2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Ohh Ne Güsel Senin Adina Sevindim Bugün O Kadar çok Ateşim Varki Boğazim Ağriyor üşütmüşüm Birde üstüne Mide Bulantim Da Vardi Zaten öğüre öğüre Bir Hal Oldum Napicam Bilmiyorum.bir Akil Verin Bana Dr Umu Aradim Parol Ve Tantum Almami Söyledi Aldim Bakalim Faydasini Görcekmiyim.

tek bildiim hamişler için ağrı kesici minoset, mide bulantısı için de emedur uygun ama benim geçen hafta çok az olmuştu blantım hergün ıhlamur kaynattım bol limonla hiç mide bulantısı kalmadı hrm üşütmeye de ii gelir bi dene istersen

ayyy siz kiloyu bide bana sorun 63'le hamile kaldım 67 olmuşum sinirlerim zıpladı ama ne yapayım bebişim sağlıklı olsunda sonra veririz kiloları 1.68 boyum ama yinede fazla başlangıç için bende en az 80 olurum diyorum bakalım ne olacak halimiz

İlk 9 haftada kilo almadık, bakalım ilerleyen zamanlarda ne yapacağız, Pazartesi doktordayız.:smiley-cool:

maşallah muhabbet epey koyulaşmış bir kaçgündür giremedim ,yeni gelen arkadaşlar hoşgeldıniz,
istiridye,ümidini yitirme herşeyin hayırlısı olsun,belkide haftaya bambaşka haberler ile gelirsin biz iyi düşünelim iyi olsun,
bu arada çatlak kremi olarak pregnacare i çok duyuyorum, fakat göğüs çatlağı için ayrı kremler warmış kullanan var mı acaba hiç

kızlar kaçgündür ölü gibi yatıyorum çok zorrrrrrr sabah öğleye kadar bulantı sonra akşama kadar aptal gibi oluyorum akşam biraz normale dönüyorum derken gece bi ateş bulantı:çok üzgünüm:yani kötüyüm yeni arkadaşlar bu arada hoş geldiniz bende 54 kg hamile kaldım şimdi 54.5 gösteriyo tabi bide kabızlık var doktor ilaç verdi iyi gelir inşallah offffffff offfff ne zor anne olmak

istridyeyim canim cok üzüldüm ama belki bebisin haftaya gözükür.
allahtan ümit kesilmez , gözükmezsede sakin kendini salma her iste hayir vardir allah sana saglikli yavrular bagislicak ins.

slm kizlar bakiyorum da herkes kilolarindan yakiniyor aaahhh siz bir de beni gorseniz,bende bir göbek cikti ooofff moralimi bozuyor...kilo almadim gibi geliyor ama almis da olabilirim...2 hafta sonra dr a gidince ogrencez bakalim...
bebeklerimiz saglikli olsun da kilolari veririz insallah...

istridyeyim,canim benim üzülme bakalim insallah obur sefere bebegini gorursun canim..

nasılsiniz arkadaşlar herkese ağrisiz, bulantısız, dinamik güzel bir gün diliyorum:dance::sm_cool:

nasılsiniz arkadaşlar herkese ağrisiz, bulantısız, dinamik güzel bir gün diliyorum:dance::sm_cool:

günaydın herkese,bende acayip bel ağrısı oluo hatta biraz iş yaptıktan sonra ayağa bir anda kalkamıorum belım tutuluo,bel ağrısı normal mi acaba

selam kızlar günaydın bizim dertlerimiz doğurana kadar bitmez heralde benimde bel ağrım ve mide yanmam var ezracım.herkese sağlıklı bir gün dilerim.

ezra yorma kendini bence normaldir benimde oluyor iş yapınca, yavaş yavaş yap işlerini çokda ağır kaldırma benim fikrim bu... birde arkadaşlar hamileliği bi hastalık olarak görmeyelim kendimizi salarsak akşama kadar yatakdan kalkmak istemeyiz pozitif olalım sürekli halsiz halsiz dolaşmıyalım hareketli olmak lasım

ya benimde midem yanıyor arada vede bişey diycem acayip acıkıyorum özellikle akşamları meyva falanla gecişdirmeye calıyorum ama olmuyor

kızlar hiç kilo almamamışım 60 dım hala 60 ım:dance::dance: mide bulantısından kilo alamadım ama iyi oldu böyle :dance:

kızlar kaç kiloyla hamile kaldınız. şimdi kaç kilo olmuşsunuz.

ben 50 yle kalmıştım 51 olmuşum. 65 en fazla kapatsam bu 9 ayı süper olur. kendimi hiç o kiloda düşünemiyorum :))

offfff offffff 52 ile hamile kaldım şimdi 56.5 kilo olmuşum 100 kilo ile falan biter heralde senağlama senağlama senağlama senağlama

Açıkçası ben tartılmaya korkuyorum.Daha 7 haftalıkken 2 kilo almıştım bile.Ben de 68le hamile kaldım.Pek bulantım da olmadı.Şimdi kaç kilo olduğumu bilmiyorum.

Merhaba güsel anneler,
Ben yeni hamileyim 6+3 5 Ocak 2009 doğum yapıcağım Allah kısmet ederse benide aranıza alırmısınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…