2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

kizlar ben de birkac isim buldum...
Erkek olursa; EREN ya da SERKAN
Kiz olursa da ; ESRA ya da SELIN dusunuyorum ama esim Arda koyalim diyor kiz olursa da Aslihan koyariz diyor ama benim bulduklarim daha guzel degil mi?????

bizde iiiz cnm çok saolyerimseniben:1hug:

benimde belim ağrıyo başkada şikayetim yok:icecream:

tesekkur ederim canim saol..:1hug:
demek senin de belin agriyor benim de agriyor...gece bir uyandim felaketti ama sonra gecti ara ara giriyor dr normal diyor ama hayirlisi...Allah yardim etsin insallah hepimize..:1hug:

sevgiler...a.s.

herkese günaydınlar inş herkes dünden daha iyidir.Herkes bebeğine isim bile düşünmeye başlamış benim aklımda bişey yok yarın kalp atışları için gidicem inş sorunsuz olur. sonraki haftalardada sanırım cinsiyetini öğreniriz daha düşünecek cok zamn var allah önce sağlıklı bebekler nasip etsin.

sağol canım uyarıların için. doktorumda aynılarını söyledi insan tedirgin oluyor ama umarım allahında izniyle bunları da atlatıcaz.

günaydın hanımlar ve bebişler nasılsınız. ben yarın tatile gidiyorum o yüzden içim içime sığmıyor bugün çok harikayım...:))

canım fiyatlar çok iyi. ben avrupa yakasındayım bakırköyde var mı acaba biliyormusun .hiç bilmiyorum daha hamile kıyafetleri nerelerde satılıyor.

günaydın canım ben bombayım bugün bebişimizle ilk tatilimize çıkıyoruz :dance:

ay çok güzel inşallah bizde çıkabiliriz. çok dikkat et güzelim ya pis yerlerde denize girme havuza hiç girme birde denize ya da havuza sakın atlama yavaş yavaş gir rahatsız etme miniği kendine iyi bak... :a015:

ben yine kötüyüm senağlama dün hastaneye gittim 4 ünite serum verdiler içine mide bulantısı için ilaç koydular ama nafile eve gelir gelmez başladım yine kusmayaklava:

ben yine kötüyüm senağlama dün hastaneye gittim 4 ünite serum verdiler içine mide bulantısı için ilaç koydular ama nafile eve gelir gelmez başladım yine kusmayaklava:

ah canımmm çok geçmiş olsun nasılda ağır geçti bu günlerin. biraz daha sabır miniğin dediği gibi 4. ayımızda çok rahatlıycaz güzelim. çok geçmiş olsun

ay çok güzel inşallah bizde çıkabiliriz. çok dikkat et güzelim ya pis yerlerde denize girme havuza hiç girme birde denize ya da havuza sakın atlama yavaş yavaş gir rahatsız etme miniği kendine iyi bak... :a015:

inan sadece yatıp dinlenicem... o kadar ihtiyacım var ki deniz havuz gözümde yok hiç. yemekte yiyemiyorum. sırf yatmaya gidiyorum anlıycağın sırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…