2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Canım emeğine sağlık.Yalnız haftaları alt alta yazarsan sanırım daha anlaşılır olur..

o bölüme kilomuzu ve adresi yazmıo muyuz??aptal hissettim kendimi,anlatır mısın marsg lütfen..

blooms marsg yo sanırım rica etsem sen benim takvim nie açılmıyo bi fikrin var mı söyler misin?

Selamlar, aranıza yeni katıldım.Bende şimdiki hesaplamalara göre 1 ocak 2009 ta bebeğimi kucağıma alacağım.Tabii o erken gelmekte isteyebilir, gününden 1 hafta sonra da gelmek isteyebilir.Sonuçta onun istediği olacak en baştan:))))
Herkese sağlıklı hamilelik dilerim ....

Arkadaşlar Gebelik Cetveli Yapmak Istiyorsaniz Google Grafikten (gebelik Cetveli Diye Girin) Karşiniza Kadinlar Kulübü çikiyor Tiklayin Size Adim Adim Nasil Yapildiğini Gösteriyor.yanliz Son Adet Tarihinizi Değil Muhtemel Doğum Tarihinizi Yaziyorsunuz..

Canım hoşgeldin. Benim muhtemel doğum tarihimde 1 Ocak birden heyecanlandım.a.s.a.s.

cnm 27 mart herhalde son adet tarihin aynıyız seninle ama benim zıpır 3 gün öndde gidyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…