2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

ben yine kötüyüm senağlama dün hastaneye gittim 4 ünite serum verdiler içine mide bulantısı için ilaç koydular ama nafile eve gelir gelmez başladım yine kusmayaklava:

hera cım cok gecmiş olsun bulantılarının en kısa zamanda gecmesi dilegiyle...

marsg secen magazasının bakırköy de de subesi var adresini yazıyım ebuzziya cad. tasevler sk. no:8\1

umarım o subesinde güzel şeyler bulursun ben koca magazada iki üç sey begenebildim diger kıyafetler cok kadınsı geldi bana

tatilini de harika gecirmen dilegiyle benim eşim biraz takıntılı bu konuda ucaga binmeme de uzun yolculuk yapmama da karsı bizde kacabilirsek haftaiçi agva tarafına gidebiliriz...

çok sağol canım. bakıcam mutlaka bakırköydeki magazasına... benimde pantolonların belleri sıkıyor kilo almadım ama şiş resmen karnım. tatili önceden ayarlamıştık parası falan ödenmişti bebiş süpriz yapınca doktor da sorun yok git değince çok sevindim. çünkü çokkk ihtiyacım var. ağva süper bir kere doğum günümde gitmiştik. gidilen yol bile ağaçlık huzur veriyor insana.

iyiyiz canım çok şükür. ama çatlıyoruz cinsiyetini öğrenmek için , isim bulmak ve kıyafet almak için :dance:

bende cinsiyetini merak ediyorum ama ne yalan söyleyeyim sizin kadar hevesli değilim kızlar. belki de ikinci bebek olduğundan bu kadar rahatım.ama ilkinde sizin gibiydim bende.

teşekkür ederim arkadaşlarım a.s. umarım en kısa sürede geçer dayanmak zor. işe de gidemiyorum yakında atcaklar beni inş. 12. haftadan sonra geçer umutla bekliyorum

heracım sana çok gecmiş olsun umarım en kısa zamanda gecer, benim mide bulantım olmuyor ama son günlerde geceleri cok bulanıyor, suyu fazla içdiğimde mide bulantım artıyor cubuk kreker iyi geliyor bilgin olsun. marsg senin adına cok sevindim sana bol güneşlenmeler değişiklik olur, keşke bende gidebilseydim kiskandim bak simdiii ühüüü ühüüü

meraba arkadaşlar,hemen herkes ii okuduğum kadarıyla,çok sevindim .
hera seni çok ii anlıorum ,en yakın zamanda biter umarım bulantıların biz de bugün 11 hafta olduk ama bulantılar devam(
marsg sana da ii dinlenmeler ,keyifli günler:))

evet cnm öğrenenler var gebelik bölümüne bakarsan orda da bi arkadaşımız 12+3de öğrenmiş oğlu olacağını

ben yine kötüyüm senağlama dün hastaneye gittim 4 ünite serum verdiler içine mide bulantısı için ilaç koydular ama nafile eve gelir gelmez başladım yine kusmayaklava:

Çok geçmiş olsun hera796. Gerçekten çok zor bir durum yaşadığın.Umarım bir an önce geçer.

selam arkadaşlar 3-4 gündür giremedim masılsınız bebişler nasıl?heracım geçmiş olsun canım az daha dayan inşallah 2 haftaya kadar geçer.marsg sanada iyi tatiller umarım çok eğlenirsin.bende çok istemiştim ama eşim çok tedirgin benden çok dert ediniyor kendine ya bişey olursa diye.seneye gidermişiz nasıl olacaksa 5-6 aylık bebekle tatilemi gidilir :))))

isimlerde yazmışsınız bebeklere bende aklımda olanları yazayım.kız olursa berrak yada gülce erkek olursa kayra yada yiğit istiyoruz.

sağol canım. nerelerdesin... seneye de gidicez bebişimizle tatile... eylül gibi harika olur havalar ne sıcak ne soğuk. alışsın şimdiden biz hiç durmayız eşimle. görmediğimiz yer kalmadı çok gezeriz.

isimler çok güzel bu arada.. kayra kız ismi olarakta kullanılıyor bilgine...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…