2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

kizlar tetanoz asisi tam olarak kacinci haftada yapiliyor bileniniz var mi??merak ettim de beni aydinlatin neolurrrrrrrrrrrrrr:)))))))

cnm bak şimdi sağlık ocağına gidp ben hamileyim diyosun her ayda orda kontrollerin yapılıo ben bugün gttim bana her ayın 17sinde geleceksn dediler...gelecek aya tahlilin var aç gelin denildi ağustosta da aşın var denildi o kadar...

cnm bak şimdi sağlık ocağına gidp ben hamileyim diyosun her ayda orda kontrollerin yapılıo ben bugün gttim bana her ayın 17sinde geleceksn dediler...gelecek aya tahlilin var aç gelin denildi ağustosta da aşın var denildi o kadar...
bunu gittiimiz hastane yapmaz mı ya zaten her ay gidiorum doktor kontrolüne aşıyı sadece sağlık ocağı mı yapıo

hmm..tesekkur ederim canim saol...a.s.ben bunu dr a bir söyleyeyim bakalim ne diyecek...:uhm:

cnm alışsan ii olur çünkü bebişin olduğunda da oraya gideceksin onun aşılarıda orda yapılacak boyu kilosu ölçülecek ama bilemem tabi yaşadığınız yerlerde hastane yapar mı yapmaz mı benim bildiğim sağlık ocağına gidiliyo..tabi siz yinede kendi drunuza sorun

kızlar bişi sormak istiyorum sağlık ocağına isminizi yazdırıp her ayda oraya kontrole gideceğinizi biliyomusunuz???*

nıye kı sart mı sağlık ocagına gıtmek ben sevmedıgım ıcın oyle yerlerı hıc aklıma gelmedı dogrusu gıtmeyı de dusunmuyorum

cnm drun sana zamanı gelince bence söler sadece sağlık ocağı yapıyo bu tip aşıları ve senin her ay kilona tansiyonuna kan değerlerine ve bebeğin kalp atışlarına bakılıyo..2 doz tetanoz aşısı olacağız..onlar sana hangi haftalar gelmen gerektiğini sölüyolar ve doğumdan 3 ay sonra da 3.aşını yapıyolar bildiklerim bunlar kızlar

teşekküe ederim bilgilendirdiin için bi uğrayalım bakalım sağlık ocağına mutlaka biliolardır ne yapılması gerektiğini ihmal etmeyelim

nıye kı sart mı sağlık ocagına gıtmek ben sevmedıgım ıcın oyle yerlerı hıc aklıma gelmedı dogrusu gıtmeyı de dusunmuyorum

güzelim gidip gitmemek sana kalmış ben sadece sizi gitmeniz kayıt olmanız konusunda bilgilendirdim.ama bu uygulamalrın başka yerde yapıldığını sanmıyorum...bu aşıları da olmak gerekiyo die biliyorum

teşekküe ederim bilgilendirdiin için bi uğrayalım bakalım sağlık ocağına mutlaka biliolardır ne yapılması gerektiğini ihmal etmeyelim

bişi değil cnm..evet cnm en ii bilgileri onlardan alırsın.. bencede ihmal etmeyin bu aşılar gerekli olmasa yapılmaz....a.s.

güzelim gidip gitmemek sana kalmış ben sadece sizi gitmeniz kayıt olmanız konusunda bilgilendirdim.ama bu uygulamalrın başka yerde yapıldığını sanmıyorum...bu aşıları da olmak gerekiyo die biliyorum

tabi canım yapılması gerekiyor ama gittiğin hastanede de yapılıyora.s.

ya arkadaşlar şu tetanoz şısını ben en son vurulduğumda gece hastanelik olmuştum bir ateş kolumda şişti şimdi yine aynısı olur diye korkuyorum

korkma cnm aynısı olmaz inş ama ne yapalım bebiş için değer dimi sen içini ferah tut güzelim

Ben gebelikte tetenoz aşısı olunduğunu ilk defa duyuyorum daha önce hiç yaptırmadım.Yeni bişey mi bu?

kızlar herkese iyi akşamlara.s.
hiç keyfim yok o yüzden 3 gündür nete giremiyorum bi yorgunluk bi halsizlik valla canım hiç bişi istemiyor.kitap okumayı çok seven ben bi satır okumaya üşeniyorum
anlıycanız acayip bi bezginlik var bende nasıl geçer ne olur bilmiyorum ama psikolojim çok bozuklaelaelaelaelae
yazılanların hepsini okuyamasamda biraz göz gezdirdim bu sağlık ocağına gitme olayından benim de haberim yoktu yarın bi araştırayım bakalım gerekliyse gideriz tabiia.s
bu arada aramıza yeni katılan arkadaşlar varsa onlarda hoşgeldia.s.

Canım geçmiş olsun.Aynı şey bende de var.Bugün öğlen üçe kadar uyudum.Geçicek inşallah üzme canını ..

slm kızlar umarım herşey yolundadır,bebişler iyidir.))
bende bikaç gündür giremiorum,çok koşuşturma oluo bu ara,sonra hiçbişeye halim kalmıo,sıcaklarda bastırdı,
bu arada izmirde olan arkadaşlar,doğum için nereyi düşünüosunuz araştırdınız mı hiç ?

X