2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Günaydın arkadaşlar,
güzel bi kız ismi duydum koymak isteyen olursa diye paylaşmak istedim; EFLAL anlamı ;cennetteki en güzel çiçekmiş

Dün gece bacaklarımın arasına yastık koyarak uyudum ve gerçekten çok rahat ettim hiç bacaklarım ağrımadı, sadece yatak biraz kalabalık oldu o kadar :)

günaydın hanımlarrr
ianna gözünaydın
ya bu kemikti doğumdu çok takılmayalım benim kuzende kontrole gitti 15 günü vardı doğuma nts'de sancı çıkmış ama bunda ne sancı ne açılma bi kaç gün beklediler yine tık yok sezaryene aldılar
arkadaşımında suyu geldi 25gün önce açılma olmadığı için bekletmediler sezaryene aldılar

günaydın kızlar, bizim de bi arkadaş amerikaya gitmişti doğum için geçen haberi geldi 7.5 aylık suyu gelmiş ama kesinlikle sezeryana almayız tehlike yok demişler bugün 3. gün hala doğuramadı hatta suni sancı bile vermiolar doğum doğal gelişmeliymiş yani bi bizim türk drlar meraklı böle cırt cırt kesmeye para için

Günaydın arkadaşlar,
güzel bi kız ismi duydum koymak isteyen olursa diye paylaşmak istedim; EFLAL anlamı ;cennetteki en güzel çiçekmiş

Dün gece bacaklarımın arasına yastık koyarak uyudum ve gerçekten çok rahat ettim hiç bacaklarım ağrımadı, sadece yatak biraz kalabalık oldu o kadar :)

Günaydın arkadaşlar,
Sheeda isim çok hoş çok güzel umarım birilerinin hoşuna da gider koyar ismi ben koyamam olan ismi arıyorm. Bu arada nasıl koydun yastığı ben,m belim ve sırtım çok ağrıyor solamı yatmalıyız artık ben yüz üstü hariç her şekil yatıyorum:))gamyoncuiremsu

aslında doktorlar para için sezeryan yapmıyorlar bence çünkü arada max. 500 lira oynuyor, onlar rahatlarına geldiği için sez. yapıyorlar saati belli günü belli hamileler ay suyum geldi ay sancım geldi diye doktoru gecenin bir yarısı yada toplantıda yada seyahatte aramamış oluyor böylece , bence tüm mesele bu

marsg kistinin yok olmasına çok sevindim çok geçmiş olsun canım benim
oda takımı almışsınız ne güsel güsel uykular versin bebeğine inşallah

fatocum,kızın olcakmış Allah analı babalı büyütsün inşallah hayırlı evlat olsun

inanna 13, maşallah bebeğinin kilosu güsel Allah sağlıkla kucaklamayı nasip etsin. 20.hafta kontrole gittiğimde doktor kemik yapıma baktı benimde ama birşey söylemedi dediğin gibi doktorlar kesip biçmeye meraklı uygun bile olsa normal doğum demiyorlar artık çünkü işlerine geliyor saatli olunca istediği vakit yanında öbür türlü sana bağlı olamıyorlar kısmet Allah sağlıkla kurtarsın herkesi canım

aslında doktorlar para için sezeryan yapmıyorlar bence çünkü arada max. 500 lira oynuyor, onlar rahatlarına geldiği için sez. yapıyorlar saati belli günü belli hamileler ay suyum geldi ay sancım geldi diye doktoru gecenin bir yarısı yada toplantıda yada seyahatte aramamış oluyor böylece , bence tüm mesele bu[/Q

çok haklısın canımkaydirigubbakcemile5

benimde 12 haftalıkken dr gittiğimde dr bana kız ihtimalinin olabileceğini söyledi daha sonra üçlü test için gittiğimde yani 14 16. haftalarda ise erkek dedi şimdi 20haftalıkken gittiğimdede bana erkek dedi özellikle cinsiyetini sorduğumdada ultrosonda ayrıntılı olarak anlattı ama ben genede bebeğime birşeyler almadım ya farklı birşey söylerse diye şimdi artık almak istiyorum cinsiyeti kesindir artık diye düşünüyorum artık sizlerdende güzel erkek isimleri bekliyorum arkadaşlar bana önerilerinizi yazarmısınız

gülbahar aslında bi çok doktor 12 haftalıkken söyleme taraftarı deil çünkü yanılma payı çok oluyo en netşeltiği zaman 15 haftalıkken filan

Gamze Yılmaz , iki bacağımın arasına koydum, eskiden yorganı alırdım bacak arama şimdi kalın bi yastık alıyorum.. bel ve sırt ağrısına iyi gelir mi tam bilemiyorum( çünkü sırtım haifte olsa yine ağrıyordu ) ama bacak ağrısına birebir.

günaydın arkadaşlar.nasılsınız.

sezaryana artık kısıtlama geldi haberiniz yok mu.benim doktorumun sezaryan hakkı dolmuş yılbaşına kadar sezeryan yapamıcakmış.yaparsa normal doğum için eğitime gönderilecekmiş.ama bizlerde de suç var.çoğu insan kendi istiyor sezeryanı.

ilk doğumumu normal yapmıştım şimdi 2. bebeğime hamileyim inşallah bunuda normal yaparım ama çevremdeki arkadaşlardan 2. bebklerini sırf kilolu diye dr lar sezeryan yapmışlar bende ondan korkuyorum ilk normal olunca artık 2. ye sezeryan olmak istemiyorum nedense sezeryana karşı bir hassasiyetim var oda narkozdan dolayı açıkcası günler yaklaştıkca korkmayada başladım galiba

ya kızlar bende bikaç gündür ve şuanda bayağğğ şiddetli göbak deliğimde ağrı var yani sanki böle içerden ittiriyo baskı yapıyo sanki ordan çıkıcak gibi aynı zamanda geçen sol göğsümüna ltında olan sancı şimdi sağ göğsümün altında sizecede yukarımı çıkıyo bebiş ondanmı böle göbek deliğimdeki acı veriyo ama biraz

benimde 12 haftalıkken dr gittiğimde dr bana kız ihtimalinin olabileceğini söyledi daha sonra üçlü test için gittiğimde yani 14 16. haftalarda ise erkek dedi şimdi 20haftalıkken gittiğimdede bana erkek dedi özellikle cinsiyetini sorduğumdada ultrosonda ayrıntılı olarak anlattı ama ben genede bebeğime birşeyler almadım ya farklı birşey söylerse diye şimdi artık almak istiyorum cinsiyeti kesindir artık diye düşünüyorum artık sizlerdende güzel erkek isimleri bekliyorum arkadaşlar bana önerilerinizi yazarmısınız

biz ayrı bir topik açmıştık 2009 ocak bebişlerinin isimlerini paylaşalım diye, herkes fikrini orada topluyor ve isimleri listeliyoruz oraya bakarsan fikrin olur son sayfanın en sonunda liste
http://www.kadinlarkulubu.com/2009-ocak-bebislerinin-isimlerini-paylasalim-t198317/index16.html

ilk doğumumu normal yapmıştım şimdi 2. bebeğime hamileyim inşallah bunuda normal yaparım ama çevremdeki arkadaşlardan 2. bebklerini sırf kilolu diye dr lar sezeryan yapmışlar bende ondan korkuyorum ilk normal olunca artık 2. ye sezeryan olmak istemiyorum nedense sezeryana karşı bir hassasiyetim var oda narkozdan dolayı açıkcası günler yaklaştıkca korkmayada başladım galiba

narkoz almana gerek yok canım epiduralde olabilirsin. ben öyle düşünüyorum bi aksilik olmazsa. hem bebeğimi doğduğu an görmüş olurum:emir_bebek:

günaydın arkadaşlar herkesin güzel bir gün geçirmesini dilerim
ben bu sabah kendimi çok iyi hissederek uyandım.hem yorgun hissetmiyorum hemde diyarbakıra da yağmur yağıyor nedense kendimimi memleketimde hissetirdi bana yağmur.ne de olsa buralarda sık görülmüyor yağmur

aslında doktorlar para için sezeryan yapmıyorlar bence çünkü arada max. 500 lira oynuyor, onlar rahatlarına geldiği için sez. yapıyorlar saati belli günü belli hamileler ay suyum geldi ay sancım geldi diye doktoru gecenin bir yarısı yada toplantıda yada seyahatte aramamış oluyor böylece , bence tüm mesele bu

benim doktorum sezeryan içinde normal doğum içinde aynı parayı alıyor. dün başka bi hastaneye sordum orda da normalle sezeryan arasında 200 ytl fark vardı onunda normal olduğunu düşünüyorum malzeme parası var ve en azından 1 gece kalıyorsun o fark var

as sonucu temiz çıkan annişler gözünüzaydın:nazar: marsgcım senınde gözünaydın çok sevindim prensesimizea.s.

kızlar bugün şeker yükleme yapıldı o ne iğrenç bişey öylekafamçokkarıştı önce açken verdim sonra bişeyler yedim ve şekerli suyu içtim. açken içsem kesin kusardım. sonuçları yarın alıcam umarım bişey çıkmaz:Saruboceq:

X