2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

çok saol cnm...inş hepimizin ki sorunsuz olur...a.s
valla cnm bende merak ediyrm bakalım ne nasıl olacak...ben gelişmelerden sizi haberdar ederim cnm...
evet cnm drun sölemezse sen sölersin ama bence kesin söler...öptm seni:teytey:

barclicim inşallah cinsiyetide belli olur ay ben çok merak ediyorumya herkez öğrensin istiyorum

barclicim inşallah cinsiyetide belli olur ay ben çok merak ediyorumya herkez öğrensin istiyorum

ayyy inş cnm ya erkek olduğu zaman drlar hemen sölüyolar ama kız olduğunda 5.aya kadar hatta 6. aya kadr bekliyolar ayy nasıl bekleriz o zamana kadar bilmemsüprizzzzz

sırf alttaki bebişimin gününü görmek için msj atıorum şu an kızlar çaktırmayın:) ama napiim bidaa bebişim 8 hafta bu günlük olmıcak bikerecik daha göriim

sırf alttaki bebişimin gününü görmek için msj atıorum şu an kızlar çaktırmayın:) ama napiim bidaa bebişim 8 hafta bu günlük olmıcak bikerecik daha göriim

ay ne diyim alemsin canim yaa :roflol:
ilk haftalarimda benim de olmustu ne guzel hep böyle olur insallaha.s.
ben de dr cagirmadan gidiyorum bebegimi goreyim diye dr diyor ki bugun randevun yok niye geldin..:roflol:
ben de napiyim dayanamiyorum hep onu gormek istiyorum..:sm_cool:

benim doktor kesin göstermez normal gidince bile 2 sn bakıyo
:1no2:
220 gün kalmışşş offff uyu uyan x 220 nasıl geçicek bilmiyorum bari cinsiyeti belli olsa böle hayal bile kuramıorum ay yokyok sağlıklı doğsun da o ben beklerim
a.s

canim ya ben de senin gibi dusunuyordum ilk haftalarimda ama baktim ki simdi 11.hftaya girmisim...zaman cok cabuk geciyor...tadini cikar bence...
cinsiyeti de 14.haftada falan belli olur galiba...bakalim ben 12. haftada dr a gidecem belli olacak mi ayyyyy cok merak ediyorum yaaaa.....

Günaydın kızlar herkeze yeni gelen arkadaşlara hoşgeldiniz diyorum nasıl gidiyor bakalım hamilelik benim fena değil mide bulantılarım hafifliyor inşallah geçicek en kısa zamanda...

günaydın arkadaşlar.benim üzerimdede sürekli bir yorgunluk.hiç birşey yapmak istemiyorum ya. siz nasılsınız.

Günaydın arkadaşlar, havanın sıcak olması dışında hiçbir sıkıntım yok şimdilik bakalım
hepinizin güzel bir gün geçirmesi dileği ile

Günaydin Arkadaşlar Anladiğim Kadariyla Herkes Ayni.yaz Yorgunluğumudur Nedir.bi Umursamazlik Var Bendede Sorma Gitsin.hep Uyumak Istiyorum.

Kizlar Biz Yine Iyiyiz Aslinda şu An 7-8. Aylarinda Olanlari Düşünsenize Bu Sicakta Nekadar Zor Oluyordur.

Evet doğru kesinlikle , zaten hep sevindiğim şey o oldu temmuz ağustos sıcaklarında daha 4-5 aylık olucaz. Hamileliğin en rahat döneminde olucaz. Allah kolaylık versin büyük hamişlere

Günaydın kızlar,
Gerçekten bu aylarda ağır hamilelik zor oluyor. En yakın arkadaşım geçen sene ağustosda doğurdu kızını, ne sıkıntı çekmişti sıcaklarda, Kan çiçeğim bende çok merak ediyorum, ikili testte dört boyutlu ultrasonda görecekmişiz bebeği, 12. haftamızda olacağız acaba cinsiyetini de görürmüyüz?CADIARZU

Ben yarın gidiyorum ikili test için bakalım çok heyecanlıyım, bende merak ediyorum cinsiyeti belli olur mu diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…