2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

slmlaar ben anneme gidicem yarın temizlik fln yok bol çamaşır ütü var:KK43:
10gün yokum şimdiden ii bayramlar diliorum hepinize..

Antalyadayiz hava süper iyiki gelmişiz oh tatil gibisi yok herkese iyi bayramlar boş bırakmayın siteyi
emelle meral nerelerde alooooo

herkese teşekkür ederim:))
2009 ocak annelerinin bayramını kutlarım insallah seker tadında geçer....

İyi geceler kızlar,
Hepinizin ramazan bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.
Deryacım Tatiliniz güzel geçsin inşallah.Burası sıcak , orasıda aynıdır.Tam tatil havası var buralarda, siz antalyadan ne zaman döneceksiniz.Ben bayramdan sonra ki hafta sonu antalyaya gideceğim.Ama sanırım dönersiniz o zamana.
Ben bu günlerde fazla giremiyorum, bizim ev kalabalaık.Kızkardeşlerim, eşleri, karya, bir de bizler vardık.Az önce de anneannem , teyzem dayım, yengem geldi.Bayramımız epey kalabalık geçecek.Sanırım fazla giremem bu hafta sonuna kadar.Hepinizi öpüyorum, bebişleride öpüyorum.Kendinize iyi bakın.

iyi bayramlar diliyorum bende herkese benim bayramin yalniz gecti herzamanki gibi:KK43:
esim ise gitti Defnede krese normal bir gunden farki yoktu.
insallah gelcek yil bende kalabalik bir ortamda olabilirim.

iyi bayramlar kızlar

bende bursadayım annemdeyim kaç gündür netim yoktu giremedim yarın kısmetse dönüyorum istanbula

deryacım iyi tatiller

bayramlıklarınız çok güzel iyi günlerde giydirin kızlar ben almadım geçen sene kış çıkarken aldığım birkaç birşey vardı 1-2 kez giydi giymedi onları giydirdim zaten üzerinde 1-2 saat ancak durmuştur hemen kirlendi :)

papyrus hoşgeldin
tuğbacım sende hoşgeldin unutmadık seni

herkese iyi bayramlar
biz de bu bayram evimizdeyiz ama konyadan teyzemgil geldi Allahtan yalnız değiliz
ilk gün kocayaylada pikniğimizi yaptık
bugün de biraz arkadaşları dolaşacağız
tuğba siz de biz gibi uzun bir aradan sonra evinize geldiniz öğretmen kaderi işte:))
papyrus sen de hoşgeldin

Bu Ocak anneleri serdi iyice ben Antalya'da buldum bir Ocak 2009 annesi :)) 4 Ocak doğumlu aynı aysegulun kızı bu kadarmi benzer

gecikmelide olsa herkesin bayramını kutluyorum balıkesire gittik bugün dönebildik acaip yorgunum ama buaya uğramadan yatmim dedim öpytüm kuzuları ve annelrii

günaydın kızlar

gecikmelide olsa herkesin bayramını kutluyorum balıkesire gittik bugün dönebildik acaip yorgunum ama buaya uğramadan yatmim dedim öpytüm kuzuları ve annelrii

hoşgeldin incicim yollar çok kalabalıkmış dün iyi gelebilmişsiniz

oooo deryacım seni bu saatte burada görmek ne güzel oy kullanmayamı gidiceksin erken kalkmışsın

günaydın herkese

geçmiş bayramınız kutlu olsun...

derya antalyada nerede tatil yapıyorsun_? tahtalı teleferiği var gitmeni tavsiye ederim manzara müthiş tabi teleferikle yukarı çıkmakta bir o kadar heyecanlı..

Balım kundudayiz Hotel'den çıkmaya niyetim yok burası çok güzel
Emelcim oy kullanamıyoruz maglesef Pazartesi donüyoruz istanbula

Merhaba kızlar nasılsınız.Bayram bitti ,bizim ev boşaldı.O kadar kalabalıktan sonra , ev çok boş geldi:)))Egehan bile karyayı yolcu ettikten sonra çok mahzunlaştı.
Deryacım tatilin iyi geçmiştir inşallah.Bugün hava serinlemeye başladı, sanırım antalyada da yağmur varmış.Sizin orada da var mı_?
İnci, sen de hoşgeldin canım.

X