2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

:))) ben şu hesaplamayı bi türlü bilenedim geçen hafta 4/06/08 de doktora gittiğimde 5 hafta lık dedi 5 ocakta doğum bir hafta öne atar veya geç olabilir demişiti e doktora gidip dönünce 1 hafta geçmedimi ben yanlışmı biliyorum beni aydınaltırmısınız

Hoşgeldin Gamze.Son adet tarihine göre kendin hesaplayabilirsin.Muhtemel doğum tarihi hesaplayıcılar var.Son adet tarihini girdiğinde doğum tarihini veriyor.

Gamzecim 5 Ocak doğum yapman için 5 haftalıktan fazla olman lazım. 9 haftalık hamileyim doğum 11 Ocak, doktoruna bir danış istersen.a.s.

herkese günaydın kızlar

kızlar hamilelikte dr.nız söylemiştir muhakkak aslolan çok yemek değil bebişlerimize yararlı şeyleri yemek
benim dr.örneğin bol yeşillik ve brokoli yememi önerdi haftada 1 kere balık yiyebilirsin ama büyük balıkları tercih etme dedi (içindeki çinko oranı fazla imiş ve bebeğe fazlası zarar veriyormuş)sizinde böyle önerileriniz varsa ve paylaşırsınız yararlı olur ve sağlıklı besleniriz

Haziran
Marsg ....................51 Kilo (+ 1 Kilo)
Talya ......................61.7 Kilo
pretty women ..........57 kilo
blooms ...................64 kilo (+4 kilo)
lilam .......................68.9 kilo (+900 gr)
meleğim 16........... 57.5 kilo (+500 gr)
rüyagibişeker ...........62 kilo (+2 kilo)
barcli .....................67 kilo (+ 4 kilo)
fatocum ..................54.5 kilo (+ 500 gr)
cicikızsinem ............60 kilo
miniğimm................ 56.5 kilo (+4.5 kilo)
gülseren ..................70 kilo (+2 kilo)
gamze yılmaz...........55.5 kilo (+1.5 kilo)

kızlar kilo listemizin en son hali
hata varsa affolayerimseniben

Son düzenleme:
Dr.şimdi Geldim Kizlar. Alttan Bakti Ve Yine Bebek Görülmedi Oluşmamişş. Boş Gebelik Dedi Büyük Ihtimal. 1 Hafta Daha Bekleyelim Dedi.. Zaten Kanaman Başalayabilir Dedi... 1 Hafta Sonra çikmaz Ise Ki Büyük Ihtimalle çikmayacak Kürtaj Olacağim... çok üzgünüm.. Hepiniz Sağlikli Bebekler Diliyorum Allahdan.. Ben Gidiyorum Aranizdan Hoşçakalin...:a015:

güzelim üzülme sakın seni en iyi ben anlarım herhalde kürtaj olup hastaneden dün çıkan biri olarak ...Allah büyük böylesi bizim için daha hayırlı demekki hem daha senin için kesin bişey yok bakalım bu hft belki bebek gözükecek bi mucize olabilir kafana takma
herşeyde bi hayır vardır.....

güzelim üzülme sakın seni en iyi ben anlarım herhalde kürtaj olup hastaneden dün çıkan biri olarak ...Allah büyük böylesi bizim için daha hayırlı demekki hem daha senin için kesin bişey yok bakalım bu hft belki bebek gözükecek bi mucize olabilir kafana takma
herşeyde bi hayır vardır.....

suprise cim geçmiş olsun güzelim. en yakın zamanda güzel haberlerini bekliyoruz inşallah sevgiler.

herkese günaydın kızlar

kızlar hamilelikte dr.nız söylemiştir muhakkak aslolan çok yemek değil bebişlerimize yararlı şeyleri yemek
benim dr.örneğin bol yeşillik ve brokoli yememi önerdi haftada 1 kere balık yiyebilirsin ama büyük balıkları tercih etme dedi (içindeki çinko oranı fazla imiş ve bebeğe fazlası zarar veriyormuş)sizinde böyle önerileriniz varsa ve paylaşırsınız yararlı olur ve sağlıklı besleniriz

Haziran
Marsg ....................51 Kilo (+ 1 Kilo)
Talya ......................61.7 Kilo
pretty women ..........57 kilo
blooms ...................64 kilo (+4 kilo)
lilam .......................68.9 kilo (+900 gr)
meleğim 16........... 57.5 kilo (+500 gr)
rüyagibişeker ...........62 kilo (+2 kilo)
barcli .....................67 kilo (+ 4 kilo)
fatocum ..................54.5 kilo (+ 500 gr)
cicikızsinem ............60 kilo
miniğimm................ 56.5 kilo (+4.5 kilo)
gülseren ..................70 kilo (+2 kilo)

kızlar kilo listemizin en son hali
hata varsa affolayerimseniben

canım eline sağlık güzel fikir valla. 4 kilo alanlar naptınız siz yasakkelime son aylarda napcaksınız dikkat edin güzeller :emir_bebek:

:))) ben şu hesaplamayı bi türlü bilenedim geçen hafta 4/06/08 de doktora gittiğimde 5 hafta lık dedi 5 ocakta doğum bir hafta öne atar veya geç olabilir demişiti e doktora gidip dönünce 1 hafta geçmedimi ben yanlışmı biliyorum beni aydınaltırmısınız

canım hoşgeldin aramıza...

http://www.gebelikveannelik.com/kac-haftalik-hamileyim.asp bu linke son regl tarihini gir verir sana kaç haftalık hamile olduğunu ve doğum yapıcağın tarihi.

şubat annesi olma olasılığında var. doktorun söylemedimi sana doğum tarihini ..

Son düzenleme:
Annecikler ilk sayfada bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine bebek bekelrken diye siteye üye oldum harika bir yer tavsiye ediyorum

marsd cim çok teşek ederim sana saol var ol.canım söyledi ama bana ocak 5 dedi bende ilk yazımda yazmıştım hatırlarsan ve şimdi senin verdiğin linke baktım oradada benim hesabım doğru çıkıyor 6 hafta 3 günlük bebeğim doktor neden öyle dedi anlamadım neyse bir daha gittiğimde konuşcam artık çok teşekkür ederim bütüm arkadaşlara umarım güsel hamilelik geçirsiniz Alalhım tüm isteyenlere nasip etsin bu muhteşem duyguyu benimde olmadı 2,5 yıl tüp bebek yaptık olmadı ilki tutmadı ama hiç bekelmediğim anda şimdi Rabbim bana nasip etti bebeğim şimdi gelemk istedi Allah herkesinkini sizlerinkinide size bağışlasın bu günü çok bekeldim arkadaşlar ve burdan bağırıyorum SAKIN UMUDUNUZU ASLA KAYBETMEYİN İNACINIZI VE UMUDUNUZU HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN SEVGİLER

Aslında evet kemikliyim.Beni görenler 70 olduğuma inanmıyor.Göbeciğim büyüdü biraz.Belim kalınlaştı.Allah hepimize doğumda kolaylık versin.İnşallah normal doğum nasip etsin.

viewer.php
[/URL][/IMG]

bakın bakalım takvime bebeişlerimmizin cinsiyeti ne çıkıyor. herkes billiyordur ama bilmeyenler için söylüyorum. yaşınızla, son regl ayınızı karşılaştırın. benimki kız çıkıyor 28 yaşındayım nisanda hamile kaldım. inşallahhhhhhhhh

merhaba arkadaşlar.bende ilk 54 kiloydum.şu anda 10 haftanın içindeyim kilom aynı.ama elbiselerimin içine giremiyorum.yeni kıyafetler alayım dedim kendi bedenim dar geliyor bir beden yüksek olanı belime oturuyor ama aşağısı bol geliyor.anlamadım gitti.

merhaba arkadaşlar.bende ilk 54 kiloydum.şu anda 10 haftanın içindeyim kilom aynı.ama elbiselerimin içine giremiyorum.yeni kıyafetler alayım dedim kendi bedenim dar geliyor bir beden yüksek olanı belime oturuyor ama aşağısı bol geliyor.anlamadım gitti.

benimde aynı pantolonlarımı aşağı indiriyorum. yoksa göbeğimi sıkıyor. bir şişkinlik var ... ya gaz ya vücudumuz su topluyor. kilolar değişmesede bir şişkinlik var.

X