2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

tülincim merhaba korkma inşallah bişey olmaz kötü düşünme bende ocak 20 doğumum ama bulantım felan yok normal mi:sm_confused:

ezracım senin dr.na internetten baktım gerçekten çok iyi izmire gelince haziranda büyük bir ihtimalle prof.dr.yakup erata gideceğim herhalde sağol canım sen ikili tarama yaptırmayı düşünüyormusun

Arkadaşlar benimle aynı zamanda doğum yapıcak olan varmı?neler yaşıyosunuz?Bu benim ikinci hamileliğim 9 yaşında bir kızım var ama sanki ilk defa hamileyim Babyhoice yöntemini denedik bakalım hayırlısı bu yöntemi deneyen varmı?

ocak anişleri moralım cok bozuk.2 hafta once gıtmıstık keseyı gorduk dunde yıne gıttık sırf merakımızdan.bebegımı gorduk daha kucucuk zaten.pek anlasılmıyo.ama dr. 1 hafta gerı dedı.yanı 7.hafta olması gerek 6 gozukuyo ultrosonda.gelırken baska bır yol kullanmak zorunda kaldık yol cok bozuktu .buyuzden cok sarsıldım ve kasıldım.eve gelınce cook belım ayaklarım kasıklarımdan ıtıbaren sızladı sabaha kadar.ve bugunde hala bacaklarım sızlıyo.bırde mıdem bulanırdı.bugun hıc bulanmıyo.cook korkuyorum.ya bırsey olduysa dıye aglıyorum.zaten kucucuk.olmasın bısey bu sefer gıtmesın.bu sefer benı bırakmasın...

Tülin'cim kanaman yoksa endişelenmene gerek yok KORKMA bence miden bulanmamış olabilir.Allah inşallah bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip eder...

heracım nrmal doğum yaptım ve çok kolay olmuştu doğumum inşallah bu seferde kolay olur.beslenmeme de eşim çok dikkat ediyor bana kalsa bende senin gibi hiçbirşey yiyemezdim ama eşim meyve suyumu sütümü ve cevizimi yedim.inşallah sonraki aylarda iştahın açılır meraklanma

TESEKKUR EDERIM hepınıze ınsallah saglıkla bebıslerımızı kucagımıza alırız.kanama olmazsa sorun yok dımı kızlar.benım oncekı beebegımın karnımda kalbı durmustu hıc anlamamıstık kanama olmamıstı.o yuzden bırıncı tecrube kotu ya ,hep korkuyorum.kanamam falan yok cok sukur zaten progestan kullanıorum ama sadece ayaklarım cok sızlıyo.ozellıklede bebegın oldugu taraf yanı sag bacagım.normalmı bu agrı?ayrıca daha once bır yerde bu konu vardı ama merak edıyorum benım yuzumde sıvılce artısı var.sızlerdede varmı?

ocak anişleri moralım cok bozuk.2 hafta once gıtmıstık keseyı gorduk dunde yıne gıttık sırf merakımızdan.bebegımı gorduk daha kucucuk zaten.pek anlasılmıyo.ama dr. 1 hafta gerı dedı.yanı 7.hafta olması gerek 6 gozukuyo ultrosonda.gelırken baska bır yol kullanmak zorunda kaldık yol cok bozuktu .buyuzden cok sarsıldım ve kasıldım.eve gelınce cook belım ayaklarım kasıklarımdan ıtıbaren sızladı sabaha kadar.ve bugunde hala bacaklarım sızlıyo.bırde mıdem bulanırdı.bugun hıc bulanmıyo.cook korkuyorum.ya bırsey olduysa dıye aglıyorum.zaten kucucuk.olmasın bısey bu sefer gıtmesın.bu sefer benı bırakmasın...

canım hiç moralini bozma,bebeğe en iyi gelen şey huzurlu stressiz bir ortam eğer sen negatif olursan bebek herşeyı hissedermiş,içini ferah tut bence,geçen hafta bende çok kötuydum acayıp bel ve kasık ağrılarım wardı aynı zamanda kiçik bi lekenme bile yaşadım,hemen dr gıttım korkulacak birşey olmadığını bunların normal olduğunu kesenın şu an yerleşme aşamasında olduğu için ağrıların olabileceğını söyledi,bence sende çok ayakta kalma ve sık sık uzanıp dinlenmeye çalış,psikolojik olarak etkilendiğin için bence bulantında olmuo,bebişe hiç bişey olmayacak merak etme allahın iznıyle:nazar::nazar:

ezracım senin dr.na internetten baktım gerçekten çok iyi izmire gelince haziranda büyük bir ihtimalle prof.dr.yakup erata gideceğim herhalde sağol canım sen ikili tarama yaptırmayı düşünüyormusun

canım yakup bey şu an benden tam kan sayımı toksoplazma ve adını bilmedığım bir kaç test istedi şu an onlarla uğraşıorum ,henuz 7+4 günluk benım,ikili test ne zaman yapılıo tam olarak bilmiorum ama butun testlerı yaptırmak istıorum,sen düşünüomusun ikilı testi

Arkadaşlar benimle aynı zamanda doğum yapıcak olan varmı?neler yaşıyosunuz?Bu benim ikinci hamileliğim 9 yaşında bir kızım var ama sanki ilk defa hamileyim Babyhoice yöntemini denedik bakalım hayırlısı bu yöntemi deneyen varmı?

sağlıklı bir hamilelik diliorum,bu yöntemi merak ettim nedir acaba

canım kutuplaşma dönemine göre belirli günlerde hamile kalırsan cinsiyet seçebiliyosun ama tabi yine herşey allahtan hayırlısı ama bir erkek bebek annesi olmayıda tatmak istiyorum:eek:utangac:

ezracım benim buradaki dr.um benden hiçbirşey istemedi.bu ay verir kan tahlili falan dedim ama yok ben düşünüyorum ikili test yaptırmayı ve diğer tahlilleri .randevuyu kaçgün önceden alıyrsun canım ben haziranın 13den sonra oradayım randevuyu kaçında alıyım.

Hayirli Cumalar Canim... Ben Iyim Umarim Herkesler Iyidir... Sen Nasilsin..... Bende Hiç Hamişlik Belirtisi Yok Sende Nasil Durumlar...

istiridyeyim ve heracım ben ve bebişim çok iyi birazdan kahvaltı yapacağız kızımla.hava çok güzel insanın içi coşuyor herşey gönlünüzce olsun canlarım

istiridyeyim ve heracım ben ve bebişim çok iyi birazdan kahvaltı yapacağız kızımla.hava çok güzel insanın içi coşuyor herşey gönlünüzce olsun canlarım

afiyet olsun canım bende şimdi deniz kıyısında oturup bi çay içip ruhumu dinlendirmek isterdim ama işteyim araba gürültüsü eşliğinde oturuyorum burdasenağlama

günaydin kizlarr nasilsiniz, size bi sorum var benim 3 yasinda bir kizim var bazen kucak istiyor kendisi 15 kilo kucagima almam risklimi sizce?

canım kutuplaşma dönemine göre belirli günlerde hamile kalırsan cinsiyet seçebiliyosun ama tabi yine herşey allahtan hayırlısı ama bir erkek bebek annesi olmayıda tatmak istiyorum:eek:utangac:

aslında en kesin cevabı yüzük verio,bayanlarda avuç içinde doğurganlık özelliğinden dolayı bir çekim oluyor ve cinsiyeti veriyor sana,ben bunu 7 sene ewwel öğrenmiştim o gün bugündür kimsede yanılmadı daha çok ilginça.s

ezracım benim buradaki dr.um benden hiçbirşey istemedi.bu ay verir kan tahlili falan dedim ama yok ben düşünüyorum ikili test yaptırmayı ve diğer tahlilleri .randevuyu kaçgün önceden alıyrsun canım ben haziranın 13den sonra oradayım randevuyu kaçında alıyım.

canımsen sorabılırsın dr na tam kan sayımı gibi testlerimi yaptırmak istıyorum die belkıde gözunden kaçmıştır,yakup bey için gerçekten yoğun bugunlerde arasan iyi olur randevu için,benımde bır sonraki randevum 14 une.

X