2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Haziran
Marsg ....................51 Kilo (+ 1 Kilo)
Talya ......................61.7 Kilo
pretty women ..........57 kilo
blooms ...................64 kilo (+4 kilo)
lilam .......................68.9 kilo (+900 gr)
meleğim 16........... 57.5 kilo (+500 gr)
rüyagibişeker ...........62 kilo (+2 kilo)
barcli .....................67 kilo (+ 4 kilo)
fatocum ..................54.5 kilo (+ 500 gr)
cicikızsinem ............60 kilo
miniğimm................ 56.5 kilo (+4.5 kilo)
gülseren ..................70 kilo (+2 kilo)
gamze yılmaz...........55.5 kilo (+1.5 kilo)
nazlıcan156..............53 kilo (+1 kilo)

bende kilomu ekledim.ve ne yazıkki senağlama hiç bir pantolonu üstüne olmayanlardanım :çok üzgünüm: çünkü hamile kalmadan zaten 2 kilo almıştım bide 2 ay içinde 1 kilo daha alınca haliyle hiçbiri olmuyo kıyafetlerin.sabah işe gelmek için hazırlanırken sinirden deliriyorum ne giyicem diye hamilelik almak için çok erken büyük beden alsam doğumdan sonra tekrar zayıflayınca ziyan olacak napsak ki?

Selam kızlar benim doğum tarihi 1 ocak , bende hamile kaldığımda 64 kiloydum şu an 65,5 dayım . Bir hafta sonra doktora tekrar gidicem ikili test yapılıcak. Hepinize sağlıklı hamilelikler dilerim.

ben şimdi 27 miyim 28 mi bilemedim 15.06.1980 doğumluyum 27 sayarsan erkek 28 sayarsan kız çıkıyo siz ne dersiniz

:roflol: sen haziranda 28 ini bitip 29 a girmiyormusun güzelim. yıla göre hesapla 2008-1980: 28 sin... ben de 12/11/1980 im 28 olarak bakıyorum

Selam kızlar benim doğum tarihi 1 ocak , bende hamile kaldığımda 64 kiloydum şu an 65,5 dayım . Bir hafta sonra doktora tekrar gidicem ikili test yapılıcak. Hepinize sağlıklı hamilelikler dilerim.

ah canım teşekkür ederiz. inşallah sağlıkla alalım bebişlerimizi.

çin takvimine bakıpta aldanmayın bence kızlar benim bütün arkadaşlarımın tam tersi oldu çünkü.hayırlısı neyse o olsun bence.en önemlisi sağlıklı bebişler olması:1rolleyes:

son adet tarihine göre baktığımda erkek çıkıyor.hamile kaldığım aya göre kız çıkıyor.neye göre bakmamız gerekiyor.

son adet tarihimiz hamile kaldığımız tarih sayılıyor ya... ona bakcaksın... 31 martmıydı senin. marta bakcaksın

son adet tarihimiz hamile kaldığımız tarih sayılıyor ya... ona bakcaksın... 31 martmıydı senin. marta bakcaksın

yok 29 marttı.erkek o zaman benimki.içimede hep erkek doğuyordu.eşimde öyle söylüyordu.bakalım ne olcak.sağlıklı olsunda başka birşey istemiyorum.

çin takvimine bakıpta aldanmayın bence kızlar benim bütün arkadaşlarımın tam tersi oldu çünkü.hayırlısı neyse o olsun bence.en önemlisi sağlıklı bebişler olması:1rolleyes:

ya güzelim inanmıyoruz tabiki. keyif yapıyoruz. tabiki bebeklerimizn olması en önemlisi.

ben aşılama ile hamile kaldım dolayısı ile tam tarihi biliyorum. Çin takvimine o tarihi yazınca kız, sat' ı yazınca erkek çıkıyor :)
Ama bence biz madem biliyoruz tam gününü onu yazmalıyız değil mi kızlar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…