2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

benim drum normal doğum taraftarı bu zamana kadr sezeryan yapmak için bahane uydurduğunu duymadım hiç bencede drlar uğraşmamak için yapıyolar sezeryanı normal doğumda saatlerce bekleniyo sezeryanda ise hemen alıyolar bebeği

ya kızlar benim bebiş tam kasıklarımda otururken baya rahatsız edio sizinkiler de öle mi

benimde arada ağrıyo göbek deliğim bu ağrı bebek kordonu çektiği için oluyomuş

bende bir sağlıkçı olarak(hatta ameliyathane hemşireliği yapmış) doktorların çoğu zaman normal doğumda hasta takip etöek zor geldiğiiçin sezeryan yaptıkları fikrindeyim.ne yazıkki böyle.çünkü şiddetle söylüyorum normal en iyisi ben 2 yıl doğumhanede de çalıştım belki 1000 e yakın doğum da yaptırdım en güzeli normal doğum

inş. sonuçların temiz çıkar hera benimde bayram sonu var şeker yüklemesi
barçlı benim kasıklarda eğer rahatsızsa durmuyo zaten güm güm ama bu göbek deliğim acıyo resmen yaaa

kızlar tünaydın.....
herkesler iyidir umarım......
marg çok sevindim her şeyin yolunda olduğunu duyunca,allah bi daha korkutmasın hiçbirimizi....
miniğim güle güle kullanın odanızı çok şirin maşallah......:ecrin_bebek:
ben 2 gündür bayram temizliğine başladım,gerçi bu bayram istanbuldayız ama yılların alışkanlığı işte annemizden ne gördüysek aynen uyguluyoruz,kim gelecekse artık. ailede kardeşlerimiz dışında kimse gelmez ama dediğim gibi alışkanlık işte.
ekinsu sen ticker deyince aklıma geldi benim ticker ı değiştirecektim ya,kızım alınacak valla.kaydirigubbakcemile3

gamzecim senin neden baby tickerin yok , anlayamıyoruz kızın mı oğlun mu olacak kaç haftadasın

ekinsucum,
ben 22+2 günlüğüm evt bayby tikerim yok çünkü beceremedim yapmayı benim oğlum olcakmış. hafta sonu ayrıntılı ultrasona gircem. Amniyosentezim iyi çıktı çok şükür tabiki öncü sonuç dedikleri iyi çıktı. Asıl sonuç bugünlerde belli olur sanıyyorum kısmetse. Allahım sıkıntı vermesin kimseciklere sevgiler canım

günaydinn hanimlarr dün detayli ultrasonum vardi yavrum saglikli gözüküyor doktor birsürü fotosunu verdi yavrumun, pipisini yine gördük artik yüzde yüz eminim erkek :))

kizlarr anlamadim doktor normal dogumdadami geliyor, yani ebe yokmu?
bende hep ebe vardi ancak kesmek ve vakum kullanmak icin doktor gelmisti!

gözün aydın cidy çok sevindim sağlıklı olmasına bebişinin

geliyo tabi neden gelmesin sadece ebeler yapmıyo ki

gözünaydın cidy cim sonuçların iyi çıkmış maşallah.bende dr.lar acil bir durum olmadıkça gelmiyorlar diye biliyorum ama bu devlet hastaneleri için geçerli olabilir,özel hastaneler nasıl bilemiyorum.

cidy gözünaydın bebeişin iyiymiş bunuda atlattınız

gamzecim as sonucuna sevindim allaha şükür bütün bebeklerimiz iyi olsun sağlıklı olsun gerisi hepsi boş

blooms yok ne zamandır kızlar banyoyu yaptırıyordu adamlar becerememişti falan bu kız sinirle bütün evimi yıktırdı ne

ekinsucum,
ben 22+2 günlüğüm evt bayby tikerim yok çünkü beceremedim yapmayı benim oğlum olcakmış.

gamzecim senin için denedim bakalım olacakmı hatırladığım kadarıyla

şimdi kullanıcı paneline giriyorsun
en solda üstte profil düzenle var oraya giriyorsun
en altta kilo doğum takip çizelgesi linki var o linke bu adresi yapıştır

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev025pb___.png

ve kaydet de

merhaba kızlar,
cidy gözünaydın,bebiş iyiyimiş,
miniğim güle güle kullanın hayatım oda takımınızı sizde
talya kolay gelsn canım, alışkanlık olunca bayram temizliğ kimse gelmesede yapılıyor. ama senelerce ailenin olmadığı bi yerde olursan bir süre sonra vazgeçmeye başlıyorsun. ben bu bayram evdeyim, salonu boyama işini , temizliği o sırada yapmayı düşünüyorum açıkçası.bayram benim için kışa hazırlık olacak.
sadece eve gelen çocuklar için çukulata, şeker filan alayım diye düşünüyorum.

allah herkese sağlık sıhhatle bebeğini kucağına almak nasip etsin şeker yüklemesi yaptırannınız var mı sabah aç karnına mı gidiliyo bilenler vardır mutlaka

merhaba kızlar herkeze sihhatli günler diliyorum umarım hepinizin sağlığı iyidir ya kızlar dün gece bir orya dön bir buraya dön uyuyamadım valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…