2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Slm arkadaşlar,

Kulübe bugün katıldım. Ben de Ocak annesiyim. Bebişim şu an 7+2 ve muhtemel doğum tarihi 31 Ocak. Geçen hafta doktora gittik ve kalp atışını gördük. Çok güzel bir duygu, Allah herkese nasip etsin inşalllah...

buralardayım canım ama işler yoğundu bu aralar giremedim.merak ettim herkesleri napıyo diye geriye dönüp hepsini okumaya çalıştım.sen bizler içinde bol bol dinlen ve eğlen.bizde şimdiye kadar her sene biryerlere gittik ama çocuk 3 yaşına gelene kadar zor olur gibi geliyor bana.yada annelerden birini alacağız yanımıza.arkadaşım gitti geçen sene çocukla hiçbirşey anlamadım diyo.hava değişikliği çocuklar hastalanmış havuz güneş falan.gece çocuklar erkenden uyumuş gündüzde uyuyorlar tabi odaya kapanıp kaldım dedi.

lilam ben kızım 14 aylıkken tatile gitmiştim.bebek arabasını da almıştık uyuyunca yatırıyorduk.biz nerde o orda gezdik valla hiç odaya kapanmadık çok şükür hastalanmadı da.kendisi de bayılmıştı tatile.deniz ve havuz hastası benim kızım zaten.demek istediğim çocuklarla da çok güzel tatil yapılıyor.endişelenme canım.çok da zor olmuyo.bebekle denizde havuzda eğlenmek çok hoş bi eğlence

hoşgeldin canım. hayırlı olsun. nasıl harika bir duygudur bilmezmiyiz :sm_cool: allah her isteyene versin inşallah. sağlıkla alalım canım kucağımıza bebişlerimizi

günaydın canım ben bombayım bugün bebişimizle ilk tatilimize çıkıyoruz :dance:

canım uçakla mı gidiyosunuz?ilk gidişin mi uçakla bende düşünüyorum uçakla tatili fakat ilk olucağı için biraz tedirginim eşimde yanımda olmıyacak o kendisi arabayla gidecek.

Hoşgeldin canım.Umarım bebişini hayırlısıyla kucağına alırsın.a.s.a.s.a.s.

Hoşgeldin melodi, bence de onların kalp atışlarını görmek çok güzel bir duygu.

canım uçakla mı gidiyosunuz?ilk gidişin mi uçakla bende düşünüyorum uçakla tatili fakat ilk olucağı için biraz tedirginim eşimde yanımda olmıyacak o kendisi arabayla gidecek.

evet canım uçakla gidiyoruz. ilk binişim değil havalimanında çalışıyorum ben o yuzden çok bindim. en rahat ulaşım aracı hiç heyecanlanma rahat rahat git bence... nereye gideceksin

kızlar bişi sormak istiyorum sağlık ocağına isminizi yazdırıp her ayda oraya kontrole gideceğinizi biliyomusunuz???*

hoşgeldin canım.gerçekten çok güzel bir duydu bu.allah isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu.hayırlısı olsun canım. sağlıklı bir hamilelik geçirirsin inşallah:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…