2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

almina, bu arada ikili test tarihlerine baktımda 11 ila 14 hafta arasında yapılıo,bızım için daha erken bu teste.

kızlarr içimizde 2.çocuğuna hamiş olan ve kilo problemi olan varmı acaba CADIARZU
ben hamiş olduğumu öğrendiğimde 61.7 idim bugün tartıldım 62.4 geldim bu hızla gidersem 100 kilo olurum heraldetatlicadiarzu

aslında en kesin cevabı yüzük verio,bayanlarda avuç içinde doğurganlık özelliğinden dolayı bir çekim oluyor ve cinsiyeti veriyor sana,ben bunu 7 sene ewwel öğrenmiştim o gün bugündür kimsede yanılmadı daha çok ilginça.s
arkadaşım o nasıl oluyo öyle bakimmmm

kızlarr içimizde 2.çocuğuna hamiş olan ve kilo problemi olan varmı acaba CADIARZU
ben hamiş olduğumu öğrendiğimde 61.7 idim bugün tartıldım 62.4 geldim bu hızla gidersem 100 kilo olurum heraldetatlicadiarzu

talyacım hiç canını sıkma bende öğrendiğimde 60 kiloydum şuan da 62 yim bide benim boyum 1.52 düşün yani benim oturup ağlamam gerek...senağlamasenağlamasenağlama

canım ya valla bizi top gibi yuvarlayacaklar böyle gidersesenağlama sen kaç aylıksın

istiridyeyim ve heracım ben ve bebişim çok iyi birazdan kahvaltı yapacağız kızımla.hava çok güzel insanın içi coşuyor herşey gönlünüzce olsun canlarım

valla şuan çok imrendim sana bizde çalışıyoruz böyle bir havada sabahları zor kalkıyorum zaten ne olcak benim bu halim yaa:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

slm hera,bende izmirdeyim sen nereye gidiosun dr merak ettim

canım ben smyrna arta gittim dr funda koçyiğit tek tercih sebebim evime yakın olmasıydı gebelik beklentim yoktu o yuzden daha önce gıtmedım doktora.hamile olduğumu ogrenınce de aklıma orası geldı ve gıttım

Benimde Kilo Problemim Var. Basküle Bile çikmadim Uzun Zamandir Ama.. şiştim Iyice... 4 Aylik Hamiş Gibiyim.. :KK43: Kendimi Kötü Hissediyorum Bu Yüzden.. Ve Kayinvalidemler Kilo Alma Tikinirsan şişersin Bilmem Ne Gibi Laflar Ediyorlar çok Moralim Bozuk.... AMA ELİMDE DEĞİLKİ 2 SAATTE ACIKIYORUM senağlamasenağlama

Benimde Kilo Problemim Var. Basküle Bile çikmadim Uzun Zamandir Ama.. şiştim Iyice... 4 Aylik Hamiş Gibiyim.. :KK43: Kendimi Kötü Hissediyorum Bu Yüzden.. Ve Kayinvalidemler Kilo Alma Tikinirsan şişersin Bilmem Ne Gibi Laflar Ediyorlar çok Moralim Bozuk.... AMA ELİMDE DEĞİLKİ 2 SAATTE ACIKIYORUM senağlamasenağlama

ya kızlar,hepinizi okuorum ne güzel iştahınız war kilo bile almışınız,benımse tam tersi hamıleliğe 58 ile başladım şu an 57 ,1 kilo kaybım war,yemek yıyemıorum hep tok hissi war bende,midem bulanmıor ama bi turlu yıyemıorumda,benım gibi olan war mı acaba

arkadaşım o nasıl oluyo öyle bakimmmm

denemek isteyenlere: alyansınızı bir ipe yada zıncir kolyede olabılır geçırıosunuz,masa gibi bir yere oturunkı eliniz titremesin,sol avucunuzu açık olarak masaya yatırın,diğer eliniz ile ipe geçirdığınız yuzuğu tutun,avucunuza yaklaştırın,1-2 cam yukarda olsun değmesın ama avucunuza,ve hareket etmesını bekleyın,sız sakın yuzuğu hareket ettırmeyın,2 farklı hareket war, daire çizerek dönerse yuzuk kız ,eğer dümdüz şekilde ileri gerı gıderse erkek anlamına gelıyor.denediğinizde eğer bu hamilelikten önce çocuğunuz warsa ilk hareket şu an olan cocugunuz olmalı,ılk hareketten sonra farklı bı hareket yapıosa diğer cinsiyetı belırler,eğer aynı hareket sureklı dewam edıosa oda sureye göre deişir,yanı eger hep kız hareketı war dıelım ve hiç değişmiyor o zaman 1 yada 2 kız anlamına gelır.bunu annenıze yada arkadaşlarınıza deneyın yuzugun hareketı sızı şaşırtacak,eşlerınızde yapın erkeklerde hiç hareket etmediğini göreceksınız.( eğer düşük ayada kürtaj warsa onlarıda gösterıo)

benim de 6 ocak herkeze sağlıklı hamilelik geçirmenizi dilerim. arkadaşlar çok sıkıntınız var mı

hoş geldın hasene,benımde 5 ocak gösterıo bakalım hayırlsı,şu ara tek sıkıntım yemek yıyemıorum 1 kılo wermışım,bulantı yok ama hiç bişey yıyemıorum,acayı derecede erık yıyorum mideme çok iyi gelıo sende warmı sorun

ezracım yüzük le cinsiyet belirleme yöntemimi deneyecem. bu benim üçüncü hamileliğim ama ilk bebeğim olacak inşallah sonuç çıkar. bu arada kilo konusunda merak etme bende 54 ile hamile kaldım şuan 52,9 kg im. folic içiyorum ve tekrar düşmesin diye bir ilaç. acayip şişiriyor beni yemek yiyemiyorum. 3 gündür rezene içiyorum. hem anne sütü için hem gaz hemde bebek için ileride çok faydalı

inşallah allah bebeğini kucağına almayı nasip etsın,yuzuğü denedıkten sonra paylaşırsan sewınırım.bu arada o folıc ten bana bıkkınlık geldı oda çok kötu yapıo,acaba bu kutu bıtınce devam edecekmıyız yıne folıc içmeye

denemek isteyenlere: alyansınızı bir ipe yada zıncir kolyede olabılır geçırıosunuz,masa gibi bir yere oturunkı eliniz titremesin,sol avucunuzu açık olarak masaya yatırın,diğer eliniz ile ipe geçirdığınız yuzuğu tutun,avucunuza yaklaştırın,1-2 cam yukarda olsun değmesın ama avucunuza,ve hareket etmesını bekleyın,sız sakın yuzuğu hareket ettırmeyın,2 farklı hareket war, daire çizerek dönerse yuzuk kız ,eğer dümdüz şekilde ileri gerı gıderse erkek anlamına gelıyor.denediğinizde eğer bu hamilelikten önce çocuğunuz warsa ilk hareket şu an olan cocugunuz olmalı,ılk hareketten sonra farklı bı hareket yapıosa diğer cinsiyetı belırler,eğer aynı hareket sureklı dewam edıosa oda sureye göre deişir,yanı eger hep kız hareketı war dıelım ve hiç değişmiyor o zaman 1 yada 2 kız anlamına gelır.bunu annenıze yada arkadaşlarınıza deneyın yuzugun hareketı sızı şaşırtacak,eşlerınızde yapın erkeklerde hiç hareket etmediğini göreceksınız.( eğer düşük ayada kürtaj warsa onlarıda gösterıo)

ÇOK İLGİN. AKŞAM DNİYCEM ÇOK MERAK EDİYORUM BEBİŞİMİN CİNSİYETİNİ :):dance:

inşallah allah bebeğini kucağına almayı nasip etsın,yuzuğü denedıkten sonra paylaşırsan sewınırım.bu arada o folıc ten bana bıkkınlık geldı oda çok kötu yapıo,acaba bu kutu bıtınce devam edecekmıyız yıne folıc içmeye

ezracım aynen banada bıkkınlık geldi midemi çok rahatsız ediyor. bu arada yüzüğü denedim erkek çıktı ama allah bilir yinede

Bu Arada Ben Daha Kese Bebk Falan Görmadim Kizlar.. P.tesi Dr.a Gidicem çok Heyecanliyim... Ama Zamn Geçmek Bilmiyor... Sizler Gördünüz Sağlikli Inşallah.. Allah Korktuğumuza Uğratmasin..

X