2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

nasılsın canım nasıl gidiyor hamilelik? ya nasıl olduda sadece 1 kilo alabildin maşallah ben 5 kilomu alıyorum valla. eskiden 48 kiloyu geçemezdim herkez bana kilo almamı söylerdi alamazdım 52 olabildim ve hamile idim şimdide 57 yolundayım kabus gibi hiç yaşamadığım kilolar çok moralim bozuluyo senağlama

günaydın canım ... çok şükür güzel gidiyor. bu harika duyguyu yaşamak bile hayat veriyor bana. benim mide bulantım var güzelim. herşeyi yiyemiyorum. o yüzden alamıyorum kilo. senin yoksa bir şeyin rahat yiyorsundur. al gitsin boşverrr hiçte moralini bozma kilon az çünkü.

günaydın canım ... çok şükür güzel gidiyor. bu harika duyguyu yaşamak bile hayat veriyor bana. benim mide bulantım var güzelim. herşeyi yiyemiyorum. o yüzden alamıyorum kilo. senin yoksa bir şeyin rahat yiyorsundur. al gitsin boşverrr hiçte moralini bozma kilon az çünkü.

mide bulanması diye birşeyi hiç yaşamadım aksine maşallah iştahım aldı başını gidiyor artık sakız çiğniyorum valla biraz yatışsın diye. ah şu hamileliği 18 kilo ile bitirsem başka bişey istemiyorum canım ya ama vallahi üzülüyorum hiç bilmediğim kilolar bunlar ya

mide bulanması diye birşeyi hiç yaşamadım aksine maşallah iştahım aldı başını gidiyor artık sakız çiğniyorum valla biraz yatışsın diye. ah şu hamileliği 18 kilo ile bitirsem başka bişey istemiyorum canım ya ama vallahi üzülüyorum hiç bilmediğim kilolar bunlar ya

yaşama daha iyi inan kilo almayı tercih ederdim. şu mide bulantısını çekmektense. su bile koyuyor desem inanmazsın dimi ama yaşayan bilir :)) sakız beni çok acıktırır. meyve ye bol bol. bende kendimi bildim bileli zayıfımdır. yadırgıyor tabi insan. ama olsun bebeişlerden sonra eski halimize geliriz. sıkma canını...

doğru sölüyorsun canım herşeye şükür etmeli insan. ama hamilelik psikolojisi işte insan kendine engel olamıyor marsgcım

kızlar ikili testlerinizi ne zaman yaptırıyorsunuz?????? benimki 1 temmuzda çok korkuyorum inşallah hepimizin bebişleri sapasağlamdır.

Benim ikili test cuma günü olacak, bende merakla bekliyorum hemde belki cinsiyeti de belli olur mu diye ümit ediyorum.

kızlar ikili testlerinizi ne zaman yaptırıyorsunuz?????? benimki 1 temmuzda çok korkuyorum inşallah hepimizin bebişleri sapasağlamdır.

dr.muz ikili testi 12 hafta da istedi yani temmuzun 3. haftasına denk geliyo.ayrıca drmuz cinsiyetini de söyliycekmiş o gün gittiğimizde.inşşallahbenim ve herkesin bebişleri sağlıklıdır.güzel haberlerle döneriz inş.a.s

merabalar:))
benim 2'li testim 24 haziranda 12.hafta da ,umarım bi problem olmaz,hiçbirimiz de ..
bu arada son listelerde hiç yokum ben ,kendimi kötü hissediorum ,eklemeyi unutmayın lütfen:KK43:(

bu arada bu takvim ben de olmuo herkesin dediğini yaptım en son dün geceki gibi adres çubuğundan kopyaladım ,olmuoooo!!herkese yardımları için teşekkür ederim:))aşağıdaki minik kutu benim takvimim olsun bi süre artık!!

günaydın herkeze hamişler bugün bende yanma ve ağrı gibi bişey var ara ara geliyor midem kas katı kesildi valla çok korkuyorum sanki hazımsızlık çekiyorum gibi ama dün akşamdan beridir devam ediyor sizde de oluyormu bu arada isim düşündünüzmü bebişlere merak ettimCADIARZU

X