2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

SEVGİLİ ANNECİĞİM

Bu ara ihtiyacım var sana
ellerimi sakın bırakma
bana huzur veren tek yer
senin kucağın unutma
gün varıncaya kadar sabaha
sakın bir yere kalkma
fazla birşey istemem
sadece dur yanımda

bir sitede okudum bu şiiri çok etkilendim.sizinle paylaşmak istedim.

günaydın bayanalr, şhedaa allah sağlık huzur versin inş bir bömür mutlu olun,

montesori allahım snenle olsun inş bebişinde bi problem yokdur iyi haberlerini bekliyoruz.

günaydın.umarım güzel bir gün geçiririsiniz.

bebek şekeri yaptırmayı düşünüyormusunuz arkadaşlar.ben bebek sepetlerine,şeker sepetlerine bakıyorum kaç gündür.şimdi alsam çok mu erken olur.şekeri daha sonra yaptırsam doğuma yakın.

günaydinn hanimlarr nasilsiniz bügün ?
ben pazartesi detayli ultrasona gircem ins. cok heycanlandim ins. yavrum sagliklidir.

bende erken kalkiyorum 2 haftadir kizim 3 yasinda ve anaokuluna basladi alissin diye 2saat kaliyor yürüyerek gidiyoruz ben toplam dört kere ayni yolu yürüyorum 40 dakka yapiyor insallah ilerde dogum icin faydali olur bu yürüyüs :)

cidy bende çarş günü giricem ayrıntılıya inş bebeklerimiz sağlıklıdır. yürüyüş yapmaanda cok faydalı olur.oh kızının anaokuluda hayırlı olsun tıpış tıpış gitsin gelsin inş

cidy bende çarş günü giricem ayrıntılıya inş bebeklerimiz sağlıklıdır. yürüyüş yapmaanda cok faydalı olur.oh kızının anaokuluda hayırlı olsun tıpış tıpış gitsin gelsin inş

smrisk insallah hepimizin yavrusu sagliklidir amiiinnn :nazar: :Saruboceq:

Günaydın tüm annişler ve bebişler,
Sheedacım doğum günün kutlu olsun canım.
Bende çarşamba günü 3 boyutluya gireceğim, bakalım bir aydır görmemiştik.Şimdi nasıl oldu.Ultrasonun başındaki radyolog en iyi 24-25. haftalar demişti. Bizim 26. haftada olacak ama sorun olmaz herhalde.Cd de verecekler.100 ytl ye yapıyorlar. Sizden duyduklarım çok pahallıydı arkadaşlar, her yerde aynı şeyleri ne kadar farklı fiyatlarda yapıyorlar, şaşıyorum.

Yürüyüş yapmanın çok büyük faydası var,cidy. Kızın nasıl alışabiliyor mu okuluna.

Waterfull selam , ben ayrıntılıya gireli tam 1 ay oldu, hatta yarın aylık rutin kontrole bile gidiyorum, bu doktorlar niye böyle ya hepsi başka tarih veriyor, bak seninki şimdi istemiş benimki ta 1 ay önce istedi, bazen kafam karışıyor doğru olan hangisi diye

Günaydın tüm annişler ve bebişler,
Sheedacım doğum günün kutlu olsun canım.
Bende çarşamba günü 3 boyutluya gireceğim, bakalım bir aydır görmemiştik.Şimdi nasıl oldu.Ultrasonun başındaki radyolog en iyi 24-25. haftalar demişti. Bizim 26. haftada olacak ama sorun olmaz herhalde.Cd de verecekler.100 ytl ye yapıyorlar. Sizden duyduklarım çok pahallıydı arkadaşlar, her yerde aynı şeyleri ne kadar farklı fiyatlarda yapıyorlar, şaşıyorum.

Yürüyüş yapmanın çok büyük faydası var,cidy. Kızın nasıl alışabiliyor mu okuluna.

evet canim insallah faydasi olur kizimda dogum cok zor olmustu 15 saat sanci cektim, kizim alisti ama iletisim problemi var simdilik almanca anlamiyor kizim ama yavas yavas ögrencek ins. kaydirigubbakcemile2

hadi insallah cogumuz bebislerimizin iyi oldugunu görcez haftaya :nazar: :nazar:

Ekinsu cok haklisin benimd ekafam akrişiyor ve her zamn şüphe içind eoluyorum. Allaha emanetiz artik güvenmekden başşka çaremiz yok

Waterfull selam , ben ayrıntılıya gireli tam 1 ay oldu, hatta yarın aylık rutin kontrole bile gidiyorum, bu doktorlar niye böyle ya hepsi başka tarih veriyor, bak seninki şimdi istemiş benimki ta 1 ay önce istedi, bazen kafam karışıyor doğru olan hangisi diye

valla banada 20 - 24 haftalari arasi en uygun haftalar oldugu söylendi benimde kafam karisti :uhm:

Evet arkadaşlar , bütün dr.lar kendi kafalarına göre takılıyorlar.Bazı dr.lar 2 boyutluda da ayrıntılı bakıyorlar. Benim geçen ay 2 boyutluda bebişin her organına tek tek baktılar.Bu 3 boyutluda en iyi görüntü bu haftalarda dedi.Bebeğin cildi yavaş yavaş yağlanmaya başlıyormuş bu haftalarda. Güzel görüntü versin diye dediler herhalde, oğluşum çirkin çıkmasın diye düşündüler sanırm:roflol::roflol:

haftanın son gününden herkese selam arkadaşlar...

montesori evlilik yıldönümünüz kutlu olsun daha çok 33 yıllar olur inşallah..
bugün iyi haberlerler gelirsin umarım,heyecanla bekliyoruz..

shedaa canım senin de doğumgünün kutlu olsun bebeğinle sevdiklerin
birlikta güzel yaşlara..

ekinsu hastanıza acil şifalar dilerim umarım iyiye gidiyordur..
smrisk ne zaman doğurcak belli değil hık dediği gün gelecek
bebeği,o yüzden hık demeyi beklicek o naniknanik

Smrisk kıss sen ne zaman doğuracan doğum takip çizelgesinde belli değil yazdırmamışsın

BEN DOĞURMIYCAM :)) BÖYLE İYİ YA sengözlerimebaksanab DOKTORUMA NE SORSAM SÖYLEMİYOR NOTLAR ALDIM HEPSİNİ TEK TEK SORARIM ÇARŞAMBA GÜNÜ HEPSİ BELLİ OLUR . :uhm: HERAN HIK DİYEBİLİRİM

X