2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

marsg tmm cnm olmuş çok güzel de ben haftaların arasında boşluk olmadığı için karışık geldi bana
mesela böle olabilir barcli..........11+1

:))) bugün katıldım aranıza biraz acemilik var bu tabloyu nerden oluşturuyoruz onu öğrenmek istiyorum rengli tarhini yazıcam tablo kendi oluşucak anladım ama nerden yapılıyor onu bilmiyorum

slm kizlar nasilsiniz bebbisler nasil bakem.dün doktora gittim arkadaslar bebgim masallah cok saglikliydi artik kimildamaya baslamis bana el bile salladi teyzeleri ay yerim ben tüm bebisleriya.yüce rabbim bize böyle bi mucize yasattigi icin sükredelim kizlar

Gözün Aydin Canim.tabi Allaha Ne Kadar şükretsek Azdir.sağlikli Bir şekilde Kucağimiza Almayida Nasip Etsin Inşallahhhhhhhhh

canım kafana takma o kadar herkeste bulantı olmuyomuş herkesin bünyesi farklı stres yapıyosun stres hamilelik döneminde en büyük olumsuz faktör lütfen büyütme o kadar iyiye yor iyi olsun kendini benimle kıyaslama bende senin için olumsuz faktörüm seninle aynı hftlarda olan hamileliğinde pek fazla problem yaşamayanları düşün ne bileyim pozitif ol başka şeyler düşün falan inşallah herşey yolunda olacak beta hcg stres,kese stres,kesenin içi dolumu boşmu stres ,kalp atışı varmı stres ,crl normal mi vs. vs....doğuma kadar ooooooo daha neler kafana takıpta beynini ve vücudunu yorma hayırlısı neyse o oluyor ne kadar çabalasak boş
Allahın dediği olur!!!!!!:1hug:

Canim Yazini Gördüm şu An çok üzüldüm Kesesi Görünüyomu Bebeğin Görünüyosa çok Dert Etme Sonrada Gelişiyor Ben Neler çektim Kanamam Oldu 5.haftadan Itibaren Benimde Bbebek Görünmedi Vs..sonra Görüldü Kalp Atişlarida Duyuldu 9 Haftama Kadar Hep Kanamam Oldu Allah Hayirlisini Versin Onun Için Dua Et üzülme Seni En Iyi Ben Anlarim

istiridye senin morelinin iyi olması gerekyor bende 7 haftalığım ve hiç bulantım yok hatta hamile olduğuma inanamıyorum bile sadece sabahları göğüslerim ağrıyor okadar bence kafana takma herşey adım adım ilerliyor hayırlısı olsun hepimiz için

Benim 5.haftamda 8 gün süren lekelenmem oldu.Korkarak hemen doktora gittim.Ama kalp atışlarını duyunca o kadar rahatladım ki anlatamam.Sen de eminim kontrole gittiğinde rahatlayacaksın.Sürekli olumsuz düşünme.

canım ben cmt. kontrole gittiğimde sordum catlak kremini doktor pregnacare diye bir krem önerdi yatmadan önce sürmeliymişim bir de nette motherlove diye bir marka duydum yorumlardan iyi oldugu anlasılıyo kararsız kaldım ama en kısa zamanda alıp baslıcam kremleri bu arada aramıza hosgeldin

suprıse canım çok büyük geçmiş olsun.herşeyde bir hayır vardır öyle düşünmeye çalış.yıpratma kendini çok fazla.yeterki senin sağlığın yerinde olsun yine dünyalar tatlısı bir bebek sahibi olabilirsin.

çok sağolun arkadaşlar sayenizde bilgili bir şekilde olgun davranıyorum bu klübe üye olmasaydım da olanları kendi kendime yaşıyo olsaydım kesin psikolojim bozulurdu acımı hafiflettiniz hepinize ayrı ayrı teşekkür borçluyum az önce dr dan tlf geldi akşam saat 9 da hastanede olmamı kürtaj için bekliyo ben yarın bekliyordum ama böyle oldu şimdi eşyalarımı hazırlıyorum diyorum ya sayenizde acım hafif gidiyorum ama Allahtan ümitliyim inşallah tez zamanda sağlıklı bi bebeğim olur küçük bi operasyon ama hepiniz hakkınızı helal edin... :a015:

helal olsun cnm sakın korkma dualrımız seninle allah yardımcın olsun eşine ve sana sabır versin

Suprise inan çok üzüldüm, inşallah dah asonraki hamileliğinde her şey yolunda gider diyorum,Dualarımız seninle.
İstiridyem moralini bozma 9. haftalık hamileyim mide bulantısı nedir bilmiyorum, mide bulantının olmaması kötü bir şey var demek değil, ne olur moralini yüksek tut, hamileliğinin diğerlerine göre daha zor geçtiğini düşün.a.s.

suprise cim allaha emanet ol yüce rabbim sana en kisa zamanda saglikli yavrular nasip etsin ins.

aramiza yeni katilan tüm hamisler hosgeldiniz ins. hepimiz sirayla yavularimizi kucaklicaz :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…