2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

merhaba arkadaşlar bir aksilik olmazsa bende 2009 ocakta ikinci bebişi kucağıma alıcam.aksilik olmazsa diyorum çünkü düşük tehtidi geçiriyorum.böyle beklemek çook sıkıcı ne olacağı belli değil ya bunalıyorum

Selam Kizlar... Allah Yardimcin Olsun Canim Umarim Sağlikli Bebişin Olur.. Benim Ilk Olucak... Bende çok Sik Acikiyorum Ve Aşiri Gazim Var :))

slm güzel hamisler umarim hepimiz yavrularimizi saglikli bi sekilde aliriz kucagimiza kizlar bendede tiksinemê basladi kokuara karsi acyip duyarli oldumya

Ya Niye Buraya Kimse Yazmiyor Paylaşacak Hiçmi Bişeyimiz Yok Acaba Yav ? Ben Dertliyim :KK43:( Korkuyorum Bebeğim Rahimdemi Değilmi Sağliklimi Değilmi Dr. A Haftaya Gidiecem çalişiyorum Sürekli Izin Alamiyorum.. Inşallah Gidince Hem Görürüm Hemde Kalp Atişini Duyarim.. Sizelrin Durumlar Nasil Kese Göründümü Kalp Atişlari Duyuldumu Huuu Kimse Yokmuuuuuuuuuuuuuuuuuu :))

canim sen yine haftya gitceksin ben 9haziranda gitcem düsünya bende korkuyorum.ilk gittgimde kese görünmüstü nokta kadar 4bucuk haftalikti daha.benim cok agrilarim oluyorya sanki adet olcak gibi off bi görsem icim rahat etcek.umarim hepimiz görürüz onlari beklicez artik

Ya Niye Buraya Kimse Yazmiyor Paylaşacak Hiçmi Bişeyimiz Yok Acaba Yav ? Ben Dertliyim :KK43:( Korkuyorum Bebeğim Rahimdemi Değilmi Sağliklimi Değilmi Dr. A Haftaya Gidiecem çalişiyorum Sürekli Izin Alamiyorum.. Inşallah Gidince Hem Görürüm Hemde Kalp Atişini Duyarim.. Sizelrin Durumlar Nasil Kese Göründümü Kalp Atişlari Duyuldumu Huuu Kimse Yokmuuuuuuuuuuuuuuuuuu :))

canım hiç telaş etme,bende 5 haftalıkken dr a gıttım keseyı gördük ozaman milimetreydi , 7 haftalıkken dr gıttım 2. kontrole o zaman kalp atışını duyduk şu anda 1.5 cm olmuş,

canim sen yine haftya gitceksin ben 9haziranda gitcem düsünya bende korkuyorum.ilk gittgimde kese görünmüstü nokta kadar 4bucuk haftalikti daha.benim cok agrilarim oluyorya sanki adet olcak gibi off bi görsem icim rahat etcek.umarim hepimiz görürüz onlari beklicez artik

ağrılarının olması çok normal canım bende gecen hafta çok çektım ağrıdan ve korkudan hemen dr a gittim oda bunun normal olduğunu kesenın şu an yerleşme aşamasında olduğundan bu ağrıların olduğunu söyledı fazla ayakta kalmamalıymışız dunde kalp atışını duyduk gittikçe yerleşio bızımkı , darısı sana:)))

kızlar sureklı aclık varmı sızdede.sureklı mıdem kazınıyo.cok kılo alıcam.yemeden duramıyorum.sırf aclıgımı bastırsın dıye meyve ve sut ıcıyorum.sız neler yapıyorsunuz.

tülin senin kaç haftalıktı,ben su an 7+2 deyim ama hiç açlık hissim yok tam aksıne acayıp tok hissedıorum canım hiç bişey yemek istemıo,normalde çok düşkünümdür tatlıya pastaya börege,aralarda mutlaka bişeyler atıştırırdım önceden ama şimdilerde ana öğün yemeklerimi bile zor yıyıorum,mide bulantım yok ama yemek yapmak bile gelmıo içimden,eskı iştahlı halımı özlüorum,hamile kaldığımdan berı kılo kaybım olmuş bu arada,sizlerde böle bişey war mı kızlar*

slm almina,
benımde muhtemel doğum tarıhim 5 ocak,ve aynı zamanda balikesirliyim:)))
hepimize sağlıklı bir hamilelik diliyorum.

evet canım ayn zamanda doğumumuz gerçekleşecek allahın izniyle ezracım izmirde hangi doktora gideceksin.haziranın 13.den sonra çeşmedeyimde senin nereye gittiğini öğrenebilirmiyim şimdiden sağol.

evet canım ayn zamanda doğumumuz gerçekleşecek allahın izniyle ezracım izmirde hangi doktora gideceksin.haziranın 13.den sonra çeşmedeyimde senin nereye gittiğini öğrenebilirmiyim şimdiden sağol.

canım ben alsancakta prof.dr Yakup Erata 'ya gidiorum,çok memnunum bende bir arkadaşımın tavsiyesı ile gıttım,kendi adına ait sitesi var ordan girip deteylı bilgi edinebilirsin,resimleride war,kendisi talasemi ve ultrason okuma uzmanı aynı zamanda.yardımcı olurum canım eger istersen buraya geldiğinde.

slm arkadaşlar 6+2 hamileyim bende. geçen hafta gittim doktora keseyi gördük, 26 mayısta tkr gıdecegım kalp atıslarını görmek için. kan tahlilllerim yapıldı her şey normal çıktı çok şükür. Allah hepimizin yardımcısı olsun

hera796 tebrik ederim canım inşallah 26 mayıstada kalp atışlarını duyarsın canım güzel hamilelikler geçiririz inşallah hepimiz sonunda da bebişlerimizi kucağımıza alırız.

ezra2001 cim sağol canım bi araştırayım canım bana kent hastanesini de iyi dediler senin verdiğin isme bi internetten bakayım teşekkürler canım ilgilendiğin için

amin teşekkür ederim alminacım nasıl rahat geçiyormu hamileliğin

evet canım hamileliğim rahat geçiyor ufak tefek şikayetlerim var ama o kadar olacak gaz ağrım oluyor bazen yanmam var tansiyonum düşük biraz ama mide bulantım felan yok buna şükür ben bundan önceki hamileliğimde düşük yapmıştım 16 haftalıkken tabi şimdide dikkat etmem lazım devamlı ilaç kullanıyorum düşük olmasın diye hiçbir iş yapmııyorum sadece yemeğimi yapıyorum fırsat buldukça dinleniyorum öyle geçiyor günlerim senin nasıl geçiyor şikayetlerin varmı?

benimde rahat geçiyor diyebilirim canım geçen hafta biraz ağrılarım vardı bu hafta iyi geçiyor birde uyku isteğim var ama çalıştığım için o konuda biraz zorlanıyorum. önceki bebeğin için üzüldüm çok dikkat et kendine allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. sigara kullanıyormuydun almina?

slm kizlar nasilsiniz arkadaslar ben 6 hafta günlük oldum benim akasamlari mide bulantilarim oluyor cok agirlasiyorum ama bitürlü kusamiyorum sadece bulaniyor ve midem bi yaniyor bi buz gibi oluyor.sizdede varmi kizlarya

evet canım kullanıyorum ama birde bende guatr ve nodül var onunda etkisi vardı bide o dönemde çok stresliydim ve kendime hiç dikkat etmedim yani yatıp dinlenmedim oysaki devamlı yatmam gerekiyordu sadece lavaboya kadar izin vardı ama ben yapamadım çok üzüldüm ama ömrü yokmuş herhalde inşallah allahın izniyle bunu dünyaya getiririm.amin .oağrılar normalmiş canm ben dr.ma sordum normal dedi bende de bel ağrısı var

X