2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

mrb nasilsiniz arkadaşlar benim sorunum geceleri oluyor sürekli wc ye kalkıyorum vede sanki geceleri mide bulantım oluyor gibi gündüzleri maşallah sorun yok

mrb nasilsiniz arkadaşlar benim sorunum geceleri oluyor sürekli wc ye kalkıyorum vede sanki geceleri mide bulantım oluyor gibi gündüzleri maşallah sorun yok

allah allah bünyeler ne kadar farklı. benim tam tersi sabah çıkamıyorum wc den. sonra iyiyim. hele akşam hiçbirşeyim yok.

1-) Ozlemyb…………………….......6+4
2-) Kuzi ………………………….......6+6
3-) pretty women…………….........7+2
4-) meleğim16………………............7+2
5-) Smrisk………………………........7+2
6-) Lilam………………………….......7+3
7-) istiridyeyim_incimsin…………...7+3
Cidy……………………………......7+4
9-) Alisha………………………..........7+4
10-) Fatocum……………………........8+2
11-) Gülseren …………………….......8+5
12-) Hera796 …………………….......8+6
13-) Montesori …………………….....9
14-) Talya ……………………............9
15-) Deniz1634 …………………….....9+1
16-) Marsg ……………………...........9+3
17-) Hande80 …………………….......9+3
1 Gülsü ……………………...........9+3
19-) Kanciceğim …………………….9+6
20-) Ezra2001 ……………………......10+2
21-) Met.nur13 …………………….....10+2
22-) Miniğim ……………………........10 +2
23-) Almina-göksu ……………………10+2
24-) Balım ……………………............10+4
25-) Cicikizsinem ……………………..10+6
26-) Elifhamza …………………….......10+6
27-) Blooms ……………………..........10+6
2 waterfull …………………….........10+6
29-) Barcli …………………….............11+2
30-) Nazlican156
31-) Ebruşş
32-) Nakkad
33-) inanna13

valla kızlar bu kadar hizzada oluyor, hizzada yapıyorum ekranda yamuluyor, idare edin. yeni gelenleri eklersiniz.kalabalıklaşmışız dimi bayağı.

Son düzenleme:
marsg senin bebeğin hangi devrede suan eller ayakları oluşdumu veya nezamn oluşmaya başlıyor

canım oluşmuş benimki gördük. el bile salladı bize. dur resmini atim sana şoka girersin. bu kadar minik birşeyin eli ayağı nasıl oluyor diye. ben görünce çok şaşırdım.
[/URL][/IMG]

GEBELİK TAKİP ÇİZELGESİ

GEBELİK HAFTASI NELER YAPILIR TARİH

GEBELİK ÖNCESİ ANNE VE BABA ADAYININ GENEL SAĞLIK KONTROLÜ
GEBELİK ÖNCESİ DANIŞMANLIK
KIZAMIKÇIK, HEPATİT B GİBİ ENFEKSİYON VE BAĞIŞIKLIK KONTROLÜ ( GEREKİRSE AŞILAMA)

ERKEN GEBELİK DÖNEMİ
KAN GRUBU KONTROLÜ
bHCG (GEREKİRSE)
ANNE-BABA ADAYININ SAĞLIK KONTROLÜ,
Smear
EKSİK TESTLER
ULTRASON İLE GEBELİK TESPİTİ
Gebelik kesesi tespiti
kalp atışlarının tespiti

10- 14 HAFTA
ENSE KALINLIĞI ÖLÇÜMÜ
İKİLİ TEST
BURUN KEMİĞİ

16– 18 HAFTA
ULTRASON İLE ANOMALİ TARAMASI
ÜÇLÜ TEST

20- 22 HAFTA
ULTRASON İLE ANOMALİ TARAMASI
TETANOZ AŞISI

24– 28 HAFTA
ULTRASON İLE BÜYÜME-GELİŞME İZLEMİ
TETANOZ AŞISI TEKRARI
GLUKOZ TARAMA TESTİ (50 GRAM )
OGTT (100 GRAM)

32- 38 HAFTA

ULTRASON İLE BÜYÜME-GELİŞME İZLEMİ
GEREĞİNDE FETAL MONİTÖR (NST)

39 HAFTA
FETAL MONİTÖR
DOĞUMUN PLANLANMASI
DOĞUM, EMZİRME VE DOĞUM SONRASI İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME

40 HAFTA
DOĞUMUN PLANLANMASI
DOĞUM, EMZİRME VE DOĞUM SONRASI İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME

canım oluşmuş benimki gördük. el bile salladı bize. dur resmini atim sana şoka girersin. bu kadar minik birşeyin eli ayağı nasıl oluyor diye. ben görünce çok şaşırdım.
[/URL][/IMG]

MAŞALLAH ALLAH MUTLULUĞUNUZU DAİM ETSİN... KEŞKE BENDE GÖREBİLSEYDİM...:çok üzgünüm:

anam maşallah yesinler onun elini allahım sağlıklı bebişler nasip etsin cümlemize, istiridye sen cok evham yapma bi rahatlat kendini sakin ol senin bebiş cok gizemli olcak bence :)))

anam maşallah yesinler onun elini allahım sağlıklı bebişler nasip etsin cümlemize, istiridye sen cok evham yapma bi rahatlat kendini sakin ol senin bebiş cok gizemli olcak bence :)))

ne zaman gitceksin doktora 8+6 da gitmiştim ben ozamanın fotosu bu. elini salladı. öyle yatıyordu hareket etmiyordu. tembel olcak bizim bebiş dedim bir anda zıpladı. şoka girdik. duymuş gibi. hiçbirşeyle tarif edilemeyen bir duygu. allah herkese nasip etsin inşallah.

canım slm bir kaç gündür giremedim,yeni okudum msj ını ,hiç önemli deil ,inanki seni tanımasamda tanıomuşum gibi üzüldüm,ne yaptım ki keşke böyle olmasaydı dahasınıda yapardık,ayşe hanım için diolar,içini ferah tut ,çok geçmiş olsun canım

darısı bana ave tüm arkadaşlara inş haftaya çarşamba gidicem tam 8 haftalık olmuş olcak sağlıklı inş benimkide el ayak sallar :)))) :sm_cool:

merhaba arkadaşlar nasılsınız.ben 10.haftamdayım.mide bulantılarım geçti çok sık olmuyordu ama.çok uyuyordum ilk başlarda şimdide hiç uyuyamıyorum.sizde de oldumu böyle değişimler.

[/URL][/IMG]

:1shok::1shok:ya ne güzel poz vermiş valla benimki pek kağıtta belli olmuyor cenin şeklinde ultrasondo bide uzak çekim o yüzden kıskandım valla lülülülülülü şaka şaka nazar değmesin çok tatlı maşallah....

selam kızlar bu sabah çok fazla bulantım olmadı nasıl rahatım anlatamam işimede keyifle başladım.keşke hep böyle olsa.bende gece wc çok gidiyorum hep uykum bölünüyor.ama bu şikayetimiz kese büyümeye başladıkça azalacakmış şiştiği için yukarı doğru çıkıyormuş mesanedeki baskı azalıyor.4-5-6 aylar rahatız sonraki aylar tekrar başlıyormuş sık idrara çıkma.napalım katlanacağız dimi.

günyadın herkese benim hiçi sorunum yok midem bulanmıo wc ye de fazla gitmiorum aşermiorum da ama bol bol uyuorum güneşleniorum yüzüorm belki ondandır herkese sorunsuz bi 9 ay dilerim bi de benimkinin de böle devam etmesini:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…