2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

hayat senin be güzelim. ben de 18 inde tatile gidiyorum 5 gün uyuyup yüzüp güneşlenicem. :)) ama lekenlenmeye dikkat et dedi doktor. güneş çok arttırıyormuş. sende koruyucu sür mutlaka.

valla çok güzel gösterdi kendini bizde beklemiyorduk bu kadar.

merhaba arkadaşlar nasılsınız.ben 10.haftamdayım.mide bulantılarım geçti çok sık olmuyordu ama.çok uyuyordum ilk başlarda şimdide hiç uyuyamıyorum.sizde de oldumu böyle değişimler.

ah ne güzel benimde geçse keşke. 6. haftanın başından beri hergün sabah wc deyim. uykum normale döndü çok uyuyordum artık toparlandım.

selam 2009 ocak annişleri.çoğalmışız maşallah.yeni gelenler hoşgelmiş.
süpriz geçmişolsun çok üzüldüm ya.Allah sana sağlıklı bir bebek nasip eder inşallah da yeniden burdan anlatırsın.
marsg ne kadar fotojeniğiz maşallah hele ultrasonda bile
şimdiden Allah bağışlasın bebişlerimizi bize

hayat senin be güzelim. ben de 18 inde tatile gidiyorum 5 gün uyuyup yüzüp güneşlenicem. :)) ama lekenlenmeye dikkat et dedi doktor. güneş çok arttırıyormuş. sende koruyucu sür mutlaka.

cilt lekelerinden bahsediosun di mi? benim rengim çok koyulaştı ama belki sonradan leke bırakabilir doğru.ilk hafta çok kasık ağrım olmuştu su çok iyi geldi bi de hiç regl arası vermioruz süperşakkıdı

evet canım cilt lekelenmesi. zaten hamilelerde olma olasılığı varya. güneşte arttırıyormuş bunu. sen gene de sür koruyucunu en azından yüzüne sür. çok kötü oluyor çünkü.

marsg ne kadar fotojeniğiz maşallah hele ultrasonda bile
şimdiden Allah bağışlasın bebişlerimizi bize

poz veriyor bebişim :sm_cool: amin canım sağlıkla alalım kucağımıza hepimiz inşallah.
sen kaç haftalıksın listeye koyamadım. ismin varda haftan yok.

ah ne güzel benimde geçse keşke. 6. haftanın başından beri hergün sabah wc deyim. uykum normale döndü çok uyuyordum artık toparlandım.

inşallah geçer.çok kötü birşey ya.ben iki gündür çok iyiyim allaha şükürler olsun.o hallerim hiç geçmiyecek sandım evden dışarıya çıkmaz oldum.halsizlik vardı sürekli üzerimde.inşallah hep böyle olurum.iğneler yeteri kadar canımı yakıyor en azından mide bulantım olmasın.

8 canım aslında son adetime göre 9 buçuk ama ultrasona göre şimdi 8 haftayım.ya sana bişi sorcam şu lilypiden çizelge yapmaya çalışıyorumda hangisini kopyalıcam bilemedim

nazlıcan burdaki adres kadınlar kübünün tıklarsan acıklamalı görürsün inş yardımcı olabilmişimdir

8 canım aslında son adetime göre 9 buçuk ama ultrasona göre şimdi 8 haftayım.ya sana bişi sorcam şu lilypiden çizelge yapmaya çalışıyorumda hangisini kopyalıcam bilemedim

en alttakini kısa olanı kopyalıycaksın. 7910.org tan yapsana daha güzelmiş onunkiler bende dün keşfettim.

tünaydın kıslaaarr.ya güneş lekeleri için hangi kremi kullanıyosunuz.bu arada benim 3 gündür hiç ağrım falan yok bu normal mi.çok alışmıştımda ağrılara:roflol:

tabiki ağrının olmaması normal praty .güneş lekeleri için ben vichy nin 50 faktörlü kremini aldım memnunum leke falan yok çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…