2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

kızlar selam benimde 9+1 günlük hamileyim.Benide alın aranıza.Hepinize sağlıklı hamilelik sağlıklı bebekler dilerim

Dr.şimdi Geldim Kizlar. Alttan Bakti Ve Yine Bebek Görülmedi Oluşmamişş. Boş Gebelik Dedi Büyük Ihtimal. 1 Hafta Daha Bekleyelim Dedi.. Zaten Kanaman Başalayabilir Dedi... 1 Hafta Sonra çikmaz Ise Ki Büyük Ihtimalle çikmayacak Kürtaj Olacağim... çok üzgünüm.. Hepiniz Sağlikli Bebekler Diliyorum Allahdan.. Ben Gidiyorum Aranizdan Hoşçakalin...:a015:

çok üzüldüm arkadaşım.herşeyin hayırlısı.belki böyle olması kader.bende iki düşük yaptım bu üçüncü gebeliğim.umudunu yitirme hiçbirzaman.üzülme diyeceğim ama seni çok iyi anlıyorum.

hoşbulduk nazlıcan allaha şükür sorunum yok.istiridye ne kadar şuan?çok üzüldüm.Herşeyde bir hayır vardır inan.İnşallah bebeğin haftaya senide doktoruda şaşırtır

canım hiç bozma moralini nolur.Allahın bir bildiği vardır mutlaka hayırlısı olsun canım.sanada inşallah sağlıklı bir bebiş verir yüce rabbim ama sakın kendini üzme.beterin beteri var. :teselli:

çok üzüldüm istiridyecim.vardır herşeyde bir hayır.belki haftaya herşey değişir.üzülme ne olur.allah yardımcın olsun.

hoşbulduk pretty women çok şükür iyi duyamadık ultrasondan dolayı ama gördük pıtpıt atıyordu.haziran sonunda kontrol.geçen hafta gittiğimizde doktor benden kan tahlili istedi birşeylere baktılar.ve sonuç çok güzel hiçbir problem yok dedi

canım üzülme hiç belli olmuyor bendede öyle olmuştu,sonradan görünebilir ilaç vermedimi sana dr.herhangi bir ilaç progestan falan

istiiridyeyim_incimsin cnmm inan çok üzüldüm herşeyde vardır bi hayır veren de alan alan da allah eşine ve sana sabır versin allah kib

blooms şimdi önde olduğu için doğal olarak doğum tarihi de önde olacak büyük ihtimal aralık sonu olur ama yine de belli olmaz drum kesin bişi sölemedi belki sonradan uyumlu olabilirmiş

elifcim işimiz olmasa yazcaz walla ben mesai içinde zor vakit buluyorum çok yoğunum eve gidincede yemek falan derken ben ancak öğle arası takılıyorum.

istirityem incimsin üzülme cani bundada vardir bi hayir belki son anda gözükecek bebegin dualarim seninle bunu bil canimya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…