazmadım zaten hamur zor toplanıyo şaşırma kulak memesi kıvamında olacak istediğin şekli verebilirsin ben yuvarlak şekil veriyiordum ama bir kere hamuru merdene yardımı ile çok az açtım tabi bi 2cm kalınlığında sonra bıçakla baklava şeklinde kestim 190 derece fırında pişene kadar anlıyon zaten ortlama 25 dk. ioluyo. ama çok hoş. ağızda dağılıyo bazı kişiler tereyağlı kurabiye bile zannediyo ayyyy bende özendim şimdi valla yapacam bende akşama çaya bence yap canım sonara bana haber ver ama nasıl oldu şimdiden afiyet bal şeker olsun

canım teşekkür ederim birazdan deneyeceğim:))

merhabalar:))
umarım iisiniz.
boncuk oğlun gayet ii yio nie dertleniosun??maşallah:)
esracım ya nasılsın,çok hayırsız oldum ne zaman niyetlensem bişi oldu arayamadım,berrak'ımı öp benim için:))

evet çok da anlamlı olmamış::
hiç politik olmayıp,her önüme gelene evet dediğim için cumhuriyetin kalıcılığından emin değilim demek istedim..

canım teşekkür ederim birazdan deneyeceğim:))

merhabalar:))
umarım iisiniz.
boncuk oğlun gayet ii yio nie dertleniosun??maşallah:)
esracım ya nasılsın,çok hayırsız oldum ne zaman niyetlensem bişi oldu arayamadım,berrak'ımı öp benim için:))

merabalar duygucum saydığım öğünü kendi isteğiyle yemiyo zorla veriyorum ama sizlerinde sanırım öğünleri böyle yani bu öğünlerin dışında ekstre bişey yok galiba aman sağlıklı olsunlarda dimi bi hastalanıyorlar gözlerinin içine bakıyoz gezsin dolaşsın bağırsın çağırsın diye :)

slm kızlar nasılsınız:hulya:metin yedide gece uykusuna yattı harika bir cmt gecesi beni bekliyobayanssulusmilekaanım kucagımda agulamaya basladı öpmeye doyamıyorum mis kafasını iyiki de dogurmusumbayanssulusmile
filiiiiiiiiiiiz bende hamileyken üçüz annelerini okumustum isimleri filan cok komikti demek aynı yollardan gecicezkaydirigubbakcemile3
okudum unuttum neyse burdayım daha
emeeeeeeeeel fotoları atsana bana

slm kızlar nasılsınız:hulya:metin yedide gece uykusuna yattı harika bir cmt gecesi beni bekliyobayanssulusmilekaanım kucagımda agulamaya basladı öpmeye doyamıyorum mis kafasını iyiki de dogurmusumbayanssulusmile
filiiiiiiiiiiiz bende hamileyken üçüz annelerini okumustum isimleri filan cok komikti demek aynı yollardan gecicezkaydirigubbakcemile3
okudum unuttum neyse burdayım daha
emeeeeeeeeel fotoları atsana bana

iyiki de doğurmuşum diyebilmene, hem senin adına hem kendi adıma çooookkk sevindim :)))

iyiki de doğurmuşum diyebilmene, hem senin adına hem kendi adıma çooookkk sevindim :)))

sevin tabii sekerim:ecrin_bebek:zor bir o kadar da güzel inan bana kaan biraz daha büyüsün en iyi oyun arkadası o olacak abisinin ....ne zaman kaan aglasa metin panik oluyo kagdeeeeeeşim diye acıklı bir sesle basından aglamıyo elif e de ablalık cok yakıscak annesi ama ben doguma yakın cok stres olup gözyası dökmüştüm keske yapmasaydım bunları keske:emir_bebek:

merabalar duygucum saydığım öğünü kendi isteğiyle yemiyo zorla veriyorum ama sizlerinde sanırım öğünleri böyle yani bu öğünlerin dışında ekstre bişey yok galiba aman sağlıklı olsunlarda dimi bi hastalanıyorlar gözlerinin içine bakıyoz gezsin dolaşsın bağırsın çağırsın diye :)

hahahah nil sizin yarınız kadar yio hem de zorlakaydirigubbakcemile3inciden soona en garip anne benim sanırım ama biz koyverdik gitti,sağlık tek önemli şey:))

ii akşamlar:))opuyorumnanaktan

fifoşş yattı canım tam 1 saatte:))
naber??
sen nie burdasın kocişinle vakit geçirsene:))

sevin tabii sekerim:ecrin_bebek:zor bir o kadar da güzel inan bana kaan biraz daha büyüsün en iyi oyun arkadası o olacak abisinin ....ne zaman kaan aglasa metin panik oluyo kagdeeeeeeşim diye acıklı bir sesle basından aglamıyo elif e de ablalık cok yakıscak annesi ama ben doguma yakın cok stres olup gözyası dökmüştüm keske yapmasaydım bunları keske:emir_bebek:

ayyy yerim ben o abi'yi, abi olmuşta kardeşini düşünürmüş :))) bende hem seviniyorum Elif'e arkadaş olacak diye, hem üzülüyorum sevgisi bölünecek diye ama ilerki yılların onlar için çok iyi olacağından eminim tabi. sizinkiler için çok çok daha iyi olacak yaş farkı daha da az çünkü. Amaaan olsun sıkıntı çekmeden güzel şeylere sahip olunmuyo napalım, Allah sabır ve sağlık versin hepimize yeterki

kızlar selam

fifoşcum hep aklımda da bende bu tembellik varken aktarma kablosunu bulamıyorum da :KK43:( çekmeceler o kadar karışıkki onat her çekmeceyi karıştırıyor diye herşeyin yeri değişti ne nerde belli değil ondan yani güzelim ama söz bu gece arıcam aklımdasın unutmadım seni, Metişinde emelll ayliinnn deyişi hep kulaklarımda kaanında gülüşü mis gibi kokuyordu valla çok güzeldi gelirim ben yine sevmeye valla çok tatlılar ikiside

duygucum nasılsın görüşemedik hiç

Bende son dakika doktor değişikliği yapmaya karar verdim ama iyimi kötümü bilmiyorum hakkımda hayırlısı bakalım, gittiğim doktorun özel muayenehanesi vardı, özel hastanelere ekstra para alarak gidiyodu, doğum yapacağım hastanede normalde 750 TL olan doğumu, o geleceği için 1800 TL'ye yapacaktım, artı epidural falan derken 2.500 TL'yi bulacaktı. Çok mantıksız geldi, zaten 25 TL muayene ücreti vermek varken her ay 100 TL muayene ücreti ödedim boşu boşuna. Ayrıca doktorda ne doçent, ne prof., ordaki doktordan bi farkı yok yani, Bende başka bi hastaneye gitmeye karar verdim ama şimdi doktora senden vazgeçtim diye nasıl söyliycem onu düşünüyorum :))

nerde yapcan dogumu filiz....
emeeeeeeeel istedigin zaman gel beklerim metin otomatige bagladı senin arkadasın kim diyoruz onat diyo bazen de honat:))tahmin ediyorum cekmecelerin halini ah birde bizi görsen

filiz bende degiştirmiştim son anda doktora da arkadasımın sehirdısından tayini buraya cıktı filan falan demiştim insan kendini sorumlu hissediyo da onların sanki cok umrundayız kurbanlık gibiyiz onlar için...

Üsküdar'da Yunus Emre var muhtemelen orası olacak, kuzenlerim orda yapmıştı memnun kaldılar, bugün gittim, doktorda oldukça cana yakın önümüzdeki cumartesi tekrar bi gidicem, olursa zaten o hafta içinde olacak,
evet ya bende de öyle bişey var, sanki mecburmuşum gibi kendimi öyle suçlu hissediyorum ki böyle şeylerde, halbuki o öyle bir fiyat farkı isterken hiç çekinmiyo, bu aylardır bana 100'er 100'er veriyo, bende buna bi kıyak yapiyimde az fark alıyım demiyo, ben ayıp olacak diye düşünüyorum, doktor iyiydi sempatik bi insandı ama bizde parayı sokaktan toplamıyoruz dimi ama

hahahah nil sizin yarınız kadar yio hem de zorlakaydirigubbakcemile3inciden soona en garip anne benim sanırım ama biz koyverdik gitti,sağlık tek önemli şey:))

ii akşamlar:))opuyorumnanaktan

valla doğru arkadaşım bende artık vazgeçecem sağlık en önemlisi. napattın şekerim yaptım kurabiyeyi.

kuzicim hakkında hayırlısı olsun canım gönlün nasıl istiyosa öyle yap hem boşver doktoru düşünme sanki onlar bizi düşünüyorlarmı.

X