2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

günaydın canım.korkma canım gaz yapmıştır belki.dikkat et yediklerine.evet isim düşündük.belki daha erken ama yine de isimler hazır.kız olursa DURU erkek olursa ARDA .eşimfanatik galatasaraylı o yüzden erkek olursa arda diye tutturdu.bense erkek ismi olarak cesur istiyorum.ama hiç şansım yok gibi görünüyo :sm_confused:

bende temmuzda gidicem ikili teste. inşallah hayırlı haberlerle döneriz hepimiz. sonucu hemen veriyorlar mı acaba ? bbir de ben 4 boyutluya giricem inşallah cinsiyeti görünür arkadaşlarımın hep dört boyutluda göründü :))

Son düzenleme:

geçmiş olsun canım... herşeyi yaşattı bu hamilelik bize.

erkek : çağhan
kız : lidya

kızı ben erkeği eşim buldu ama eşim erkek olucak diye çok hevesli kısmet

biz daha düşünmedik
aslında eşim hep kız olursa illaki zeynep olacak diyordu ama geçen gece bir düğüne gittik masada oturan üç çiftinde kızlarının adı zeynepti o yüzden vazgeçti.
Şimdi düşünüyoruz bakalım ama çok yavaşız bu konuda:)

bende zeynep istiyorum aslında ilk ismini. annemin ismide zeynep... babasının biriciği demekmiş zeynep.
zeynep duru koydu bir tanıdık. karşı komşumda sırf zeynep :)

Bende daha bel ağrısı yok, ama göğüslerim büyüdü. Yüz üstü üzerlerine yatamıyorum.Am ahoşuma da gitmiyor değil, daha önce küçücüktüler:sm_cool:

benimde göğüslerim çok büyüdü acıyorlarda
acaba hep bu hızlamı büyüyecek o zaman yanarım valla.
85 beden kullanıyordum iki gün önce aynı modeli 90 beden olarak aldım

Benim göğüslerimde aldı başını gidio en sinir olduğum şeyde gömleklerimin düğmeleri patlıo geçen önden düğmeli bi elbise giydim alışverişe çıktım.Kasada beklerken bide ne görim bütün sütyenim ortada düğmeler patır patır açılmış.Utancımdan yerin dibine girdim.Eve gelir gelmez o elbise dahil olmak üzere bütün gömleklerimi kaldırdım hiçbirini görmek istemiorum

Ben bilseydim yazlıklarımı çıkarmazdım. Hiçbirini giyemiyorum pantalonların belleri olmuyor tişörtlerin göbek kısmı ....O yüzden hepsini topladım görmemek için

Ben şimdi bu sene moda olan uzun elbiselere sardım.Acaip rahat karnımıda belli etmo.Tavsiye ederim:teselli:

benim henüz erken ama ne zman başlar göbiş çıkmaya merak ediyorum ve yaşdıkalrınıza güldüm benimkilerde aldı başını gitti, sabahları ağrıyor ağrıyor diye uyanıyorum eşimde gecicek gecicek diyor, daha 32 hafta var:mymeka:

kızlar suan 5|2 gunluk hamıleyım kanam var ve bel agrım var sabah bı parca kan dustu cok korkuyorum dr yatmamı onerdı progestan kullanıyorum daha bebegımın kesesını bıle gormedımsenağlamasenağlama

kızlar suan 5|2 gunluk hamıleyım kanam var ve bel agrım var sabah bı parca kan dustu cok korkuyorum dr yatmamı onerdı progestan kullanıyorum daha bebegımın kesesını bıle gormedımsenağlamasenağlama

canım dikkat et doktorunu muhakkak dinle sonra pişman olma. daha minik bebeşin görürsün. bizim gibi büyütürsün sende sıkma canını moralli ol. ama muhakkak dinlen.

sagolun kızlar yatıyorum bende yatıyorum yatagın ıcınde pc den arastırıyım dedım moral en ıyı ılactır saolun

ya ne güzel en azından sevimli bir isim benim eşimde erkek olursa mahir kız olursa zeynep(annesinin adı)diye tutturdu bende kız olursa ek olarak rüya düşünüyorum duru ismine bende bayılıyorum.

canım geçmiş olsun iş yapma evde yat uzan gerekmedikçe kalkma boşver bebeğin daha önemli şuanda dua edicem senin için allah sağlık versin canım

canım geçmiş olsun kendine dikkat et doktorunu ihmal etme allah sağlık versin bir an önce

ya ne güzel en azından sevimli bir isim benim eşimde erkek olursa mahir kız olursa zeynep(annesinin adı)diye tutturdu bende kız olursa ek olarak rüya düşünüyorum duru ismine bende bayılıyorum.

mahiri nerden bulmuş. bak kendi annesinin ismini koyuyor :)) senin işin zor güzelim. benimki demiyor iyiki aysel benimkinin annesi :sm_cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…