2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

ooofff ben de cok halsizim neden böyle oluyorum ki anlamadim...
daha iki gun once hastaneye gittim serum verdiler halsizligim icin ..
dr normaldir olur bazen dedi...ama elimi kaldiracak halim yok((((

evet canım uçakla gidiyoruz. ilk binişim değil havalimanında çalışıyorum ben o yuzden çok bindim. en rahat ulaşım aracı hiç heyecanlanma rahat rahat git bence... nereye gideceksin

Eşimin memleketine gideceğiz Malatya'ya teşekkür ederim ilgilendiğin için....

mrb arkadaşlar benim morelim cok bozuk bugün kalp atışları için gittim herşey gayet normal ama yapdırmış olduğum testlerde sarılık cıkdı bebeğin kalp atışına bile sevinemedim tekrardan karaciğer enzimleri için test yapdırdım bakalım saat de çıkıcak sonuçlar bu konuda pek bi bilgim yok bebeğe nasıl bi zararı olur ve bende etkisi ne zmana kadar sürer tedavi imkanımd ayok bebek olduğundan dolayı neyapmam gerekiyor bilmiyorum doktoruma sordum riski nedir diye tam net bi cvp vermedi gecişdirdi sanki hiç şansım yok doktor konusund akendime başka bi r doktor bulamm lasım bu arada kilo idim kilo almışım (((( çok hızlı kilo almam iyi değil

çok Geçmiş Olsun Cnm çok Dikkat Et Kendine Inan çok üzüldüm Umarim Hemen Düzelersin...
Bencede Başka Bir Dra Gitsen Ii Olur

Bence de canım, başka bir doktor araştır ve git bir an önce. Sana netten bir yazı baktım.İstersen bir oku. Test sonucunda hangi sarılık türü çıktı bilmiyorum,ama sana bir faydası olur sanırım.
http://www.e-gebelik.net/gebelik_ve_enfeksiyonlar/hepatit.asp
burada biraz açıklama yapılıyor, bebek için önemli olan, doğduktan sonra yapılması gerekenle diye.Hiç olmazsa biraz bilgi sahibi olmuş olursun.Geçmiş olsun aynı zmanada.

çok teşk ederim verdiğin adresi okumuşdum bebek için okadarda r,iskli bi durum yok bugün 12,30 da test sonuçlarım çıkar artık sonuca göre davranıcam .

barclicim sen eminmisin?? hamileyken kesinlikle HICBIR ASI yapilmaz sakin derim kesinlikle asi olmayin.

benim bi kizim var sükür onda ne asi ne baska bisey olmadim
suan ikinci yavruma hamileyim ve doktorlar asiyi hicbir zaman önermiyor!!

cnm sakıncalı olsa yapılmaz ki bu aşılar yapılması gerekiyo bu aşıların en azından bana öle dediler.araştırdığıma göre gebelikte tetanoz aşısı gereklimiş.

Gebelikte Yapılması SAKINCALI Olan Aşılar

Kabakulak
Kızamık
Kızamıkçık
Çocuk felci
Çiçek
Sarı humma

Gebelikte Uygulanabilecek Aşılar

Tetanoz/difteri
Hepatit B
İnfluenza (grip)
Pnömokok
Hepatit A
Kolera
Meningokok
Tifo-paratifo

geçmiş olsun canım umarım hamileliğine ve bebişine bi sorun yaratmaz hayırlı haberlerını beklıyoruz

belki yurtdışında yapılmıyordur ama burda yapılıyor çok faydalı doğum esnasında özellikle alet kullanımına bağlı mikroplara karşı.

smrisk canım geçmiş olsun tedavi edilebilecek bişeyse hiç korkma boşuna vardır bi çaresi başka bir doktorada git istersen daha detaylı bilgi alabilirsin belki.
kızlar bu sağlık ocağı aşı falan kafam karıştı ya benimde hiç bilgim yoktu bu konuda yarın ilk iş bende sağlık ocağına gideceğim bilgi almak için.ama doktoruma sormadan hiçbirşey yaptırmam.bence sizlerde önce doktorlarınıza danışın arkadaşlar.

valla dokturum bana bı kagıt verdı ondan hafta hafta ne yapılacagı yazıyor o yuzden hıc sasırmıyorum bazı seylere tetanoz asısı 20-22 hafta arası yapılacagı yazıyor zaten her gıttıgımde bı daha kı sefer neler yapılacagını da söylüyor

kızlar bişiy sorcam sag ve sol yumurtalıgımda hafif hafif bazende şiddetli batmalar oluyo bebek büyüdügü için mi sizce bide kasık agrılarım devam ediyo sizde durum nasıl var mı böyle şikayetler yoksa ben mi nazlanıp abartıyorum...

bende olmuyor canım 5-6 haftalıkken oluyordu sonra bı daha hıc olmadı belkı kısıden kısıye degısen bı durumdurCADIARZU

canım kasık ağrısını bilemiyeceğim ama batmalar bende de hala oluyor o seninde dediğin gibi rahmin büyümesinden kaynaklanıyor endişelenme bence ama doktora gittiğinde de sormayı ihmal etme

geçmiş olsun canım,acil şifalar diliyorum.:teselli:

arkadaşım aradı karaciğer testlerim temiz çıkmış sarılık var sadece umarım oda hemen gecer int araşdırdım herangibi riski yok doğumdan hemen sonra bebişe aşılar yapılıyormuş umarım baskada sorun olmas. aranızda ikili veya 3 lü tarama testi yapdıran varmı kaça yapdırdınız özeldemi yapdırdınız. benim doktorum özelde ssk ile bağlantısıda var ama tahlillerde yardımcı olmuyor.henüz yolun başındayken iyi bi yer bulmam şart oldu

benim 7 haftaya kadar kasık ağrılarım vardı ama şimdi hiç yok desem yeridir.geçen gün dikkat ettim üşüttüğüm zamanlarda hafif ağrım olabiliyo.dikkat et kendine.çok fazla ayakta kalındığında da ağrı olabiliyo.:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…